App Store Google Play

«Укрзалізниця» скоригувала графік руху електричок через перехід на зимовий час

1 Листопада 12:00
«Укрзалізниця» скоригувала графік руху електричок через перехід на зимовий час

У зв’язку з відміною на території України літнього часу відбулися зміни у розкладі руху окремих приміських поїздів, в тому числі і по станції Нікополя. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Придніпровська залізниця, передає Дніпроград.

"Просимо пасажирів бути уважними і заздалегідь віднаходити інформацію щодо розкладу руху приміських поїздів на офіційному сайті регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» (https://dp.uz.gov.ua/ukr/timetable), а також на залізничних вокзалах і станціях", - йдеться у повідомленні.

Зокрема зміни торкнулися поїзду № 6492/6491 Запоріжжя-I – Нікополь:

  • відправлення зі ст. Запоріжжя-І о 09:15;
  • Запоріжжя-II – 09:22-09:24;
  • ст. ім. А. Алімова – 09:33-09:34;
  • пл.174-й км – 09:37-09:39;
  • пл.172-й км – 09:42-09:43;
  • ст. Запорізька Січ – 09:47-09:56;
  • пл.168-й км – 09:59-10:00;
  • пл.166-й км – 10:04-10:05;
  • ст. Дніпробуд-II – 10:09-10:10;
  • пл.162-й км – 10:14-10:15;
  • ст. Канцерівка – 10:24-10:25;
  • пл. Колгоспна – 10:39-10:40;
  • пл.141-й км – 10:47-10:48;
  • ст. Мирова – 10:55-10:56;
  • пл.132-й км – 11:02-11:03;
  • пл.125-й км –11:10-11:11;
  • ст. Марганець – 11:21-11:22;
  • пл.116-й км – 11:26-11:27;
  • пл. 114-й км – 11:31-11:32;
  • пл.111-й км – 11:36-11:37;
  • пл. Ревун – 11:42-11:43;
  • пл.105-й км – 11:48-11:49;
  • прибуття на ст. Нікополь об 11:59.

Повний графік змін руху приміських поїздів Придніпровської залізниці виглядає так:.  

Приміський поїзд № 6008 П'ятихатки – Дніпро-Головний вирушає зі ст. П'ятихатки о 05:09; пл. 77-й км – 05:14-05:15; пл.Косинівка – 05:19-05:20; пл. 88-й км – 05:25-05:27; ст. Ерастівка – 05:31-05:32; ст. Вільногірськ – 05:40-05:41; пл. 104-й км – 05:45-05:46; пл. Гранове – 05:50-05:51; пл. 114-й км – 05:54-05:55; ст. Верхівцеве – 06:00-06:02; пл.119-й км – 06:04-06:05; пл.125-й км – 06:09-06:10; пл. 128-й – 06:13-06:14; ст. Верхньодніпровськ –06:20-06:22; пл. 139-й км – 06:28-06:29; ст. Воскобійня – 06:32-06:33; пл. 149-й км – 06:40-06:41; ст. Кам'янське-Пас. – 06:45-06:47; ст. Запоріжжя-Кам'янське – 06:51-06:52; пл. 160-й км – 06:54-06:55; пл. 164-й км – 06:59-07:00; пл. 165-й км – 07:02-07:03; пл. 169-й км – 07:07-07:08; ст. Сухачівка –07:10-07:11; пл. 175-й км – 07:14-07:15; пл. 178-й км – 07:18-07:19; ст. Діївка – 07:24-07:25; пл. 184-й км – 07:29-07:30; ст. Горяїнове – 07:34-07:36; прибуття на ст. Дніпро-Головний о 07:41;

