App Store Google Play

Облрада померла як демократичний орган, який представляє громаду області, - Денисенко

24.10.2019 13:45
Облрада померла як демократичний орган, який представляє громаду області, - Денисенко

Сьогодні, 24 жовтня, виповнилося 9 днів по тому, як обласна влада незаконно вимкнула від електрики громадський хаб Медіапростір в самому центрі Дніпра у помсту за підтримку акцій Руху опору капітуляції. Це символічна дата, вважає народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко.

"Дев'ять днів тому облрада померла як демократичний орган, який представляє громаду області. А сьогодні відлетіла й її чиновнича душонка, якій так і не вистачило сміливості увімкнути назад рубильник", - констатував політик злочинну бездіяльність чиновників.

Денисенко також нагадав, що боягузливі прояви влади у намаганнях заткнути голос народу під час народних повстань стали недоброю традицією для Дніпра.

"У 2004 році вони відмикали від світла парк Глоби, щоби зірвати зустріч Віктора Ющенка. У 2014-му вони відмиками Пасаж, на екрані якого транслювали Лебедине озеро за Віктором Януковичем. У 2019-му ті самі, по суті своїй, дрібні та злобні людці, які не вивчили жодного уроку історії, відімкнули Медіапростір. Розклад і тлін зеленої плісняви оповили цю глупу й приречену владу", - проводить історичні паралелі народний обранець.

Втім, попри незграбні спроби боротися з протестами народних мас, Денисенко переконаний в невідворотності зміни якості й змісту влади вже в недалекому майбутньому.

"Але ми обов‘язково порятуємо її очищувальним вогнем і світлом нацональної революції. Українська влада має бути іншою - адекватною, відповідальною і сильною у підтримці людей. А червоно-чорні прапори нашої боротьби і далі майорітимуть над Медіапростором!" - запевнив своїх читачів Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...