App Store Google Play

Лисенко сидіти в СІЗО не буде - йому треба працювати далі

27 Жовтня 15:00
Лисенко сидіти в СІЗО не буде - йому треба працювати далі

Підозрюваний у масштабних розкраданнях та співпраці з "ДНР" заступник мера Дніпра Михайло Лисенко спростував своє затримання і вже у понеділок збирається повернутися на роботу в міськраду. Про це він розповів в коментарі "Страна.юа", передає Дніпроград.

Чиновник запевняє, що його начебто ніхто не затримував.

"Мене ніхто не затримував. І зараз, коли ви телефонуєте, я вдома. З середини вересня я перебував у відрядженні за межами України, після цього кілька днів проходив лікування. Коли мені стало відомо, що нібито я перебуваю в розшуку і щодо мене в Україна проводяться слідчі дії, я прийняв рішення перервати лікування і повернутися в Україну ", - розповів чиновник.

Лисенко зазначив, що сам прилетів до Харкова, а звідти вирушив до суду. Зважаючи, що суд прийняв рішення відпустити підозрюваного у присвоєнні майже 30 млн. грн. під заставу у 602 тисячі гривень, вже ввечері п'ятниці заступник Філатова був удома.

За його словами, словами про затримання і вимогу перебування в СІЗО, прокурори навмисне дезінформують суспільство, щоб розгойдати обстановку навколо мера міста Дніпра. Сам підозрюваний в понеділок має намір вийти на роботу і продовжити активну плідну працю.

Хто вніс заставу у 600 тисяч і чому Лисенко "працював" закордоном та від чого лікувався майже два місяці, журналісти не запитали.

Таким чином, попри усі підозри та слідство, вже у понеділок Михайло Лисенко буде спокійно працювати на своєму робочому місці.

Нагадаємо, що заступника Філатова оголосили у розшук через розкрадання грошей на ремонті Нового мосту. 13 вересня у мерії Дніпра відбулися обшуки. Заступнику міського голови Дніпра Михайлу Лисенку підозру вручили заочно. Також підозри були вручені ще шістьом посадовцям та представникам підрядника ТОВ "Підприємство МАСТ-БУД". 

Окрім цього, департамент Лисенка співпрацював з "ДНР". У розкраданні коштів на паспортизацію вулиць Дніпра його підозрює СБУ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...