Приміський поїзд № 6015 Дніпро-Головний - П'ятихатки, відправлення зі ст. Дніпро-Головний о 08:55; ст. Горяїнове – 09:00-09:01; пл. 184-й км – 09:05-09:07 Діївка – 09:13-09:14; пл.178-й км – 09:19-09:20; пл. 175-й км – 09:24-09:25; ст. Сухачівка – 09:32-09:38; пл. 169-й км – 09:41-09:42; пл. 165-й км – 09:45-09:47; пл. 164-й км – 09:49-09:50; пл. 160-й км – 09:53-09:54; ст. Запоріжжя-Кам’янське – 09:57-09:58; ст. Кам'янське-Пас. – 10:02-10:03; пл. 149-й км – 10:07-10:08; ст. Воскобійня – 10:15-10:38; пл. 139-й км – 10:42-10:43; ст. Верхньодніпровськ – 10:49-10:51; пл. 128-й км – 10:55-10:56; пл. 125-й км – 10:58-10:59; пл. 119-й км – 11:03-11:05; ст. Верхівцеве – 11:08-11:09; пл. 114-й км – 11:12-11:13; пл. Гранове – 11:16-11:17; пл. 104-й км – 11:21-11:22; ст. Вільногірськ – 11:27-11:28; ст. Ерастівка – 11:38-11:39; пл. 88-й км – 11:44-11:46; пл. Косинівка – 11:51-11:52; пл. 77-й км – 11:59-12:00; прибуття на ст. П'ятихатки о 12:05;

Приміський поїзд № 6016 П'ятихатки – Дніпро-Головний відправляється зі ст. П'ятихатки о 06:29; пл. 77-й км – 06:34-06:35; пл. Косинівка – 06:39-06:40; пл. 88-й км – 06:45-06:47; ст. Ерастівка – 06:51-07:03; ст. Вільногірськ – 07:12-07:13; пл. 104-й км – 07:16-07:17; пл. Гранове – 07:21-07:22; пл.114-й км – 07:25-07:26; ст. Верхівцеве – 07:31-07:32; пл.119-й км – 07:34-07:35; пл. 125-й км – 07:39-07:40; пл. 128-й км – 07:43-07:44; ст. Верхньодніпровськ – 07:50-08:01; пл.139-й км – 08:08-08:09; ст. Воскобійня – 08:12-08:13; пл. 149-й км – 08:20-08:21; ст. Кам'янське-Пас. – 08:27-08:29; ст. Запоріжжя-Кам’янське – 08:34-08:36; пл. 160-й км – 08:38-08:39; пл. 164-й км – 08:43-08:44; пл.165-й км – 08:46-08:47; пл.169-й км – 08:51-08:52; ст. Сухачівка – 08:54-08:55; пл.175-й км – 08:58-08:59; пл.178-й км 09:02-09:03; ст. Діївка – 09:06-09:07; пл.184-й км – 09:11-09:12; ст. Горяїнове – 09:14-09:15; прибуття на ст. Дніпро-Головний о 09:20;

Приміський поїзд № 6035 Дніпро-Головний – П'ятихатки-Стик., відправлення зі ст. Дніпро-Головний о 16:52; ст. Горяїнове – 16:57-16:58; пл.184-й км – 17:01-17:03; ст. Діївка – 17:08-17:09; пл.178-й км – 17:13-17:14; пл. 175-й км – 17:17-17:18; ст. Сухачівка – 17:25-17:27; пл.169-й км – 17:30-17:31; пл.165-й км – 17:34-17:36; пл.164-й км – 17:38-17:39; пл.160-й км –17:42-17:43; ст. Запоріжжя-Кам’янське – 17:46-17:47; ст. Кам'янське-Пас. – 17:51-17:52; пл.149-й км – 17:56-17:57; ст. Воскобійня – 18:04-18:05; пл.139-й км – 18:09-18:10; ст. Верхньодніпровськ – 18:16-18:18; пл.128-й км – 18:22-18:23; пл.125-й км – 18:25-18:26; пл.119-й км – 18:30-18:32; ст. Верхівцеве – 18:35-18:36; пл.114-й км – 18:40-18:41; пл. Гранове – 18:44-18:45; пл.104-й км – 18:49-18:50; ст. Вільногірськ – 18:54-18:55; ст. Ерастівка – 19:04-19:05; пл.88-й км – 19:10-19:12; пл. Косинівка – 19:17-19:18; пл.77-й км – 19:23-19:24; ст. П'ятихатки – 19:29-19:30; ст. П'ятихатки-Стик. – 19:36-19:38;

