App Store Google Play

Рух опору капітуляції оголошує віче Ми маємо гідність!

23 Жовтня 22:00
Рух опору капітуляції оголошує віче Ми маємо гідність!

Як стало вже доброю традицією в роки, коли влада нехтує думкою народу і вдається до антидержавницьких дій, 21 листопада всі небайдужі громадяни збираються на Майдані Незалежності, аби показати свою єдність і донести своє слово. От і цього разу, в річницю Майданів на центральній площі України, а також на площах міст і містечок країни - народне віче під промовистим гаслом "Ми маємо гідність!".

"У чомусь наші погляди можуть різнитися, але нас об’єднує найважливіше: віра в незалежну Україну, яка є невід’ємною частиною вільного євроатлантичного простору. Ми одностайні у визнанні Росії агресором, який свідомо підриває безпеку сусідніх держав, зухвало розв’язав війну проти України, окупував Крим і Донбас та прагне руйнації нашої державності. Суверенітет, свобода та успіх України вимагають від кожного з нас щоденної боротьби та праці. Лише твердий і послідовний захист національних інтересів є запорукою справедливого миру, сталого розвитку нашої держави і звільнення її тимчасово загарбаних територій від окупанта" - кажуть про себе організатори акції.

Вони нагадують, що шість років тому, 21 листопада 2013 року, люди вийшли на Майдан, щоб захистити наш європейський вибір. Головним двигуном Революції стало наше спільне усвідомлення особистої, громадянської та національної гідності. Сьогодні наш народ знову відчуває загрозу нашій державності, національній гідності, ідентичності та рідній мові, загрозу втрати демократії, історичного шансу на вступ до НАТО і ЄС.

"Ми, українські громадяни, не маємо права мовчки спостерігати за цим. Громадяни України мають продемонструвати владі, що рішуче налаштовані захистити гідність, незалежність та Конституцію України. Це - не лише наше право. Це - наш обов’язок. Відтак, запрошуємо всіх українців прийти 21 листопада на Віче, що відбудеться у Києві на Майдані Незалежності. Ми маємо Гідність!", - закликають ініціатори віче.

Аби не допустити провокацій та конфліктів, організатори - Рух опору капітуляції - закликає ветеранів допомогти у підтримці порядку. Також РОК закликає всі патріотичні сили долучитись до Віче без партійних прапорів, без внутрішнього поборення, але з єдиним прагненням – захистити свободу, національну ідентичність, демократію та цивілізаційний вибір України.

Як йдеться у анонсі акції, найближчим часом буде проведено Форум державницьких сил, під час якого буде сформовано чіткі вимоги до влади. Для координації дій буде створено відповідний оргкомітет.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...