App Store Google Play

У Дніпрі, Кам’янському та Кривому Розі зафіксували перевищення норм вмісту чадного газу в повітрі – гідрометеоцентр

23.10.2019 12:45
У Дніпрі, Кам’янському та Кривому Розі зафіксували перевищення норм вмісту чадного газу в повітрі – гідрометеоцентр

У Дніпрі, Кам’янському та Кривому Розі зафіксовано перевищення норм концентрації чадного газу в повітрі. Про це повідомлє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

«Лише в Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Львові і Одесі відбулося перевищення гранично допустимої концентрації, але таке перевищення є характерним для осіннього періоду», – зазначив директор українського гідрометеоцентру Микола Кульбіда.

Учора на онлайн-карті моніторингового ресурсу Windy з’явилися дані про те, що на території Східної й Центральної України небезпечно підвищений рівень чадного газу.

Еколог Олександр Ангурець каже, що протягом останнього тижня в Дніпрі "катастрофічного забруднення СО не було".

«Цей сайт, ця картинка є інтерпретація європейської системи «Копернікус», яка в Західній Європі базується на суміші даних станцій моніторингу наземних, космічних зйомок. Що стосується України, вони не мають даних з наших станцій моніторингу. Проте катастрофічного забруднення СО не було», – сказав дніпровський еколог Олексій Ангурець.

Сенсорний прилад ініціативної групи Save Dnipro зафіксував перевищення норми іншого небезпечного продукту горіння – дрібнодисперсного пилу - в більш ніж 10 разів. 

«Декілька факторів впливають на це. По-перше, почався сезон прибирання в обійстях, люди спалюють листя. По-друге, метеорологічні умови такі, що пил, який продукується автівками, підприємствами, не розсіюється далі, не летить далі», – зауважив член ініціативної групи Save Dnipro Павло Ткаченко.

Раніше повідомлялося, що Дніпро став лідером рейтингу найбільш забруднених міст в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...