App Store Google Play

Представники громадських організацій стали на захист Медіапростору

24.10.2019 12:45
Представники громадських організацій стали на захист Медіапростору

Громадські організації розпочали збір підписів на підтримку хабу Медіапростір. На прес-конференції на дніпровському інформаційному порталі "Інформатор" представники низки громадських організацій, які проводили заходи в безкоштовному медіа-просторі.

Медіапростір – єдиний у Дніпрі майданчик, який дає можливість громадськості проводити свої заходи та реалізовувати ініціативи. За 1,5 роки роботи в Медіапросторі відбулось близько 350 різноманітних заходів.

Владислав Мельничук, член ГО "САМ", розповів про важливість наявності такого простору в місті.

«На відміну від інших міст-мільйонників, де функціонують по кілька подібних просторів, у Дніпрі знайти приміщення на безоплатній основі для громадських організацій неможливо», - підкреслив активіст.

Максим Старишко, член Дніпровського осередку ВМГО «FREE», розповів на прикладі своєї організації які заходи відбувалися в Медіапросторі:

«Наша організація проводить неформальні освітні заходи. Співпрацюємо з Медіапростором на партнерських умовах: окрім конференцій та тренінгів проводимо також збори осередку, стратегічне планування тощо. Наявність якісного звуку, проекторів, комп’ютерів, велика зала – це все дає реальну можливість для молодіжних некомерційних громадських організацій проводити заходи на високому рівні», - підкреслив він.

Про позитивний досвід співпраці з Медіапростором розповіла і Ольга Подгорнова, представниця Національної скаутської організації "Пласт. Дніпро". Вона підкреслила зручність розташування майданчику – хаб розташований в Парку Ракет в центрі міста, комфортні умови для громадських організацій та можливість заощаджувати на оренді приміщень для заходів, адже всі події у хабі завжди безкоштовні.

Представники громадських організацій називають ситуацію з відключенням медіа-хабу від електропостачання спробою перешкоджання діяльності громадських організацій та громадянського суспільства в цілому і збирають підписи під зверненнями до правоохоронних органів, до тимчасово повіреного у справах США в Україні та представників ЄС. Наразі на захист хабу стали вже 28 організацій і кількість підписів невпинно збільшується.

Представниця ГО "ЦСТ "Інфопростір" Надія Святун розповіла на прес-конференції про ситуацію, яка склалася і триває з 15 жовтня. Обласна влада наразі не реагує на заклики активістів і попри відсутність причин для відключення хабу від електропостачання досі не увімкнула світло.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...