App Store Google Play

У колонії, що на Дніпропетровщині, в'язні помирають без медичної допомоги

23.10.2019 12:00
У колонії, що на Дніпропетровщині, в'язні помирають без медичної допомоги

У Солонянській виправній колонії №21 в Дніпропетровській області грубо порушується право засуджених на належну медичну допомогу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Уніан.

До такого висновку дійшли у секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради з прав людини після моніторингового візиту до установи.

«Встановлено, що медичну допомогу хворі отримують через решітку, що адміністрація установи пояснює необхідністю забезпечення  особистої безпеки медичного персоналу», – зазначається у повідомленні.

Крім того повідомляється, що в одній з палат медичного закладу виявлено засудженого, який потребує негайного оперативного втручання через некроз тканин ноги.

«Хворий вже втратив один із пальців, а інші – вже почорніли. Післяопераційна рана не заживає упродовж тривалого часу та гноїться. Через відсутність у засудженого коштів на проведення оперативного втручання, він, відповідно до пояснень медичного персоналу, отримує знеболюючі препарати та раз на три місяці обстежується в одній із лікарень міста Дніпро. Разом з тим, подальше зволікання з лікуванням може призвести до втрати всієї кінцівки», – повідомили в офісі Уповноваженого з прав людини.

Інший засуджений, який два тижні тому проковтнув частину ложки,  про що повідомив адміністрацію установи, жодного разу не був оглянутий лікарем. Факт завдання засудженим самоушкодження ніде документально не було зафіксовано.

В приміщенні палати для осіб з психічними розладами виявлено хворого на активну форму туберкульозу, якого, попри встановлений діагноз, не було направлено до спеціалізованої лікарні.

Через постійні перебої з водопостачанням не дотримуються санітарні вимоги, в тому числі щодо забезпечення засуджених чистою питною водою.

Також встановлено, що засудженим щоденно не додають 130 грамів хліба, що становить понад 20% від денної норми. На території дисциплінарних приміщень установи виявлено прогулянковий дворик менше одного метра завширшки. 

Його не обладнано лавою, гімнастичною перекладиною та паралельними брусами. Утримання в такій клітці можна розцінювати як катування.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...