App Store Google Play

Чиновники облради намагаються виселити Рух опору капітуляції з будівлі Медіапростору

4 Листопада 16:30
Чиновники облради намагаються виселити Рух опору капітуляції з будівлі Медіапростору

Після початку роботи Штабу Руху опору капітуляції у хабі Медіапростір, чиновники облради вчинили справжню істерику, і вимагають законного орендаря ГО Інфопростір негайно звільнити будівлю. Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко.

За його словами, на адресу "Медіапростору" було направлено з вимогами звільнити приміщення, який не витримує жодної критики.

"Лист з вимогою звільнити приміщення  датований сьогоднішнім числом, доправлений о 15.00, а вибратися ми маємо протягом години - до 16.00. Ага, розбіглися. Будете послані красиво, спокійно та юридично грамотно. І звикайте жити в правовій державі, інакше поїдете до баті у Ростов писати мемуари", - відповів на засіхання чиновників Денисенко.

Втім, особливо ретиві посіпаки режимо в намаганні вислужитись власноруч обдирають символіку Руху з будівлі Медіапростору. При цьому  директор КП "Агропроекттехбуд" Дніпропетровської обласної ради Ігор Шаран накидується на людей з погрозами і розпускає руки.

За слова Денисенка, за всіма нападками на Медіапростір та його активістів стоїть

"Вчора з облради викликали поліцію, вимагали зняти символіку Руху опору капітуляції. Три тижні тому вимкнули світло. Усі ці патологічно тупі й незаконні накази спускає виконавцям особисто перший заступник голови облради Святослав Олійник. Той самий, який свого часу разом із Портновим утік із БЮТ під регіоналів і голосував за харківські угоди зі здачі Криму, а зараз вносив на розгляд сесії підтримку формули Штайнмаєра. Смотрящий по області, без якого голова облдержадміністрації не ставить жодного підпису, збирається на ближчій сесії скинути голову Гліба Пригунова й сам сісти в крісло керівника облради. А тут йому прямо під вікнами - наш штаб із гаслом «вимога нації - ні капітуляції!» Абидна, да, Славо? Хочеться схопитись за рубильник чи за ебонітову паличку?", - пояснює самоуправство чиновників Андрій Денисенко.

Нагдаємо, раніше за підписом Олійника було оприлюднено документ з вимогою проведення позачргової сесії обласної ради та висловлення недовіри її діючому голові Глібу Пригунову.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...