App Store Google Play

Представники громадських організацій стали на захист Медіапростору

24 Жовтня 12:45
Представники громадських організацій стали на захист Медіапростору

Громадські організації розпочали збір підписів на підтримку хабу Медіапростір. На прес-конференції на дніпровському інформаційному порталі "Інформатор" представники низки громадських організацій, які проводили заходи в безкоштовному медіа-просторі.

Медіапростір – єдиний у Дніпрі майданчик, який дає можливість громадськості проводити свої заходи та реалізовувати ініціативи. За 1,5 роки роботи в Медіапросторі відбулось близько 350 різноманітних заходів.

Владислав Мельничук, член ГО "САМ", розповів про важливість наявності такого простору в місті.

«На відміну від інших міст-мільйонників, де функціонують по кілька подібних просторів, у Дніпрі знайти приміщення на безоплатній основі для громадських організацій неможливо», - підкреслив активіст.

Максим Старишко, член Дніпровського осередку ВМГО «FREE», розповів на прикладі своєї організації які заходи відбувалися в Медіапросторі:

«Наша організація проводить неформальні освітні заходи. Співпрацюємо з Медіапростором на партнерських умовах: окрім конференцій та тренінгів проводимо також збори осередку, стратегічне планування тощо. Наявність якісного звуку, проекторів, комп’ютерів, велика зала – це все дає реальну можливість для молодіжних некомерційних громадських організацій проводити заходи на високому рівні», - підкреслив він.

Про позитивний досвід співпраці з Медіапростором розповіла і Ольга Подгорнова, представниця Національної скаутської організації "Пласт. Дніпро". Вона підкреслила зручність розташування майданчику – хаб розташований в Парку Ракет в центрі міста, комфортні умови для громадських організацій та можливість заощаджувати на оренді приміщень для заходів, адже всі події у хабі завжди безкоштовні.

Представники громадських організацій називають ситуацію з відключенням медіа-хабу від електропостачання спробою перешкоджання діяльності громадських організацій та громадянського суспільства в цілому і збирають підписи під зверненнями до правоохоронних органів, до тимчасово повіреного у справах США в Україні та представників ЄС. Наразі на захист хабу стали вже 28 організацій і кількість підписів невпинно збільшується.

Представниця ГО "ЦСТ "Інфопростір" Надія Святун розповіла на прес-конференції про ситуацію, яка склалася і триває з 15 жовтня. Обласна влада наразі не реагує на заклики активістів і попри відсутність причин для відключення хабу від електропостачання досі не увімкнула світло.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...