App Store Google Play

Облраду змушують затвердити незаконну приватизацію АХПС на користь Коломойського

24.10.2019 18:20
Облраду змушують затвердити незаконну приватизацію АХПС на користь Коломойського

Завтра, 25 жовтня, на сесії Дніпропетровської обласної ради планується затвердження незаконної приватизації стратегічного об'єкту - Аульської хлорпереливної станції. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на проект рішення облради.

Депутатам нав'язують те, що вони мають проголосувати за начебто "прозорий" результат аукціону, внаслідок якого АХПС відійшла компанії з орбіти Коломойського.

У разі якщо депутати проглосують за це, у Ігоря Коломойського опиниться в руках монополія на виробництво та фасування хлору, необхідного для очищення води. 

Експерти прогнозують, що приватизація призведе до різкого зростання цін на хлор, а отже і на питну воду для населення.

Слід зауважити, до протягом останніх років АХПС була в оренді у робочого колективу. За угодою термін оренди складав 49 років. Втім, облрада ігнорує це і йде проти документів, яка сама ж і підписувала. Як наслідок приватизація є незаконною, адже порушує низку угод та нормативних актів.

Також відомо, що досі переможець аукціону не зарахував на рахунки облради жодної копійки за АХПС, тож може існувати вірогідність, що громада області не отримає за стратегічний об'єкт ні гривні.

Приватизацію було розпочато з ініціативи "ДніпроАзоту".

Трудовий колектив станції заявляє про незаконність таких дій з боку обласної ради.

Зазначимо, що АТ "Дніпроазот" влітку 2018 року зупинило виробництво хлору, що призвело до реальної загрози залишити без питної води не тільки населення регіону, а й цілої держави. Тоді країну врятувала саме Аульська хлорпереливна станція.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...