App Store Google Play

Суд скасував сумнівний конкурс облради щодо керівника театру опери та балету. На черзі історичний музей?

20.10.2019 19:00
Суд скасував сумнівний конкурс облради щодо керівника театру опери та балету. На черзі історичний музей?

 Дніпропетровський окружний адміністративний суд визнав протиправним рішення обласної комісії щодо призначення на посаду художнього керівника Дніпровського академічного театру опери та балету від 4 квітня 2019 року. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

Як йдеться у матеріалах суду, позивач (вочевидь екс-керівник театру Олександр Шароваров) звернувся з позовом до суду, у якому просив визнати проведений у березні-квітні 2019 року конкурс на заміщення вакантної посади директора художнього керівника «Дніпропетровського академічного театру опери та балету» - протиправним та скасувати рішення комісії від 04.04.2019 року.

Позивач наводить низку причин, за якими суду було необхідно скасувати рішення комісії. Зокрема, він зазначає, що частина комісії взагалі не мала відношення до культури і була заангажована. Окрім цього, переможець не мав трьох років стажу в сфері культури на момент, коли комісія приймала рішення. 

Окружний суд розглянув справу й визнав, що частина претензій обгрунтовані й підтверджені. Таким чином, результати конкурсу наразі скасовані.

"Визнати протиправним та скасувати рішення Комісії з конкурсного добору директора художнього керівника обласного комунального підприємства культури «Дніпропетровський академічний театр опери та балету», що оформлено протоколом № 2 від 04.04.2019 року", - йдеться в рішенні суду.

Нагадаємо, що наразі йде суд щодо можливих фактів фальсифікації даних, поданих нинішньою в.о. директора музею імені Дмитра Яворницького конкурсній комісії. Не виключено, що суд і в цій справі визнає протправними дії посадовців та членів комісії облради.

Окрім цього, багатьох представників громадськості, краєзнавців та істориків обурив факт виграшу конкурсу людиною, яка, всупереч кваліфікаційним вимогам, ні дня не працювала в музейній справі й галузі культури загалом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...