App Store Google Play

Депутати облради Дніпра проігнорували звернення патріотичної спільноти

5 Листопада 12:00
Депутати облради Дніпра проігнорували звернення патріотичної спільноти

Дніпропетровська обласна  рада не дослухалась до закликів патріотичної громадськості засудити можливість капітуляційних дій з боку президента та не розглянула звернення активістів.

Як відомо, 6 жовтня під будівлею Дніпропетровської обласної адміністрації близько тисячі людей вийшли на акцію «Ні капітуляції!». Дніпряни вимагали припинити відведення української армії зі своїх позицій у Донбасі, припинити крокувати в угоду ворогу по так званій формулі Штанмайера.

Підсумком  зібрання було прийняття вимоги до депутатів обласної ради. Громада вимагала, щоб депутати на черговій сесії прийняли звернення або вимогу до президента про неможливість капітуляційних дій. Зокрема, пропонувалось ухвалити наступні вимоги:

1. Ніякого відведення української армії зі своїх позицій.

2. Неприпустимість надання будь-яким регіонам України (а Донбасу й поготів) будь-яких особливих статусів.

3. Неможливість надання амністії особам, що перебували у незаконних збройних формуваннях на території України, воювали проти Збройних Сил України за так звані ЛДНР.

Під цією вимогою на мітингу підписалося майже сімсот мешканців нашої громади.

Документ був особисто переданий до обласної ради представником Демократичної Сокири Віталієм Кальницьким.

«Я особисто подавав цю вимогу до обласної ради. Потім постійно телефонував або заїжджав до облради, щоб відстежити відповідь на нашу вимогу та дії, які здійснюють депутати.

І от сьогодні я отримав відповідь: на вісімнадцятій сесії обласної ради було розглянуто проєкт рішення про звернення Дніпропетровської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та депутатів місцевих рад усіх рівнів щодо мирного врегулювання конфлікту на сході країни. Проте це рішення депутатами ради не прийнято. Тобто наш мирний протест не чують. Схоже, нам не залишають вибору», - заявив Кальницький.

 

Втім, на сесії облради 25 жовтня звернення учасників акції «Ні капітуляції!» не розглядався. Натомість депутати розглянули звернення фракції «Відродження», депутатом  якої є заступник голови обласної ради Святослав Олійник. В цьому зверненні пропонувалось підтримати застосування так званої «формули Штайнмайера», однак це звернення не набрало більшості голосів депутатів. Підтримали його лише 36 обранців з 83 зареєстрованих.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...