Приміський поїзд № 6038 П'ятихатки – Дніпро-Головний вирушає зі ст. П'ятихатки о 16:54; пл.77-й км – 16:59-17:00; пл.Косинівка – 17:04-17:06; пл.88-й км – 17:11-17:13; ст. Ерастівка – 17:17-17:18; ст. Вільногірськ – 17:28-17:30; пл.104-й км – 17:34-17:35; пл. Гранове – 17:39-17:40; пл.114-й км –17:43-17:44; ст. Верхівцеве – 17:49-17:50; пл.119-й км – 17:52-17:53; пл.125-й км – 17:57-17:58; пл.128-й км – 18:01-18:02; ст. Верхньодніпровськ – 18:08-18:09; пл.139-й км – 18:15-18:16; ст. Воскобійня – 18:19-18:20; пл.149-й км –18:27-18:28; ст. Кам'янське-Пас. – 18:33-18:51; ст. Запоріжжя-Кам’янське –18:56-18:57; пл.160-й км – 18:59-19:00; пл.164-й км – 19:04-19:05; пл.165-й км – 19:07-19:08; пл.169-й км – 19:12-19:13; ст. Сухачівка – 19:15-19:16; пл.175-й км – 19:19-19:20; пл.178-й км – 19:23-19:24; ст. Діївка – 19:27-19:28; пл.184-й км – 19:32-19:33; ст. Горяїнове – 19:37-19:38; прибуття на ст. Дніпро-Головний о 19.43;

Приміський поїзд № 6047 Дніпро-Головний – Кам'янське-Пас., відправлення зі ст. Дніпро-Головний о 23:25; ст. Горяїнове – 23:30-23:31; пл.184-й км –23:34-23:36; ст. Діївка – 23:41-23:42; пл.178-й км – 23:46-23:47; пл.175-й км –23:50-23:51; ст. Сухачівка – 23:57-00:07; пл.169-й км – 00:10-00:11; пл.165-й км – 00:14-00:16; пл.164-й км – 00:18-00:19; пл.160-й км – 00:22-00:23; ст. Запоріжжя-Кам’янське – 00:26-00:27, прибуття на ст. Кам'янське-Пас. о 00:31;

Приміський поїзд № 6130 Дніпро-Головний – Межова вирушає зі ст. Дніпро-Головний о 20:48; пл.193-й км – 20:55-20:56; ст. Нижньодніпровськ – 20:58-20:59; пл.196-й км – 21:02-21:03; Нижньодніпровськ-Вузол Парк З – 21:07-21:08; Нижньодніпровськ-Вузол Парк Є – 21:10-21:11; пл. Ксенівка – 21:14-21:15; ст. Ігрень – 21:17-21:18; пл.207-й км – 21:20-21:21; пл.212-й км – 21:25-21:26; ст. Іларіонове – 21:31-21:32; пл.222-й км – 21:38-21:39; пл.225-й км – 21:41-21:42; пл. Хорошеве – 21:45-21:46; пл.230-й км – 21:49-21:51; пл.235-й км – 21:54-21:55; ст. Синельникове-2 – 21:58-21:59; зупинний пункт 239-й км – 22:04-22:05; пл.242-й км – 22:08-22:10; ст. Вишневецьке – 22:15-22:16; пл.251-й км – 22:20-22:21; ст. Роздори – 22:24-22:25; пл.262-й км – 22:30-22:31; ст. Письменна – 22:41-22:42; пл.276-й км – 22:45-22:46; пл.284-й км – 22:54-22:55; пл. Васильківка – 22:59-23:00; ст. Улянівка – 23:05-23:06; ст. Чаплине – 23:24-23:26; ст. Просяна – 23:41-23:42; ст. Демурине – 23:55-23:57; пл.337-й км – 00:01-00:02; пл. Кирпичеве – 00:07-00:08; пл.374-й км – 00:10-00:11; зупинний пункт № 18 – 00:14-00:15; прибуття на ст. Межова о 00:25;

Приміський поїзд № 6141 Чаплине –Дніпро-Головний, відправлення зі ст. Чаплине о 09:14; пл. Краснощокове – 09:22-09:23; ст. Улянівка – 09:32-09:33; пл. Васильківка – 09:37-09:38; пл.284-й км – 09:42-09:43; пл.283-й км – 09:45-09:46; пл. Крутоярка – 09:50-09:51; пл.276-й км – 09:54-09:55; ст. Письменна –09:59-10:00; пл.269-й км – 10:03-10:04; пл.267-й км – 10:07-10:08; пл. Терса –10:10-10:11; пл.262-й км – 10:14-10:15; ст. Роздори – 10:22-10:23; пл.251-й км – 10:27-10:28; ст. Вишневецьке – 10:32-10:33; пл.242-й км – 10:38-10:40; зупинний пункт 239-й км –10:43-10:44; ст. Синельникове-2 – 10:49-10:50; пл.230-й км – 10:55-10:56; пл. Хорошеве – 10:59-11:00; ст. Іларіонове – 11:14-11:15; ст. Ігрень – 11:28-11:29; пл. Ксенівка – 11:31-11:33; Нижньодніпровськ-Вузол Парк Г – 11:37-11:39; Нижньодніпровськ-Вузол Парк Л – 11:41-11:42; пл.196-й км – 11:45-11:46; Нижньодніпровськ – 11:51-11:52; пл.193-й км – 11:55-11:57; прибуття на ст. Дніпро-Головний о 12:04;

