App Store Google Play

У Дніпрі, Кам’янському та Кривому Розі зафіксували перевищення норм вмісту чадного газу в повітрі – гідрометеоцентр

23.10.2019 12:45
У Дніпрі, Кам’янському та Кривому Розі зафіксували перевищення норм вмісту чадного газу в повітрі – гідрометеоцентр

У Дніпрі, Кам’янському та Кривому Розі зафіксовано перевищення норм концентрації чадного газу в повітрі. Про це повідомлє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

«Лише в Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Львові і Одесі відбулося перевищення гранично допустимої концентрації, але таке перевищення є характерним для осіннього періоду», – зазначив директор українського гідрометеоцентру Микола Кульбіда.

Учора на онлайн-карті моніторингового ресурсу Windy з’явилися дані про те, що на території Східної й Центральної України небезпечно підвищений рівень чадного газу.

Еколог Олександр Ангурець каже, що протягом останнього тижня в Дніпрі "катастрофічного забруднення СО не було".

«Цей сайт, ця картинка є інтерпретація європейської системи «Копернікус», яка в Західній Європі базується на суміші даних станцій моніторингу наземних, космічних зйомок. Що стосується України, вони не мають даних з наших станцій моніторингу. Проте катастрофічного забруднення СО не було», – сказав дніпровський еколог Олексій Ангурець.

Сенсорний прилад ініціативної групи Save Dnipro зафіксував перевищення норми іншого небезпечного продукту горіння – дрібнодисперсного пилу - в більш ніж 10 разів. 

«Декілька факторів впливають на це. По-перше, почався сезон прибирання в обійстях, люди спалюють листя. По-друге, метеорологічні умови такі, що пил, який продукується автівками, підприємствами, не розсіюється далі, не летить далі», – зауважив член ініціативної групи Save Dnipro Павло Ткаченко.

Раніше повідомлялося, що Дніпро став лідером рейтингу найбільш забруднених міст в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...