App Store Google Play

Рух опору капітуляції оголошує віче Ми маємо гідність!

23.10.2019 22:00
Рух опору капітуляції оголошує віче Ми маємо гідність!

Як стало вже доброю традицією в роки, коли влада нехтує думкою народу і вдається до антидержавницьких дій, 21 листопада всі небайдужі громадяни збираються на Майдані Незалежності, аби показати свою єдність і донести своє слово. От і цього разу, в річницю Майданів на центральній площі України, а також на площах міст і містечок країни - народне віче під промовистим гаслом "Ми маємо гідність!".

"У чомусь наші погляди можуть різнитися, але нас об’єднує найважливіше: віра в незалежну Україну, яка є невід’ємною частиною вільного євроатлантичного простору. Ми одностайні у визнанні Росії агресором, який свідомо підриває безпеку сусідніх держав, зухвало розв’язав війну проти України, окупував Крим і Донбас та прагне руйнації нашої державності. Суверенітет, свобода та успіх України вимагають від кожного з нас щоденної боротьби та праці. Лише твердий і послідовний захист національних інтересів є запорукою справедливого миру, сталого розвитку нашої держави і звільнення її тимчасово загарбаних територій від окупанта" - кажуть про себе організатори акції.

Вони нагадують, що шість років тому, 21 листопада 2013 року, люди вийшли на Майдан, щоб захистити наш європейський вибір. Головним двигуном Революції стало наше спільне усвідомлення особистої, громадянської та національної гідності. Сьогодні наш народ знову відчуває загрозу нашій державності, національній гідності, ідентичності та рідній мові, загрозу втрати демократії, історичного шансу на вступ до НАТО і ЄС.

"Ми, українські громадяни, не маємо права мовчки спостерігати за цим. Громадяни України мають продемонструвати владі, що рішуче налаштовані захистити гідність, незалежність та Конституцію України. Це - не лише наше право. Це - наш обов’язок. Відтак, запрошуємо всіх українців прийти 21 листопада на Віче, що відбудеться у Києві на Майдані Незалежності. Ми маємо Гідність!", - закликають ініціатори віче.

Аби не допустити провокацій та конфліктів, організатори - Рух опору капітуляції - закликає ветеранів допомогти у підтримці порядку. Також РОК закликає всі патріотичні сили долучитись до Віче без партійних прапорів, без внутрішнього поборення, але з єдиним прагненням – захистити свободу, національну ідентичність, демократію та цивілізаційний вибір України.

Як йдеться у анонсі акції, найближчим часом буде проведено Форум державницьких сил, під час якого буде сформовано чіткі вимоги до влади. Для координації дій буде створено відповідний оргкомітет.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...