App Store Google Play

У Дніпрі знову початішали спроби труїти безпритульних тварин

03.11.2019 16:00
У Дніпрі знову початішали спроби труїти безпритульних тварин

У Дніпрі активізувалися живодери, які розкидають на вулицях отруєне м'ясо і м'ясні продукти для знищення тварин, повідомляє «Наше Місто».

Сосиску, напхану таблетками, побачила на дорозі біля школи № 122 в Одинківці Наталія Крівочуприн. Жінка з обуренням написала про знахідку в групі "Події Ігрені".

"Добрі люди живуть у нас в Одиківці, ось такі подарунки лишають на дорозі. Сосиску, з дешевих, напхали десяться таблетками і кинули собаці. Я так розумію, своїм дітям ви теж таке можете дати, рука не здригнеться, якщо вони вас роздратують", - написала дніпрянка.

Коментатори припустили, що сосиска отруєна таблетками ізоніазиду, після прийому якого собаки і коти помирають в страшних муках. Як з'ясувалося, це вже не перший випадок розкидання отрути в цьому районі.

"Зараз біля 122 школи ця гидота. І навесні на Апостолівській теж коти вмирали, коли я свого витягнула з того світу", - написала місцева жителька Олена Шило.

Будьте обережні, коли виходите на прогулянку з домашніми вихованцями! Суворо стежте, щоб вони нічого не підбирали і не їли з землі!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


останні новини

Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...