App Store Google Play

Бюджет Дніпра-2020: У міськраді заявили про дефіцит коштів на медицину і освіту

3 Листопада 13:00
Бюджет Дніпра-2020: У міськраді заявили про дефіцит коштів на медицину і освіту

Бюджет Дніпра на 2020 рік складе близько 13 млрд грн, власні доходи збільшаться на 500 мільйонів гривень. Але грошей на освіту та медицину недостатньо. Про це повідомляє Депо, передає Дніпроград.

За словами заступника міського голови Володимира Міллера найбільш гостро зараз стоїть проблема дефіциту державної освітньої та медичної субвенції у загальній сумі 2 млрд грн. 

Щодо галузі освіти, попередній уряд ухвалив дві постанови, які передбачають підвищення у 1,5 раза заробітної плати педагогічним працівникам. При цьому на даний часі не змінена формула фінансування відповідної державної субвенції. Вона покриває лише 200 млн грн з 1 млрд. 

"На медичну галузь маємо державну субвенцію у 200 млн грн, яка враховує роботу вторинної медичної ланки лише на перший квартал. Це при тому, що тільки на заробітну плату на цей період необхідно 240 млн грн, – сказав Міллер. – Якщо на державному рівні влада збільшує навантаження на делеговані повноваження, то повинна зростати і державна субвенція або мають надаватися компенсаторні механізми. Ані того, ані іншого наразі нема".

За його словами, гроші на освіту і медицину знайдуть у будь-якому випадку, оскільки це захищенні статті бюджету. Але при цьому гроші можуть бути перекинуті з ремонту доріг і об’єктів благоустрою.

Бюджет Дніпра на 2020 рік передбачається на рівні 13 млрд грн.  Власні доходи у порівнянні з 2019 роком збільшуються на 500 млн грн, тобто до майже 10,5 млрд.

Бюджет депутати мають ухвалити на сесії Дніпровської міської ради 4 грудня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...