App Store Google Play

У Дніпрі знову початішали спроби труїти безпритульних тварин

03.11.2019 16:00
У Дніпрі знову початішали спроби труїти безпритульних тварин

У Дніпрі активізувалися живодери, які розкидають на вулицях отруєне м'ясо і м'ясні продукти для знищення тварин, повідомляє «Наше Місто».

Сосиску, напхану таблетками, побачила на дорозі біля школи № 122 в Одинківці Наталія Крівочуприн. Жінка з обуренням написала про знахідку в групі "Події Ігрені".

"Добрі люди живуть у нас в Одиківці, ось такі подарунки лишають на дорозі. Сосиску, з дешевих, напхали десяться таблетками і кинули собаці. Я так розумію, своїм дітям ви теж таке можете дати, рука не здригнеться, якщо вони вас роздратують", - написала дніпрянка.

Коментатори припустили, що сосиска отруєна таблетками ізоніазиду, після прийому якого собаки і коти помирають в страшних муках. Як з'ясувалося, це вже не перший випадок розкидання отрути в цьому районі.

"Зараз біля 122 школи ця гидота. І навесні на Апостолівській теж коти вмирали, коли я свого витягнула з того світу", - написала місцева жителька Олена Шило.

Будьте обережні, коли виходите на прогулянку з домашніми вихованцями! Суворо стежте, щоб вони нічого не підбирали і не їли з землі!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...