App Store Google Play

У Дніпрі знову початішали спроби труїти безпритульних тварин

03.11.2019 16:00
У Дніпрі знову початішали спроби труїти безпритульних тварин

У Дніпрі активізувалися живодери, які розкидають на вулицях отруєне м'ясо і м'ясні продукти для знищення тварин, повідомляє «Наше Місто».

Сосиску, напхану таблетками, побачила на дорозі біля школи № 122 в Одинківці Наталія Крівочуприн. Жінка з обуренням написала про знахідку в групі "Події Ігрені".

"Добрі люди живуть у нас в Одиківці, ось такі подарунки лишають на дорозі. Сосиску, з дешевих, напхали десяться таблетками і кинули собаці. Я так розумію, своїм дітям ви теж таке можете дати, рука не здригнеться, якщо вони вас роздратують", - написала дніпрянка.

Коментатори припустили, що сосиска отруєна таблетками ізоніазиду, після прийому якого собаки і коти помирають в страшних муках. Як з'ясувалося, це вже не перший випадок розкидання отрути в цьому районі.

"Зараз біля 122 школи ця гидота. І навесні на Апостолівській теж коти вмирали, коли я свого витягнула з того світу", - написала місцева жителька Олена Шило.

Будьте обережні, коли виходите на прогулянку з домашніми вихованцями! Суворо стежте, щоб вони нічого не підбирали і не їли з землі!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...