App Store Google Play

Верховний Суд України заборонив стягувати з компанії Коломойського 1,5 мільярда гривень

29.10.2019 12:00
Верховний Суд України заборонив стягувати з компанії Коломойського 1,5 мільярда гривень

Верховний суд України не задовольнив касаційну скаргу АТ КБ “ПриватБанк” та залишив чинними попередню ухвалу Господарського суду Дніпропетровської області щодо відхилення кредиторських вимог банку до ПАТ "Авіаційна компанія "Дніпроавіа" на 1,5 млрд гривень. Відповідне рішення опубліковане в Єдиному державному реєстрі судових рішень, передає Дніпроград.

“Ухвалу Господарського суду Дніпропетровської області від 17.12.2018 (за результатами проведення попереднього засідання в частині відхилення та невнесення до реєстру вимог кредиторів ПАТ "Авіаційна компанія "Дніпроавіа" грошових вимог АТ КБ "ПриватБанк" у розмірі 1504966028,08 грн) та постанову Центрального апеляційного господарського суду від 27.05.2019 у справі № 904/8902/17 залишити без змін”, - йдеться в тексті рішення.

Постанова набирає законної сили з моменту її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає.

Як повідомлялося, у 2019 році також не було задоволено апеляційну скаргу ПриватБанку щодо визнання кредитних вимог до Дніпроавіа у розмірі 1,5 млрд гривень. Умови кредитних договорів підписаних між Приватбанком та Дніпроавіа в 2011-2014 роках були визнані нечинними.

ПАТ “Авіаційна компанія “Дніпроавіа” стала самостійною компанією у 1996 році до того вона існувала як Дніпропетровський Об'єднаний авіазагін в складі авіакомпанії Аерофлот.

В 2017 році ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області за заявою ПАТ "Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія "Укртатнафта” було порушено провадження у справі про банкрутство ПАТ "Авіаційна компанія "Дніпроавіа".

Дніпроавіа припинила свою діяльність в 2018 році, всі права на експлуатацію повітряних ліній були анульовані, а весь флот був переданий авіакомпанії “Роза вітрів”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....