App Store Google Play

Розчищення доріг в області віддають в руки приватним компаніям

25.10.2019 09:45
Розчищення доріг в області віддають в руки приватним компаніям

Нове керівництво області вирішило передати розчищення доріг Дніпропетровщини взимку приватним компаніям. Раніше цим займався обласна служба автомобільний доріг. Про це повідомляє прес-служба ОДА, передає Дніпроград.

«Загалом уздовж магістралей облаштували 27 дорожньо-ремонтних пунктів. Їх розподілили в залежності від інтенсивності руху на окремих ділянках. Найбільше – у Харківському та Запорізькому напрямках. Там щодоби проїздять від 30 до 40 тис авто», – сказав керівник проекту ТОВ «Автомагістраль-Південь» Сергій Стельнякович.

 У кожному такому пункті – від 4 до 6 одиниць техніки. Це нові автомобілі «Ford», піщано-сольові розподільники, грейдери. Облаштували й адмінбудівлі – для чергових бригад. Наразі заготовлюють склади солі та піску. Вже завезли майже 35 тон із потрібних 44-х. З 1 листопада готуватимуть піщано-сольові суміші.

«Бригади чергуватимуть по 12 годин. Тож техніка виїжджатиме у будь-який час доби, тільки-но почне сипати сніг. Працюватимемо оперативно та якісно. Приміром, за годину зможемо розчистити до 45 км чотирисмугової магістралі. А таких доріг в області – 300 км», – додав Сергій Стельнякович.

Магістралі обласного значення з’єднують населені пункти, переважно села. Вони менш навантажені, порівняно з національними трасами, та не менш значущі. Ними рухаються шкільні автобуси, «швидкі», машини підвозять до сіл провізію та товари масового вжитку.

«Загалом маємо 64 одиниці техніки. Розподілили машини по дільницям. Загалом їх сім. Розробили маршрути, якими рухатимуться грейдери. Наприклад, майже 1 тис км доріг П’ятихатського, Криничанського та Верхньодніпровського районів розбили на 12 маршрутів», – розповів співвласник ТОВ «Будінвест Інжиніринг» Павло Чухно.

Навіть сам голова ОДА Олександр Бондаренко визнає, що цієї техніки не вистачить для оперативної розчистки доріг. Тож крім уже наявних планують залучати ще підрядників.

Що буде з технікою та персоналом обласного управління експлуатації автошляхів після такого кардинального рішення обласної влади, в повідомленні не йдеться.

Теги: ОДА, дороги

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...