Приміський поїзд № 6174 Дніпро-Головний – Красноград, відправлення зі ст. Дніпро-Головний о 19:50; пл.193-й км – 19:57-19:58; Нижньодніпровськ – 20:02-20:04; пл.196-й км – 20:07-20:08; Нижньодніпровськ-Вузол Парк З – 20:13-20:14; Нижньодніпровськ-Вузол Парк Є – 20:17-20:18; пл.196-й км-Шевченко – 20:22-20:23; пл.195-й км –20:25-20:26; пл.194-й км – 20:29-20:30; пл. 192-й км – 20:32-20:33; пл. Олександрівка – 20:36-20:37; ст. Самарівка – 20:40-20:42; пл. Підгороднє – 20:46-20:48; пл. Кулебівка – 20:57-20:58; пл. Жестибуд – 21:03-21:04; ст. Новомосковськ-Дн. – 21:11-21:31; пл.168-й км – 21:40-21:41; пл. Вольне – 21:51-21:53; пл.162-й км – 21:56-21:57; пл.160-й км – 22:00-22:01; пл.159-й км – 22:05-22:06; ст. Губиниха – 22:14-22:16; ст. Кільчень – 22:26-22:28; пл.140-й км – 22:40-22:42; роз’їзд 137-й км – 22:47-22:48; пл.134-й км – 22:55-22:56; ст. Перещепине – 23:05-23:07; пл.122-й км – 23:15-23:16; пл.118-й км – 23:23-23:24; ст. Бузівка – 23:29-23:31; пл.112-й км – 23:37-23:38; пл.108-й км – 23:44-23:45; ст. Зачепилівка – 23:55-23:57; пл.94-й км – 00:04-00:05; пл.92-й км – 00:09-00:10; пл. Лебедине – 00:16-00:18; прибуття на ст. Красноград о 00:33;

Приміський поїзд № 6185 Синельникове-1 – Дніпро-Головний, відправлення зі ст. Синельникове-1 о 06:35; ст. Синельникове-2 – 06:42-06:43; пл.235-й км –06:46-06:47; пл.230-й км – 06:50-06:51; пл. Хорошеве – 06:54-06:55; пл.225-й км –06:58-06:59; пл.222-й км – 07:02-07:03; пл.219-й км – 07:06-07:07; ст. Іларіонове – 07:11-07:13; пл.212-й км – 07:17-07:19; пл.207-й км – 07:24-07:26; ст. Ігрень – 07:31-07:33; пл. Ксенівка – 07:36-07:38; ст. Нижньодніпровськ-Вузол Парк Л – 07:43-07:45; Нижньодніпровськ-Вузол Парк Л – 07:47-07:48; пл. 196-й км – 07:51-07:52; Нижньодніпровськ – 07:55-07:56; пл.193-й км – 07:59-08:01; прибуття на ст. Дніпро-Головний о 08:08;

Приміський поїзд № 6254 Кам'янське-Пас. – Дніпро-Головний, відправлення зі ст. Кам'янське-Пас. о 08:19; ст. Запоріжжя-Кам’янське – 08:24-08:25; ст. Сухачівка – 08:39-08:40; ст. Діївка – 08:49-08:50; ст. Горяїнове – 08:57-08:58; прибуття на ст. Дніпро-Головний о 09:03;

