App Store Google Play

Фермери проти комуністів: у Медіапросторі провели лекцію про війну в Родезії

4 Листопада 09:00
Фермери проти комуністів: у Медіапросторі провели лекцію про війну в Родезії

Вчора, 3 жовтня, у інформаційно-виставковому центрі Медіапростір відбулася лекція відомого громадсього діяча Кирила Дороленка, під час якої гостям було викладено історію маловідомої війни в африканській Родезії, повідомляє Дніпроград.

"Родзинкою" цієї лекцію стало те, що Медіапростір вже три тижні відключений від електроенергії за участь у акції "Ні капітуляції". Відповідно, Кирило Дороленко провів свій захід при свічах, що доповнило загальну атмостферу лекції.

Війна в Родезії - це протистояння між урядом цієї держави та повстанцями-комуністами, що відбулося майже півстоліття тому. Внаслідок війни владу захопили комуністи, які швидко перетворили Родезію (згодом - Зімбабве) в найбіднішу країну в Африці.

"Вечір в Медіапросторі вийшов світлим і теплим, незважаючи на вимкнене світло. Вогню свічок виявилось достатньо для наших очей, а приємна атмосфера зацікавлених небайдужих людей не дала змерзнути. Тема, яку вирішив висвітлити Кирило Дороленко, стосувалась війни в африканській країні Родезія 1965-1980 років. Дуже непроста тема, яка є маловідомою українцям. Проте, паралелі, які сьогодні можна провести між Родезією та Україною, змушують замислитись, щоб не робити схожих помилок й використати досвід родезійців", - поділився своїми враженнями один із гостей лекції Микола Купрас.

Лекція Кирила Дороленка наразі доводить, що навіть тиск з боку обласної влади та відключення електроенергії не є приводом для зупинки роботи Медіапростору.

"От і завершився нестандартний для Дніпра захід - лекція при свічках. Я вдячний всім, хто допоміг з організацією, кожному, хто прийшов послухати. Це мій перший досвід проведення складної лекцї без будь-якого візуалізуванння матеріалу. Немає сил описати все, про що говорили. Виснажений. Все відав людям, які прийшли", - прокоментував свою лекцію сам Дороленко.

Нагадаємо, що відключення електроенергії відбулося одразу після акції "Ні капітуляції".

Сьогодні в Медіапросторі утворено Штаб Руху Опору Капітуляції.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...