App Store Google Play

Верховний Суд України заборонив стягувати з компанії Коломойського 1,5 мільярда гривень

29.10.2019 12:00
Верховний Суд України заборонив стягувати з компанії Коломойського 1,5 мільярда гривень

Верховний суд України не задовольнив касаційну скаргу АТ КБ “ПриватБанк” та залишив чинними попередню ухвалу Господарського суду Дніпропетровської області щодо відхилення кредиторських вимог банку до ПАТ "Авіаційна компанія "Дніпроавіа" на 1,5 млрд гривень. Відповідне рішення опубліковане в Єдиному державному реєстрі судових рішень, передає Дніпроград.

“Ухвалу Господарського суду Дніпропетровської області від 17.12.2018 (за результатами проведення попереднього засідання в частині відхилення та невнесення до реєстру вимог кредиторів ПАТ "Авіаційна компанія "Дніпроавіа" грошових вимог АТ КБ "ПриватБанк" у розмірі 1504966028,08 грн) та постанову Центрального апеляційного господарського суду від 27.05.2019 у справі № 904/8902/17 залишити без змін”, - йдеться в тексті рішення.

Постанова набирає законної сили з моменту її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає.

Як повідомлялося, у 2019 році також не було задоволено апеляційну скаргу ПриватБанку щодо визнання кредитних вимог до Дніпроавіа у розмірі 1,5 млрд гривень. Умови кредитних договорів підписаних між Приватбанком та Дніпроавіа в 2011-2014 роках були визнані нечинними.

ПАТ “Авіаційна компанія “Дніпроавіа” стала самостійною компанією у 1996 році до того вона існувала як Дніпропетровський Об'єднаний авіазагін в складі авіакомпанії Аерофлот.

В 2017 році ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області за заявою ПАТ "Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія "Укртатнафта” було порушено провадження у справі про банкрутство ПАТ "Авіаційна компанія "Дніпроавіа".

Дніпроавіа припинила свою діяльність в 2018 році, всі права на експлуатацію повітряних ліній були анульовані, а весь флот був переданий авіакомпанії “Роза вітрів”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...