App Store Google Play

У Дніпрі, Кам’янському та Кривому Розі зафіксували перевищення норм вмісту чадного газу в повітрі – гідрометеоцентр

23.10.2019 12:45
У Дніпрі, Кам’янському та Кривому Розі зафіксували перевищення норм вмісту чадного газу в повітрі – гідрометеоцентр

У Дніпрі, Кам’янському та Кривому Розі зафіксовано перевищення норм концентрації чадного газу в повітрі. Про це повідомлє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

«Лише в Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Львові і Одесі відбулося перевищення гранично допустимої концентрації, але таке перевищення є характерним для осіннього періоду», – зазначив директор українського гідрометеоцентру Микола Кульбіда.

Учора на онлайн-карті моніторингового ресурсу Windy з’явилися дані про те, що на території Східної й Центральної України небезпечно підвищений рівень чадного газу.

Еколог Олександр Ангурець каже, що протягом останнього тижня в Дніпрі "катастрофічного забруднення СО не було".

«Цей сайт, ця картинка є інтерпретація європейської системи «Копернікус», яка в Західній Європі базується на суміші даних станцій моніторингу наземних, космічних зйомок. Що стосується України, вони не мають даних з наших станцій моніторингу. Проте катастрофічного забруднення СО не було», – сказав дніпровський еколог Олексій Ангурець.

Сенсорний прилад ініціативної групи Save Dnipro зафіксував перевищення норми іншого небезпечного продукту горіння – дрібнодисперсного пилу - в більш ніж 10 разів. 

«Декілька факторів впливають на це. По-перше, почався сезон прибирання в обійстях, люди спалюють листя. По-друге, метеорологічні умови такі, що пил, який продукується автівками, підприємствами, не розсіюється далі, не летить далі», – зауважив член ініціативної групи Save Dnipro Павло Ткаченко.

Раніше повідомлялося, що Дніпро став лідером рейтингу найбільш забруднених міст в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...