App Store Google Play

Робота найбільшого медіа хабу Дніпра паралізована

30.10.2019 16:30
Робота найбільшого медіа хабу Дніпра паралізована

Робота одного з найбільших медіа майданчиків Дніпра Mediaprostir уже два тижні паралізована, адже 15 жовтня 2019 року без попередження хаб вимкнули від електропостачання. Як з’ясувалося згодом, причиною стала не аварійна ситуація, а самовільне вимкнення електрики посадовими особами Дніпропетровської обласної ради. У щитову ТП-145, де стався інцидент, представників аварійних служб не допустили. Про це наголошують в Правозахисній групі СІЧ, передає Дніпроград.

Працівники хабу розцінюють це як певний політичний тиск, адже рубильник вимкнули якраз після проведення Всеукраїнського протестного руху Захисти Україну – Рух Опору Капітуляції, в організації якого допомагали громадські активісти ГО “Інфопростір” та Mediaprostir.

Щомісяця у медіа хабі проводяться десятки прес-конференцій круглих столів, дискусій, кінопоказів, майстер-класів, фестивалів та інших заходів всеукраїнського та міжнародного маштабу. Усі події довелося скасувати на невизначений час, від чого потерпають, в першу чергу, мешканці Дніпра, адже всі заходи були безкоштовні. У цей час представники обласної ради категорично відмовляються коментувати свої дії.

Команда ГО “Інфопростір” звернулась до правоохоронних органів зі скаргою на свавільні дії з боку обласної ради. Зокрема, на перешкоджання громадській діяльності (ст.170 ), Умисне пошкодження об’єктів електроенергетики (ст.194),  Самоправство (ст. 356) та Службову недбалість (ст. 367).

За підтримки юристів ГО «Правозахисна група «СІЧ» медійники звернулися до поліції зі скаргою не бездіяльність слідчого, який не вніс відомості про злочин до єдиного реєстру досудових рішень. Правоохоронці протягом кількох днів повинні внести відомості щодо кримінального правопорушення та почати розслідування.

Просимо усіх громадських активістів, журналістів та небайдужих дніпрян не лишатися осторонь та підтримати медіа майданчик поширенням інформації. Окрім того, задля якнайшвидшого відновлення роботи, команда хабу шукає генератора потужністю від 60кВт.

У свою чергу, народний депутат України восьмого скликання прокоментував реакцію правозахисників на свавілля обласної ради.

"Медіапростір звернувся з приводу незаконного відключення до поліції та до суду. Хлопці з облради надто загралися зі своїм рубильником, буде боляче", - написав Денисенко.

Нагадаємо, що відключення сталося після участі Медіапростору в Народному Віче проти капітуляції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...