App Store Google Play

Багатостраждальний дніпровський метрополітен потерпає від вандалів

05.11.2019 09:00
Багатостраждальний дніпровський метрополітен потерпає від вандалів

Дніпровський метрополітен потерпає від вандалів. Щотижня щонайменше один-два з 45 вагонів, яким вже по 25 років, співробітники метрополітену перетягують і латають пошкоджену обшивку – а це дорогий негорючий пластик. Люди видряпують імена на стінах, рвуть і ріжуть сидіння, б'ють скло.

Такі дані наводить прес-служба міської ради з посиланням на головного інженера КП «Дніпровський метрополітен» Сергія Яриновського.

Унікальна дніпровська підземка не лише найкоротша у світі, не лише б’є антирекорди з темпів та якості будівництва, а й єдина в Україні, що здійснює ремонт виключно власними силами.

«У цеху поточного огляду протягом дня відбувається постійний обіг вагонів, у цеху капітального ремонту роботи йдуть на п'яти вагонах одночасно. Діагностику електричної апаратури, дефектоскопію і ремонт великих вузлів – кузова, візків, колісних пар – усе робимо самі: від розбирання візків до відновлення колісних профілів. Навчилися навіть з елементами декору у вагоні працювати», – розповів головний інженер КП «Дніпровський метрополітен» Сергій Яриновський.

Ремонт одного вагона займає у співробітників електродепо від 2,5 годин до 3,5 місяців.

Через цех техогляду щодня проходять усі задіяні потяги дніпровського метро. Кожні 20 годин поїзд заходить у депо, його оглядають, перевіряють кріплення всіх деталей, нагрівання підшипників і відразу усувають виявлені несправності. Після цього він знову вирушає на лінію.

«Зі зростанням пробігу регламент передбачає дедалі більш складні та об'ємні ремонти рухомого складу, усі вони виконуються силами наших співробітників», – розповів начальник служби рухомого складу та капітальних ремонтів Дмитро Шендрик.

Капітальний ремонт в електродепо дніпровського метрополітену цьогоріч пройшли вже три вагони. Ще два - вже на стадії виходу в експлуатацію. Останній має стати на рейки до кінця року.

Дніпровське метро справляється з усіма проблемами своїми силами, але зараз дуже потребує підкріплення. У першу чергу, необхідні слюсарі з ремонту рухомого складу, також не вистачає шляховиків і токаря. І якщо людей зрештою знайти можна, то як впоратися із вандалами в комунальному підприємстві не знають, тож вкотре закликають нечисленних пасажирів дбайливіше ставитися до метро.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...