App Store Google Play

Бюджет Дніпра-2020: У міськраді заявили про дефіцит коштів на медицину і освіту

03.11.2019 13:00
Бюджет Дніпра-2020: У міськраді заявили про дефіцит коштів на медицину і освіту

Бюджет Дніпра на 2020 рік складе близько 13 млрд грн, власні доходи збільшаться на 500 мільйонів гривень. Але грошей на освіту та медицину недостатньо. Про це повідомляє Депо, передає Дніпроград.

За словами заступника міського голови Володимира Міллера найбільш гостро зараз стоїть проблема дефіциту державної освітньої та медичної субвенції у загальній сумі 2 млрд грн. 

Щодо галузі освіти, попередній уряд ухвалив дві постанови, які передбачають підвищення у 1,5 раза заробітної плати педагогічним працівникам. При цьому на даний часі не змінена формула фінансування відповідної державної субвенції. Вона покриває лише 200 млн грн з 1 млрд. 

"На медичну галузь маємо державну субвенцію у 200 млн грн, яка враховує роботу вторинної медичної ланки лише на перший квартал. Це при тому, що тільки на заробітну плату на цей період необхідно 240 млн грн, – сказав Міллер. – Якщо на державному рівні влада збільшує навантаження на делеговані повноваження, то повинна зростати і державна субвенція або мають надаватися компенсаторні механізми. Ані того, ані іншого наразі нема".

За його словами, гроші на освіту і медицину знайдуть у будь-якому випадку, оскільки це захищенні статті бюджету. Але при цьому гроші можуть бути перекинуті з ремонту доріг і об’єктів благоустрою.

Бюджет Дніпра на 2020 рік передбачається на рівні 13 млрд грн.  Власні доходи у порівнянні з 2019 роком збільшуються на 500 млн грн, тобто до майже 10,5 млрд.

Бюджет депутати мають ухвалити на сесії Дніпровської міської ради 4 грудня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....