Приміський поїзд № 6277 Лозова – Дніпро-Головний; відправлення зі ст. Лозова о 05:57; зупинний пункт 936-й км – 06:08-06:09; пост 939-й км – 06:12-06:13; пл.940-й км – 06:15-06:16; пл.943-й км – 06:18-06:19; пл.948-й км – 06:23-06:25; ст. Самійлівка – 06.30-06.41; пл. Жемчужна – 06:51-06:52; пл.969-й км – 06:57-06:58; ст. Варварівка – 07:02-07:03; пл.978-й км – 07:07-07:08; пл.981-й км – 07:11-07:12; ст. Ароматна – 07:15-07:16; пл.988-й км – 07:20-07:21; ст. Павлоград-1 – 07:26-07:28; пл.1005-й км – 07:38-07:39; пл.1009-й км – 07:43-07:44; ст. Зайцеве – 07:50-07:51; пл.1017-й км – 07:56-07:57; пл.1025-й км – 08:03-08:04; ст. Синельникове-1 – 08:13-08:45; ст. Синельникове-2 – 08:52-08:53; ст. Іларіонове – 09:13-09:30; пл.212-й км – 09:35-09:36; пл.207-й км – 09:40-09:41; ст. Ігрень – 09:45-09:46; пл. Ксенівка – 09:48-09:50; ст. Нижньодніпровськ-Вузол Парк Г – 09:54-09:56; ст. Нижньодніпровськ-Вузол Парк Л – 09:58-09:59; пл.196-й км – 10:02-10:03; ст. Нижньодніпровськ – 10:06-10:07; пл.193-й км – 10:10-10:12; прибуття на ст. Дніпро-Головний о 10:20;

Приміський поїзд № 6280 Дніпро-Головний – Лозова, відправлення зі ст. Дніпро-Головний о 16:06; пл.193-й км – 16:13-16:14; ст. Нижньодніпровськ – 16:16-16:17; пл.196-й км – 16:20-16:21; ст. Нижньодніпровськ-Вузол Парк З – 16:25-16:26; ст. Нижньодніпровськ-Вузол Парк Є – 16:28-16:29; пл. Ксенівка – 16:32-16:33; ст. Ігрень – 16:35-16:36; пл.207-й км – 16:38-16:39; пл.212-й км – 16:43-16:44; ст. Іларіонове – 16:49-16:50; пл.219-й км – 16:53-16:54; пл.222-й км – 16:57-16:58; пл.225-й км – 17:01-17:02; пл. Хорошеве – 17:05-17:06; пл.230-й км – 17:09-17:11; пл.235-й км – 17:14-17:15; ст. Синельникове-2 – 17:18-17:20; ст. Синельникове-1 – 17:29-18:07; пл.1025-й км –18:15-18:16; пл.1017-й км – 18:23-18:25; ст. Зайцеве – 18:29-18:30; пл.1009-й км – 18:35-18:36; пл.1005-й км – 18:39-18:40; ст. Павлоград-1 – 18:50-18:52; пл.988-й км – 18:57-18:58; ст. Ароматна – 19:02-19:03; пл.981-й км – 19:06-19:07; пл.978-й км – 19:10-19:11; ст. Варварівка – 19:17-19:18; пл.969-й км – 19:23-19:24; пл. Жемчужна – 19:29-19:30; ст. Самійлівка – 19:40-19:41; пл.948-й км – 19:45-19:47; пл.943-й км – 19:51-19:52; пл.940-й км – 19:55-19:56; пост 939-й км – 19:59-20:00; зупинний пункт 936-й км – 20:04-20:05; прибуття на ст. Лозова о 20:17;

Приміський поїзд № 6291 Лозова – Синельникове-1, відправлення зі ст. Лозова о 17:34; зупинний пункт 936-й км – 17:46-17:47; пост 939-й км – 17:51-17:52; пл.940-й км – 17:54-17:55; пл.943-й км – 17:58-17:59; пл.948-й км – 18:03-18:05; ст. Самійлівка – 18:09-18:10: пл. Жемчужна – 18:19-18:20; пл.969-й км – 18:25-18:26; ст. Варварівка – 18:30-18:31; пл.978-й км – 18:35-18:36; пл.981-й км – 18:39-18:40; ст. Ароматна – 18:43-18:44; пл.988-й км – 18:48-18:49; ст. Павлоград-1 – 18:54-18:56; пл.1005-й км – 19:06-19:07; пл.1009-й км – 19:11-19:12; ст. Зайцеве – 19:18-19:19; пл.1017-й км – 19:24-19:25; пл.1025-й км – 19:32-19:33; прибуття на ст. Синельникове-1 о 19:42;

