App Store Google Play

Суд скасував сумнівний конкурс облради щодо керівника театру опери та балету. На черзі історичний музей?

20 Жовтня 19:00
Суд скасував сумнівний конкурс облради щодо керівника театру опери та балету. На черзі історичний музей?

 Дніпропетровський окружний адміністративний суд визнав протиправним рішення обласної комісії щодо призначення на посаду художнього керівника Дніпровського академічного театру опери та балету від 4 квітня 2019 року. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

Як йдеться у матеріалах суду, позивач (вочевидь екс-керівник театру Олександр Шароваров) звернувся з позовом до суду, у якому просив визнати проведений у березні-квітні 2019 року конкурс на заміщення вакантної посади директора художнього керівника «Дніпропетровського академічного театру опери та балету» - протиправним та скасувати рішення комісії від 04.04.2019 року.

Позивач наводить низку причин, за якими суду було необхідно скасувати рішення комісії. Зокрема, він зазначає, що частина комісії взагалі не мала відношення до культури і була заангажована. Окрім цього, переможець не мав трьох років стажу в сфері культури на момент, коли комісія приймала рішення. 

Окружний суд розглянув справу й визнав, що частина претензій обгрунтовані й підтверджені. Таким чином, результати конкурсу наразі скасовані.

"Визнати протиправним та скасувати рішення Комісії з конкурсного добору директора художнього керівника обласного комунального підприємства культури «Дніпропетровський академічний театр опери та балету», що оформлено протоколом № 2 від 04.04.2019 року", - йдеться в рішенні суду.

Нагадаємо, що наразі йде суд щодо можливих фактів фальсифікації даних, поданих нинішньою в.о. директора музею імені Дмитра Яворницького конкурсній комісії. Не виключено, що суд і в цій справі визнає протправними дії посадовців та членів комісії облради.

Окрім цього, багатьох представників громадськості, краєзнавців та істориків обурив факт виграшу конкурсу людиною, яка, всупереч кваліфікаційним вимогам, ні дня не працювала в музейній справі й галузі культури загалом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...