App Store Google Play

Фермери проти комуністів: у Медіапросторі провели лекцію про війну в Родезії

04.11.2019 09:00
Фермери проти комуністів: у Медіапросторі провели лекцію про війну в Родезії

Вчора, 3 жовтня, у інформаційно-виставковому центрі Медіапростір відбулася лекція відомого громадсього діяча Кирила Дороленка, під час якої гостям було викладено історію маловідомої війни в африканській Родезії, повідомляє Дніпроград.

"Родзинкою" цієї лекцію стало те, що Медіапростір вже три тижні відключений від електроенергії за участь у акції "Ні капітуляції". Відповідно, Кирило Дороленко провів свій захід при свічах, що доповнило загальну атмостферу лекції.

Війна в Родезії - це протистояння між урядом цієї держави та повстанцями-комуністами, що відбулося майже півстоліття тому. Внаслідок війни владу захопили комуністи, які швидко перетворили Родезію (згодом - Зімбабве) в найбіднішу країну в Африці.

"Вечір в Медіапросторі вийшов світлим і теплим, незважаючи на вимкнене світло. Вогню свічок виявилось достатньо для наших очей, а приємна атмосфера зацікавлених небайдужих людей не дала змерзнути. Тема, яку вирішив висвітлити Кирило Дороленко, стосувалась війни в африканській країні Родезія 1965-1980 років. Дуже непроста тема, яка є маловідомою українцям. Проте, паралелі, які сьогодні можна провести між Родезією та Україною, змушують замислитись, щоб не робити схожих помилок й використати досвід родезійців", - поділився своїми враженнями один із гостей лекції Микола Купрас.

Лекція Кирила Дороленка наразі доводить, що навіть тиск з боку обласної влади та відключення електроенергії не є приводом для зупинки роботи Медіапростору.

"От і завершився нестандартний для Дніпра захід - лекція при свічках. Я вдячний всім, хто допоміг з організацією, кожному, хто прийшов послухати. Це мій перший досвід проведення складної лекцї без будь-якого візуалізуванння матеріалу. Немає сил описати все, про що говорили. Виснажений. Все відав людям, які прийшли", - прокоментував свою лекцію сам Дороленко.

Нагадаємо, що відключення електроенергії відбулося одразу після акції "Ні капітуляції".

Сьогодні в Медіапросторі утворено Штаб Руху Опору Капітуляції.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...