Приміський поїзд № 6411 Кам'янське-Пас. – Кривий Ріг-Гол., відправлення зі ст. Кам'янське-Пас. о 02:13; ст. Воскобійня – 02:26-02:27; ст. Верхньодніпровськ – 02:40-02:41; пл.119-й км – 02:55-02:57; ст. Верхівцеве – 03:01-03:28, далі без зміни розкладу;

Приміський поїзд № 6533 Запоріжжя 1 – Дніпро-Головний, відправлення зі ст. Запоріжжя-I о 06:38; пл. Мотор – 06:45-06:46; пл. Іскра – 06:48-06:49; ст. Запоріжжя-Вант. – 06:55-06:56; ст. Янцеве – 07:06-07:07; ст. Вільнянськ – 07:15-07:16; пл.1074-й км – 07:22-07:23; ст. Новогупалівка – 07:29-07:30; пл.1063-й км – 07:34-07:35; пл.1061-й км – 07:38-07:39; ст. Славгород-Півд. – 07:45-07:46; пл.1049-й км – 07:50-07:51; пл.1045-й км – 07:56-07:57; ст. Івківка – 08:02-08:03; ст. Синельникове-1 – 08:15-08:22; ст. Синельникове-2 – 08:29-08:30; ст. Іларіонове – 08:47-08:48; ст. Ігрень – 08:57-08:58; ст. Нижньодніпровськ-Вузол Парк Г – 09:04-09:06; ст. Нижньодніпровськ-Вузол Парк Л – 09:08-09:09; ст. Нижньодніпровськ – 09:14-09:15; прибуття на ст. Дніпро-Головний о 09:24;

Приміський поїзд № 6548 Дніпро-Головний – Запоріжжя-2, відправлення зі ст. Дніпро-Головний о 10:10; Нижньодніпровськ – 10:20-10:21; ст. Нижньодніпровськ-Вузол Парк З – 10:29-10:30; ст. Нижньодніпровськ-Вузол Парк Є – 10:32-10:33; ст. Ігрень – 10:39-10:40; ст. Іларіонове – 10:51-10:52; ст. Синельникове-2 – 11:15-11:16; ст. Синельникове-1 – 11:23-11:27; ст. Івківка – 11:36-11:37; пл.1045-й км – 11:41-11:42; пл.1049-й км – 11:46-11:47; ст. Славгород-Півд. – 11:53-11:54; пл.1061-й км – 12:01-12:02; пл.1063-й км – 12:05-12:06; ст. Новогупалівка – 12:10-12:11; пл.1074-й км – 12:17-12:18; ст. Вільнянськ – 12:25-12:26; ст. Янцеве – 12:34-12:35; ст. Запоріжжя-Вант. – 12:44-12:45; пл. Іскра – 12:49-12:50; пл. Мотор – 12:52-12:53; ст. Запоріжжя-I – 13:00-13:24; прибуття на ст. Запоріжжя-2 о 13:31;

Приміський поїзд № 6508 Канцерівка – Мелітополь, відправлення зі ст. Канцерівка о 06:15; зупинний пункт 162-й км – 06:25-06:26; ст. Дніпробуд-II – 06:31-06:32; пл.166-й км – 06:37-06:38; пл.168-й км – 06:41-06:42; ст. Запорізька Січ – 06:45-06:46; пл.172-й км – 06:50-06:51; пл.174-й км – 06:54-06:55; ст. ім. А.Алімова – 06:59-07:00; ст. Запоріжжя-2 – 07:09-07:25; ст. Запоріжжя-1 –07:32-07:36; пл. Балабине – 07:46-07:47; ст. Кушугум – 07:50-07:51; пл.1117-й км – 07:53-07:54; пл. Осетрівка – 07:57-07:58; пл.1123-й км – 08:01-08:02; ст. Канкринівка – 08:07-08:08; пл.1130-й км – 08:15-08:16; пл.1132-й км – 08:18-08:19; пл.1134-й км – 08:21-08:22; ст. Плавні Вант. парк – 08:24-08:25; ст. Плавні Пас. парк – 08:28-08:44; пл.1138-й км – 08:47-08:48; пл.1141-й км –08:51-08:52; пл. Дачна – 08:57-08:58; пл.1146-й км – 09:00-09:01; пл. Попове – 09:03-09:04; ст. Таврійськ – 09:10-09:12; пл. Таврійськ Ван. – 09:17-09:18; Бурчацьк – 09:28-09:30; пл.1167-й км – 09:35-09:36; пл.1170-й км – 09:41-09:42; ст. Пришиб – 09:50-09:51; пл.1180-й км – 09:58-09:59; ст. Плодородне – 10:08-10:09; пл. Братська – 10:15-10:16; ст. Федорівка – 10:24-10:34; ст. Ланкоскладальна 10:39-10:40; пл. Терпіння – 10:48-10:49; ст. Обільна –10:56-10:57; пл. Депо – 11:05-11:06; прибуття на ст. Мелітополь – 11:09;

