App Store Google Play

Працівники обласної ради обдирають гасло "Ні капітуляції" у Дніпрі

4 Листопада 21:00
Працівники обласної ради обдирають гасло "Ні капітуляції" у Дніпрі

Сьогодні, 4 листопада, співробітники одного із комунальних підприємств Дніпропетровської обласної ради здійснили атаку на Штаб Руху Опору Капітуляції у Дніпрі, повідомляє Дніпроград.

Так, групу людей помітили близько 15:30. Вони підійшли до будівлі інформаційно-виставкового центру "Медіапростір" та почали обдирати символіку Руху Опору Капітуляції. Це викликало обурення у небайдужих дніпрян. Зокрема, що роблять ці люди підійшла поцікавитися громадська активістка Юлія Мельниченко. Вона знімала невідомих людей на телефон, що одразу викликало обурення. Один із "кураторів" дійства накинувся на активістку з погрозами та лайкою. Втім, він заспокоївся одразу після того, як йому повідомили що на місце події викликали поліцію.

Як тільки "куратор" почув про поліцію, роботу "обдирачів" було зупинено і вони пішли геть. Згодом стало відомо, що "куратором" був директора одного із комунальних підприємств, а безпосередніми виконавцями - працівники цього КП.

Правоохоронці зафіксували факт знищення майна та прийняли заяву представників "Медіапростору". Окрім цього, свою заяву залишила і Юлія Мельниченко.

Народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко пов'язав цей інцидент із Святославом Олійником, ставлеником "зеленої влади" в облраді.

"Символіку Руху опору капітуляції щойно налетіли здирати працівники КП облради, ледь їх зупинили без рукоприкладства, викликали поліцію. Зашквар Олійника, який керує всім в області та віддає незаконні накази боротися із Рухом опору та нашим Штабом - набирає обертів. Чуваку, який голосував за харківські угоди, до вподоби формула Штайнмаєра і муля око гасло "Ні капітуляції!", - зазначив Андрій Денисенко.

Чи відкриє кримінальне провадження поліція за фактом нападу - покаже час.

Наразі відомо, що представники Руху Опору Капітуляції продовжать свою діяльність у Дніпрі попри тиск з боку влади. При цьому, приміщення "Медіапростору" законно знаходиться в оренді до 28 березня 2021 року.

Нагадаємо, що "Медіапростір" через дії обласної ради вже три тижні залишається без електропостачання.

Також облрада "раптово" вирішила вигнати Рух Опору Капітуляції з "Медіапростору"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...