App Store Google Play

Через незаконне відключення електрики Медіапростір звернувся до поліції

18 Жовтня 20:30
Через незаконне відключення електрики Медіапростір звернувся до поліції

Відкритий громадський майданчик Медіапростір 18 жовтня звернувся до начальника відділу поліції ГУ НПУ в Дніпропетровській області Сергія Бухінника з проханням вжити заходів щодо незаконного відключення приміщень громадського простору від електропостачання. Про це йдеться на офіційній сторінці закладу в соціальній мережі Facebook.

Як йдеться в зверненні до журналістів та усіх небайдужих дніпрян, 15 жовтня, після проведення Всеукраїнського протестного руху Захисти Україну - Рух Опору Капітуляції, в організації якого допомагали дніпровські громадські активісти ГО “Інфопростір” та команда громадського хабу Mediaprostir, хаб раптово був відімкнений від електропостачання.

"Вже чотири дні приміщення знаходиться без світла, через що ми змушені зупинити та перенести на невизначений термін усі заходи, які планувалися у Mediaprostir. Наразі відомо, що жодної аварійної ситуації не ставалося, а приміщення відімкнене від електрощитової посадовими особами КУ “Адміністративне управління ДОР”. Ми хотіли з'ясувати причини відімкнення та намагалися поспілкуватися із представниками обласної ради. Втім замість діалогу, отримали ігнорування та тотальну мовчанку", - йдеться у заяві представників медіа-майданчика.

Через ситуацію що склалася і дії певних посадових осіб, що мають ознаки кримінального злочину, колектив Медіапростору змушений був звернутися до правоохоронних органів з вимогою відреагувати на ситуацію. Також медійники звертаються до голови обласної ради Гліба Пригунова, аби той відреагував на самоправство та свавілля представників обласної влади.

Крім цього громадські активісти звертаються до журналістів та небайдужих дніпрян по допомогу та підтримку, головним чином - інформаційну.

"Mediaprostir - відкритий та безкоштовний майданчик, де протягом року пройшли сотні заходів від різних громадських організацій та мешканців Дніпра. Ми з радістю та відкритими дверима проводили зустрічі, конференції, брифінги, презентації, фестивалі та форуми. Тепер нам потрібна ваша допомога. Просимо усіх громадських активістів та небайдужих дніпрян публічної підтримки та максимального поширення цієї інформації. Окрім того, будемо вдячні, якщо хтось може допомогти організаційно - задля відновлення роботи нам потрібен генератор потужністю до 60кВт", - звертаються до громади активісти відключенного громадського медіа-центру.

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...