App Store Google Play

Mediaprostir тиждень без світла - обласна влада бездіє

23.10.2019 20:00
Mediaprostir тиждень без світла - обласна влада бездіє

Сьогодні, 23 жовтня, представники громадського хабу "Mediaprostir" та громадських організацій міста взяли участь у прес-конференції на дніпровському інформаційному порталі "Інформатор", під час якої розповіли про ситуацію, що склалася. Нагадаємо, 15 жовтня з невідомих причин в Парку Ракет, приміщення якого орендує у обласної ради медіа-хаб , було відімкнено електроенергію. Через це ледь не зірвалось проведення Антикорупційного форуму, який мав стартувати того дня у приміщенні "Медіапростору".

За словами представниці Info-PRostir Надії Святун, електроенергію організації, яка щомісяця сплачує оренду та відшкодовує вартість комунальних витрат, було вимкнено без попередження: жодних юридичних претензій до орендаря ані відповідальні чиновники, ані представники ДТЕК не мали.

При цьому, як наголосила Надія, організація Info-PRostir сплачує  оренду не за пільговими розцінками, а у повному обсязі: 42 тисячі гривень на місяць та відшкодовує за комунальні послуги, левову частку яких складає саме електроенергія, а це близько 25 тисяч.

Втім, електропостачання таки було відімкнене, і жодних заявок до аварійної служби ДТЕК балансоутримувач не подавав. Ба більше: 17 жовтня викликану орендарями аварійну службу «ДТЕК» не допустили до щитової ТП-145, в якій знаходиться рубильник «Медіапростору».

Представниця хабу також оприлюднила відео, з якого видно, як головний енергетик обласної ради перешкоджає доступу аварійної служби до щитової та підтверджує, що заявка до аварійної служби не подавалась.

Неофіційно персонал облради підтверджує, що жодної несправності електромереж в Медіапросторі немає і рубильник просто вимкнений.

Жодних зрозумілих пояснень, чому досі, через тиждень після інциденту, світло відімкнене і ремонтні роботи не ведуться, представники медіа-хабу так і не отримали.

Самі вони пов'язують  ситуацію зі своєю діяльністю: вимкнення світла сталося наступного дня після проведеної акції «Ні капітуляції!», до якої активно долучились і члени ГО «Info-PRostir».

Тож триматимемо руку на пульсі і запрошуємо всіх небайдужих представників ГО та активістів міста поширити цей допис та приєднатися до списку підписантів вимоги!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...