Приміський поїзд № 6516 Мелітополь – Запоріжжя-2, відправлення зі ст. Мелітополь о 11:35; пл. Депо – 11:38-11:39; ст. Обільна – 11:46-11:47; т. Ланкоскладальна – 11:59-12:00; ст. Федорівка – 12:03-12:05; пл. Братська – 12:12-12:13; ст. Плодородне – 12:18-12:27; пл.1180-й км – 12:34-12:35; ст. Пришиб – 12:41-12:42; пл.1170-й км – 12:50-12:51; пл.1167-й км – 12:54-12:55; ст. Бурчацьк – 12:59-13:00; пл. Таврійськ Ван. – 13:08-13:09; ст. Таврійськ – 13:16-13:18; пл. Попове – 13:24-13:25; пл.1146-й км – 13:27-13:28; пл. Дачна – 13:30-13:31; пл.1141-й км – 13:35-13:36; пл.1138-й км – 13:39-13:40; ст. Плавні Пас. парк – 13:45-13:46; ст. Плавні Вант. парк – 13:51-13:52; пл.1134-й км – 13:54-13:55; пл.1132-й км – 13:58-13:59; пл.1130-й км – 14:01-14:02; ст. Канкринівка – 14:09-14:10; пл.1123-й км – 14:15-14:16; пл. Осетрівка – 14:19-14:20; пл.1117-й км – 14:23-14:24; ст. Кушугум – 14:26-14:27; пл. Балабине – 14:31-14:32; ст. Запоріжжя-1 – 14:42-14:47; прибуття на ст. Запоріжжя-2 о 14:54;

Приміський поїзд № 6524 Пришиб – Дніпробуд-2, відправлення зі ст. Пришиб о 16:56; пл.1170-й км – 17:05-17:06; пл.1167-й км – 17:09-17:10; ст. Бурчацьк – 17:15-17:16; ст. Таврійськ – 17:27-17:29; пл. Попове – 17:35-17:36; пл.1146-й км – 17:38-17:39; пл. Дачна – 17:41-17:42; пл.1141-й км – 17:47-17:48; пл.1138-й км – 17:51-17:52; ст. Плавні Пас. парк – 17:57-17:58; ст. Плавні Вант. парк – 18:03-18:04; пл.1134-й – 18:06-18:07; пл.1132-й км –18:10-18:11; пл.1130-й км – 18:13-18:14; ст. Канкринівка – 18:21-18:22; пл.1123-й км – 18:28-18:29; пл. Осетрівка – 18:32-18:33; пл.1117-й км – 18:36-18:37; ст. Кушугум – 18:39-18:40; пл. Балабине – 18:43-18:44; ст. Запоріжжя-1 – 18:52-18:57; ст. Запоріжжя-2 – 19:04-19:06; ст. ім. А.Алімова – 19:15-19:16; пл.174-й км – 19:19-19:21; пл.172-й км – 19:24-19:25; ст. Запорізька Січ – 19:29-19:30; пл.168-й км – 19:33-19:34; пл.166-й км – 19:38-19:39; прибуття на ст. Дніпробуд-II о 19:42;

Приміський поїзд № 6842 Бердянськ – Пологи, відправлення зі ст. Бердянськ о 23:30; ст. Берда – 23:42-23:44; ст. Трояни – 00:09-00:11; ст. Єлизаветівка – 00:43-00:45; ст. Нельгівка – 01:08-01:10; ст. Верхній Токмак-1 01:44-01:48; ст. Синя Гора – 02:03-02:05; ст. Кирилівка – 02:16-02:18; прибуття на ст. Пологи о 02:45;

