App Store Google Play

У Дніпрі, Кам’янському та Кривому Розі зафіксували перевищення норм вмісту чадного газу в повітрі – гідрометеоцентр

23 Жовтня 12:45
У Дніпрі, Кам’янському та Кривому Розі зафіксували перевищення норм вмісту чадного газу в повітрі – гідрометеоцентр

У Дніпрі, Кам’янському та Кривому Розі зафіксовано перевищення норм концентрації чадного газу в повітрі. Про це повідомлє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

«Лише в Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Львові і Одесі відбулося перевищення гранично допустимої концентрації, але таке перевищення є характерним для осіннього періоду», – зазначив директор українського гідрометеоцентру Микола Кульбіда.

Учора на онлайн-карті моніторингового ресурсу Windy з’явилися дані про те, що на території Східної й Центральної України небезпечно підвищений рівень чадного газу.

Еколог Олександр Ангурець каже, що протягом останнього тижня в Дніпрі "катастрофічного забруднення СО не було".

«Цей сайт, ця картинка є інтерпретація європейської системи «Копернікус», яка в Західній Європі базується на суміші даних станцій моніторингу наземних, космічних зйомок. Що стосується України, вони не мають даних з наших станцій моніторингу. Проте катастрофічного забруднення СО не було», – сказав дніпровський еколог Олексій Ангурець.

Сенсорний прилад ініціативної групи Save Dnipro зафіксував перевищення норми іншого небезпечного продукту горіння – дрібнодисперсного пилу - в більш ніж 10 разів. 

«Декілька факторів впливають на це. По-перше, почався сезон прибирання в обійстях, люди спалюють листя. По-друге, метеорологічні умови такі, що пил, який продукується автівками, підприємствами, не розсіюється далі, не летить далі», – зауважив член ініціативної групи Save Dnipro Павло Ткаченко.

Раніше повідомлялося, що Дніпро став лідером рейтингу найбільш забруднених міст в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...