App Store Google Play

Гліб Пригунов подав у відставку з посади голови Дніпропетровської обласної ради

05.11.2019 18:00
Гліб Пригунов подав у відставку з посади голови Дніпропетровської обласної ради

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов заявив, що подає у відставку зі своєї посади. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає Дніпроград.

Як зазначив Пригунов, на такий крок його штовхнула політична ситуація в області та тиск з боку регіоналів.

"Політична картина в країні останнім часом кардинально змінилася. Чотири роки тому, ми об’єдналися в демократичну коаліцію, аби усунути Партію Регіонів від керування процесами в області. І це нам вдалося... Останні шість місяців в облраді відбувається намагання підлаштуватися під загальноукраїнську політичну картину за умови підтримки "папередників". Хоча отримати недовіру від Партії регіонів вважаю за позитивну оцінку своєї діяльності – значить, ми все робили вірно!", - заявив він.

Також він повідомив, що не хоче ставити колег перед вибором і розколювати раду голосування за недовіру собі, як того вимагає тіньове керівництво області.

"Не хочу ставити колег по демократичній коаліції перед вибором: підтримати Партію Регіонів в цьому питанні чи ні. Отже, мандат від демократичної коаліції перестав бути актуальним. В даній ситуації вважаю за доцільне скласти свої повноваження та піти з посади голови обласної ради", - додав Пригунов.

Наостанок голова обласної ради висловив незгоду з рядом політичних процесів, що спостерігаються в області останнім часом, зокрема і свій протест проти відключення громадського простору Медіапростір від електроенергії.

"Я не згоден з деякими процесами, що відбуваються сьогодні, наприклад, відключення від електропостачання будівлі Медіапростору. Все має відбуватися в юридичній площині!", - заявив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...