App Store Google Play

Багатостраждальний дніпровський метрополітен потерпає від вандалів

5 Листопада 09:00
Багатостраждальний дніпровський метрополітен потерпає від вандалів

Дніпровський метрополітен потерпає від вандалів. Щотижня щонайменше один-два з 45 вагонів, яким вже по 25 років, співробітники метрополітену перетягують і латають пошкоджену обшивку – а це дорогий негорючий пластик. Люди видряпують імена на стінах, рвуть і ріжуть сидіння, б'ють скло.

Такі дані наводить прес-служба міської ради з посиланням на головного інженера КП «Дніпровський метрополітен» Сергія Яриновського.

Унікальна дніпровська підземка не лише найкоротша у світі, не лише б’є антирекорди з темпів та якості будівництва, а й єдина в Україні, що здійснює ремонт виключно власними силами.

«У цеху поточного огляду протягом дня відбувається постійний обіг вагонів, у цеху капітального ремонту роботи йдуть на п'яти вагонах одночасно. Діагностику електричної апаратури, дефектоскопію і ремонт великих вузлів – кузова, візків, колісних пар – усе робимо самі: від розбирання візків до відновлення колісних профілів. Навчилися навіть з елементами декору у вагоні працювати», – розповів головний інженер КП «Дніпровський метрополітен» Сергій Яриновський.

Ремонт одного вагона займає у співробітників електродепо від 2,5 годин до 3,5 місяців.

Через цех техогляду щодня проходять усі задіяні потяги дніпровського метро. Кожні 20 годин поїзд заходить у депо, його оглядають, перевіряють кріплення всіх деталей, нагрівання підшипників і відразу усувають виявлені несправності. Після цього він знову вирушає на лінію.

«Зі зростанням пробігу регламент передбачає дедалі більш складні та об'ємні ремонти рухомого складу, усі вони виконуються силами наших співробітників», – розповів начальник служби рухомого складу та капітальних ремонтів Дмитро Шендрик.

Капітальний ремонт в електродепо дніпровського метрополітену цьогоріч пройшли вже три вагони. Ще два - вже на стадії виходу в експлуатацію. Останній має стати на рейки до кінця року.

Дніпровське метро справляється з усіма проблемами своїми силами, але зараз дуже потребує підкріплення. У першу чергу, необхідні слюсарі з ремонту рухомого складу, також не вистачає шляховиків і токаря. І якщо людей зрештою знайти можна, то як впоратися із вандалами в комунальному підприємстві не знають, тож вкотре закликають нечисленних пасажирів дбайливіше ставитися до метро.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...