App Store Google Play

Гліб Пригунов подав у відставку з посади голови Дніпропетровської обласної ради

5 Листопада 18:00
Гліб Пригунов подав у відставку з посади голови Дніпропетровської обласної ради

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов заявив, що подає у відставку зі своєї посади. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає Дніпроград.

Як зазначив Пригунов, на такий крок його штовхнула політична ситуація в області та тиск з боку регіоналів.

"Політична картина в країні останнім часом кардинально змінилася. Чотири роки тому, ми об’єдналися в демократичну коаліцію, аби усунути Партію Регіонів від керування процесами в області. І це нам вдалося... Останні шість місяців в облраді відбувається намагання підлаштуватися під загальноукраїнську політичну картину за умови підтримки "папередників". Хоча отримати недовіру від Партії регіонів вважаю за позитивну оцінку своєї діяльності – значить, ми все робили вірно!", - заявив він.

Також він повідомив, що не хоче ставити колег перед вибором і розколювати раду голосування за недовіру собі, як того вимагає тіньове керівництво області.

"Не хочу ставити колег по демократичній коаліції перед вибором: підтримати Партію Регіонів в цьому питанні чи ні. Отже, мандат від демократичної коаліції перестав бути актуальним. В даній ситуації вважаю за доцільне скласти свої повноваження та піти з посади голови обласної ради", - додав Пригунов.

Наостанок голова обласної ради висловив незгоду з рядом політичних процесів, що спостерігаються в області останнім часом, зокрема і свій протест проти відключення громадського простору Медіапростір від електроенергії.

"Я не згоден з деякими процесами, що відбуваються сьогодні, наприклад, відключення від електропостачання будівлі Медіапростору. Все має відбуватися в юридичній площині!", - заявив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...