App Store Google Play

Гліб Пригунов подав у відставку з посади голови Дніпропетровської обласної ради

05.11.2019 18:00
Гліб Пригунов подав у відставку з посади голови Дніпропетровської обласної ради

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов заявив, що подає у відставку зі своєї посади. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає Дніпроград.

Як зазначив Пригунов, на такий крок його штовхнула політична ситуація в області та тиск з боку регіоналів.

"Політична картина в країні останнім часом кардинально змінилася. Чотири роки тому, ми об’єдналися в демократичну коаліцію, аби усунути Партію Регіонів від керування процесами в області. І це нам вдалося... Останні шість місяців в облраді відбувається намагання підлаштуватися під загальноукраїнську політичну картину за умови підтримки "папередників". Хоча отримати недовіру від Партії регіонів вважаю за позитивну оцінку своєї діяльності – значить, ми все робили вірно!", - заявив він.

Також він повідомив, що не хоче ставити колег перед вибором і розколювати раду голосування за недовіру собі, як того вимагає тіньове керівництво області.

"Не хочу ставити колег по демократичній коаліції перед вибором: підтримати Партію Регіонів в цьому питанні чи ні. Отже, мандат від демократичної коаліції перестав бути актуальним. В даній ситуації вважаю за доцільне скласти свої повноваження та піти з посади голови обласної ради", - додав Пригунов.

Наостанок голова обласної ради висловив незгоду з рядом політичних процесів, що спостерігаються в області останнім часом, зокрема і свій протест проти відключення громадського простору Медіапростір від електроенергії.

"Я не згоден з деякими процесами, що відбуваються сьогодні, наприклад, відключення від електропостачання будівлі Медіапростору. Все має відбуватися в юридичній площині!", - заявив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...