Перед матчем із «Зорею» наша команда зазнала суттєвих кадрових втрат. Окрім дискваліфікованих Вакулка та Сафронова, Дмитро Михайленко не міг розраховувати на травмованих Кравченка, Чичикова та Логінова, повідомляє офіційний сайт дніпрян.

У центрі захисту діяла пара Гуйє – Лопирьонок, на правий фланг перемістився Шаповал. Трикутник у середній лінії склали Когут, Сніжко та Батагов, а до групи атаки відрядили Назаренка, Булецу та Супрягу. Умовно схему спортклубівців можна було визначити, як 4-3-3.

Поки глядачі, що прийшли на стадіон, розбиралися у цій тактичній побудові, «Зоря» відкрила рахунок. Гості якось дуже легко дійшли до штрафного, уникнувши офсайду на лівому фланзі атаці, а там Кабаєв дуже технічно прибрав захисника та пробив у дальню дев’ятку.

Забивши швидкий гол, луганці не віддали ініціативу, володіючи територіальною перевагою. Декілька атак закінчилися небезпечними фланговими передачами. «Дніпро-1» час від часу проводив контратаки, але Назаренко та Когут, що виходили на хороші ударні позиції, створити загрозу для Шевченко не зуміли. Вдруге «Зоря» забила після подачі кутового – з близької відстані відзначився Іванісеня.

Згодом дуже небезпечно із середньої відстані бив той же Кабаєв – Юрчук відбив м’яч у красивому стрибку. А на 34-й хвилині вже і воротар був би безсилим, якби Русин у падінні дотягнуся головою до м’яча після подачі з правого флангу. Потім здалеку приклався Лєднєв – поруч зі стійкою.

На другий тайм «Дніпро-1» вийшов, перебудувавшись на схему з трьома центральними захисниками: Гуйє, Лопирьонком та Шаповалом. Польовий та Коркішко, що вийшов на заміну, розташувалися на флангах, а вперед висунувся Супряга, якому допомагав Назаренко.

Певний натиск господарів дав свої плоди на 59-й хвилині, коли «Зоря» затрималась великою кількістю гравців на чужій половині поля. Після удару головою Когута м’яч, здавалося, перетнув лінію воріт, однак гра продовжилася, і, на щастя, першим на підбиранні був Коркішко. Його удар з гострого кута скорегував рикошет від захисника, і гол тепер був вже беззаперечним.

Відкритий футбол продовжувався, але атаки «Дніпра-1» великими силами звільняли зони позаду, чим і скористалися гості. Якщо Русин у своєму моменті пробив у Юрчука, то Кочергін, отримавши передачу ліворуч у штрафному, влучно пробив у дальній кут. Дещо згодом вихід три в два завершився потужним ударом Русина під поперечину, на який зреагував Юрчук. А на 83-й хвилині Лєднєв реалізував пенальті (причому двічі!) після порушення Гуйє. З першого разу арбітр не зарахував взяття воріт - хтось із гостей вбіг до штрафного раінше удару.