Приміський поїзд № 6908 Генічеськ – Мелітополь, відправлення зі ст. Генічеськ о 17:30; ст. Новоолексіївка – 17:43-17:45; ст. Партизани – 17:58-17:59; ст. Сокологірне – 18:17-18:18; ст. Якимівка – 18:48-18:49; ст. Тащенак – 19:00-19:01; прибуття на ст. Мелітополь о 19:15;

Приміський поїзд № 6910 Мелітополь – Запоріжжя-2, відправлення зі ст. Мелітополь 19:17; ст. Обільна – 19:27-19:28; ст. Федорівка – 19:41-19:43; ст. Плодородне – 19:51-19:53; ст. Пришиб – 20:01-20:03; ст. Бурчацьк – 20:13-20:14; ст. Таврійськ – 20:23-20:25; ст. Запоріжжя-I –21:08-21:13; прибуття на ст. Запоріжжя-2 21:20;

Приміський поїзд № 6914 Сиваш – Новоолексіївка, відправлення зі ст. Сиваш о 20:49; пл. Чонгар – 20:58-20:59; пл.1334-й км – 21:03-21:04; пл.1328-й км – 21:12-21:13; пл. Джимбулук – 21:17-21:18; ст. Салькове – 21:29-21:30; прибуття на ст. Новоолексіївка о 21:40;

Приміський поїзд № 6915 Запоріжжя-2 – Мелітополь, відправлення зі ст. Запоріжжя-2 о 15:38; ст. Запоріжжя-I – 5:45-15:49; ст. Кушугум – 16:01-16:02; ст. Канкринівка – 16:11-16:12; ст. Плавні Вант. парк –16:22-16:23; ст. Плавні Пас. парк – 16:26-16:27; ст. Таврійськ – 16:44-16:46; ст. Бурчацьк – 16:57-16:58; ст. Пришиб – 17:13-17:14; ст. Плодородне – 17:28-17:29; ст. Федорівка – 17:40-17:42; ст. Обільна – 17:56-17:57; прибуття на ст. Мелітополь о 18:08;

Приміський поїзд № 6916 Мелітополь – Запоріжжя-2, відправлення зі ст. Мелітополь о 09:54; ст. Обільна – 10:04-10:05; ст. Федорівка – 10:18-10:20; ст. Плодородне – 10:29-10:31; ст. Пришиб – 10:39-10:40; ст. Бурчацьк – 10:49-10:50; ст. Таврійськ – 10:59-11:01; ст. Плавні Вант. парк – 11:20-11:22; ст. Канкринівка – 11:33-11:34; ст. Кушугум – 11:45-11:46; ст. Запоріжжя-I – 11:59-12:03; прибуття на ст. Запоріжжя-II о 12:10;

Приміський поїзд № 6919 Мелітополь – Сиваш, відправлення зі ст. Мелітополь о 18:10; ст. Тащенак – 18:22-18:23; пл.1240-й км –18.31-18.32 ст. Якимівка – 18:38-18:39; пл.1267-й км – 18:57-18:58; ст. Сокологірне – 19:03-19:04; пл. Юрицине – 19:15-19:16; ст. Партизани – 19:27-19:28; пл.1305-й км –19:37-19:38; ст. Новоолексіївка – 19:43-19:45; ст. Салькове – 19:52-19:53; пл. Джимбулук – 20:03-20:04; пл.1328-й км – 20:08-20:09; пл.1334-й км – 20:18-20:19; пл. Чонгар – 20:23-20:24; прибуття на ст. Сиваш о 20.33;

Приміський поїзд № 6920 Генічеськ – Мелітополь, відправлення зі ст. Генічеськ о 07:50; ст. Новоолексіївка – 08:05-08:07; пл.1305-й км – 08:14-08:15; ст. Партизани – 08:22-08:23; пл. Юрицине – 08:34-08:35; ст. Сокологірне – 08:46-08:47; пл.1267-й км – 08:53-08:54; ст. Якимівка – 09:19-09:21; пл.1240-й км – 09:27-09:28; ст. Тащенак – 09:38-09:39; прибуття на ст. Мелітополь о 09:52;

Приміський поїзд № 6925 Новоолексіївка – Генічеськ, відправлення зі ст. Новоолексіївка о 16:59; прибуття на ст. Генічеськ о 17:12.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...