App Store Google Play

Облрада затвердила продаж Аульської хлорпереливної станції компанії з орбіти Коломойського

25 Жовтня 17:15
Облрада затвердила продаж Аульської хлорпереливної станції компанії з орбіти Коломойського

Дніпропетровська обласна рада затвердила продаж майнового компексу Аульської хлорпереливної станції, яка є стратегічним для всієї країни об'єктом. Рішення було прийняте на черговій, 18 сесії, сьогодні, 25 жовтня.

Перед початком пакетного голосування депутат Ірина Туровська попросила винести питання приватизації АХПС на голосування окремо, мотивуючи це важливістю рішення, що приймається.

«Я не хочу скопом голосувати за розбазарювання майна громади», - наголосила вона.

Втім, депутатський корпус пропозицію голосувати за ці пункти порядку денного не підтримав:  «за» проголосували лише 18 депутатів.

Відтак, 68 голосами протокол аукціонної комісії було затверджено. Проти проголосували два депутата.

Як відомо, аукціон відбувся 19 вересня. Облрада продала весь майновий комплекс зі складами контейнерів з хлором, під'їзними шляхами, кузнею, фонтаном, свинарником, зерно- та сіносховищем, будівлею кормоцеху, теплицею і приміщенням з виробництва шлакоблоку. Саме такий опис нерухомості було опубліковано на торговому майданчику.

Переможцем торгів стала "АГЕНЦІЯ "МЕГА ПЛЮС", яка віддала за АХПС 30,1 млн. грн.

Фірма-переможець зареєстрована понад 9 років тому в Дніпрі, на вул. Набережна Перемоги, 120. Основний вид діяльності нового власника станції - оренда машин і устаткування. Засновником і керівником підприємства зареєстрований Андрій Житников. Людина з таким ім'ям і прізвищем є серед директорів і керівників «АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ« ЖІТНІКОВ, БОРОДЕНКОВ І ПАРТНЕРИ» і «КРЕМЕНЧУЦЬКА МЕТАЛУРГІЙНА КОМПАНІЯ». Остання має відношення до групи Приват Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Таким чином, в руках Коломойського опинилися два основні підприємств, що забезпечують Україну рідким хлором для очищення води - "ДніпроАзот" і АХПС.

Слід зазначити, що саме з ініціативи "ДніпроАзоту" було розпочату процес приватизації АХПС в інтересах олігарха.

Трудовий колектив станції заявляв про незаконність таких дій з боку обласної ради.

Зазначимо, що АТ "Дніпроазот" влітку 2018 року зупинило виробництво хлору, що призвело до реальної загрози залишити без питної води не тільки населення регіону, а й цілої держави. Тоді країну врятувала саме Аульська хлорпереливна станція.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...