App Store Google Play

У Дніпрі провели чемпіонат з дог-пулера – собачої гри

21.10.2019 19:00
У Дніпрі провели чемпіонат з дог-пулера – собачої гри

У Дніпрі цими вихідними провели чемпіонат з дог-пулера – собачої гри. Вона зародилася в Україні у 2012 році й з того часу, за словами організаторки змагань Катерини Головачової, стала відомою в усьому світі. Всесвітні змагання з дог-пулера проводили двічі. Першого разу українці вибороли золото, вдруге – бронзу. Дніпровські дог-пулерівці налаштовані повернути Україні кубок чемпіона наступного року. Про це повідомляє Суспільне Дніпро, передає Дніпроград.

Сергій Бебко виховав чемпіонку: його трирічна собака Баді виборює золото – в Україні і на світових чемпіонатах. У неї талан, каже чоловік. Тренуються хвилин по тридцять на декілька днів.

«Позаймалися, поїхали на чемпіонат України, взяли два перших місця. Сам тренував її, без нікого», – каже Сергій Бебко, учасник змагань.

Максим Семеняк привів сюди новачка – зі своєю Квінсі на таких змагання уперше. Хвилюється, аби його вихованка не відволікалася.

«Думаємо, у нас все вийде, хоча трохи хвилюємося, що буде відволікатися на якісь зовнішні фактори, які не так часто присутні у її житті, як тут, на полі, – багато собак, багато різних запахів», – розказав Максим Семеняк, учасник змагань.

54 собаки, гра у дог-пулер та фрісбі – учасників оцінюють за жорсткими правилами, каже організорка змагань Катерина Головачова.

«Дог-пулер — це дві дисципліни: перша, де собака має бігати за господарем (пулер — це тренувальний знаряд, кільце, яке господар має кидати у різні боки) і приносити в ту зону, звідки викинули кільце. І другий вид дог-пулера — друга дисципліна — це стрибки, де госопдар пропонує собаці доскочити до пулера, зробити захват зубами. Якщо собака стрибнула і відірвала дві лапи від землі — начисляється один бал. Якщо собака відриває всі чотири лапи, під час захвату, то начислюється два бала. Це, звісно, веселі ігри, але є певні правила і виходить такий собі симбіоз спорту та гри», – зазначила Катерина Головачова, організаторка змагань.

Собаки, котрі назбирають найбільше балів, отримають кубки, медалі, іграшки, новеньку амуніцію та смаколики.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...