App Store Google Play

Облраду змушують затвердити незаконну приватизацію АХПС на користь Коломойського

24 Жовтня 18:20
Облраду змушують затвердити незаконну приватизацію АХПС на користь Коломойського

Завтра, 25 жовтня, на сесії Дніпропетровської обласної ради планується затвердження незаконної приватизації стратегічного об'єкту - Аульської хлорпереливної станції. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на проект рішення облради.

Депутатам нав'язують те, що вони мають проголосувати за начебто "прозорий" результат аукціону, внаслідок якого АХПС відійшла компанії з орбіти Коломойського.

У разі якщо депутати проглосують за це, у Ігоря Коломойського опиниться в руках монополія на виробництво та фасування хлору, необхідного для очищення води. 

Експерти прогнозують, що приватизація призведе до різкого зростання цін на хлор, а отже і на питну воду для населення.

Слід зауважити, до протягом останніх років АХПС була в оренді у робочого колективу. За угодою термін оренди складав 49 років. Втім, облрада ігнорує це і йде проти документів, яка сама ж і підписувала. Як наслідок приватизація є незаконною, адже порушує низку угод та нормативних актів.

Також відомо, що досі переможець аукціону не зарахував на рахунки облради жодної копійки за АХПС, тож може існувати вірогідність, що громада області не отримає за стратегічний об'єкт ні гривні.

Приватизацію було розпочато з ініціативи "ДніпроАзоту".

Трудовий колектив станції заявляє про незаконність таких дій з боку обласної ради.

Зазначимо, що АТ "Дніпроазот" влітку 2018 року зупинило виробництво хлору, що призвело до реальної загрози залишити без питної води не тільки населення регіону, а й цілої держави. Тоді країну врятувала саме Аульська хлорпереливна станція.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...