App Store Google Play

Коломойський хоче облаштувати на Січеславщині «Зону»

25.10.2019 12:00
Коломойський хоче облаштувати на Січеславщині «Зону»

Сьогодні на сесії Дніпропетровська обласна рада розгляне проект рішення «Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «АРЕГРІОН УКРАЇНА», передає Дніпроград з посиланням на Лица.

«Погодити надання Товариству з обмеженою відповідальністю «АРЕГРІОН УКРАЇНА» спеціального дозволу на користування надрами з метою видобутку первинних каолінів ділянки Вершинська-1 Просяновського родовища, що розташоване в Дніпропетровській області», - йдеться в проекті рішення.

Дане підприємство (код 41977563) 2 березня 2018 року зареєстроване за адресою масової реєстрації, засновник - Компанія «Арегріон Лімітед» з кіпрського міста Нікосія.

4 червня 2018 ТОВ купило геологічну інформацію для планування розробки первинних каолінів в межах ділянки площею 357,4 га, що поглинає ділянку Вершинська Просяновского родовища площею 330,7 га.

В опублікованому на сайті Міністерства енергетики та захисту природи документі, зокрема, йдеться:

«Вершинська-1 ділянка Просяновского родовища відпрацьовується з 1966 року відкритим способом. Розкрита кар'єром площа сягала 109 га... Вершинська-1 ділянка Просяновского родовища первинних каолінів розташована в Покровському районі Дніпропетровської області України на відстані 6 км на захід від селища Просяна. У північно-західної межі поклади розташований хутір Вершина, а поблизу південно-східній - село Берестова... Термін забезпеченості запасами складе 52.771 тис т: 1000 1000 тис. Т / рік = 52,8 років... Соціально-економічний вплив планованої діяльності полягає в створенні робочих місць для населення... ».

Google перекладає слово «арегріон» ( «אזור») з івриту на українську як «зона».

За тією ж адресою, що зареєстрована на Кіпрі Компанія «Арегріон Лімітед» - вул. Агіас Марінас, 4, Вамік 8, офіс 33, Строволос, 2059, Нікосія, Кіпр - знаходиться компанія «Грізард Інвестментс Лімітед» (GRIZARD INVESTMENTS LIMITED).

Це повідомляє дніпропетровська Телекомпанія «Приват ТВ Дніпро» - 9 Канал - у «Відомостях про власників істотної частини станом на 31 грудня 2019 року». Як зазначено, кінцевий бенефіціарний власник 9 Каналу - той же, що і кінцевий бенефіціарний власник GRIZARD INVESTMENTS LIMITED:

Телерадіокомпанія «Студія 1 + 1» у «Відомостях про власників істотної частини станом на 31 грудня 2016 року» вказала, що 100%-вим власником GRIZARD INVESTMENTS LIMITED, якій належить 22,98% Каналу 1 + 1, є офшор з Нідерландів, якому належить 100% офшору з Кіпру, якому належить 49,02% офшору з карибської держави Невіс, кінцевий бенефіціарний власник якого - фізична особа Коломойський Ігор Валерійович (Україна):

Нагадаємо, раніше Дніпропетровська обласна рада погодила продаж 100% цілісного майнового комплексу Аульської хлорпереливной станції (колиш. КП «АХПС»), що в сел. Аули Криничанського району Дніпропетровської області.

Його купила компанія Ігоря Коломойського.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...