App Store Google Play

Через незаконне відключення електрики Медіапростір звернувся до поліції

18.10.2019 20:30
Через незаконне відключення електрики Медіапростір звернувся до поліції

Відкритий громадський майданчик Медіапростір 18 жовтня звернувся до начальника відділу поліції ГУ НПУ в Дніпропетровській області Сергія Бухінника з проханням вжити заходів щодо незаконного відключення приміщень громадського простору від електропостачання. Про це йдеться на офіційній сторінці закладу в соціальній мережі Facebook.

Як йдеться в зверненні до журналістів та усіх небайдужих дніпрян, 15 жовтня, після проведення Всеукраїнського протестного руху Захисти Україну - Рух Опору Капітуляції, в організації якого допомагали дніпровські громадські активісти ГО “Інфопростір” та команда громадського хабу Mediaprostir, хаб раптово був відімкнений від електропостачання.

"Вже чотири дні приміщення знаходиться без світла, через що ми змушені зупинити та перенести на невизначений термін усі заходи, які планувалися у Mediaprostir. Наразі відомо, що жодної аварійної ситуації не ставалося, а приміщення відімкнене від електрощитової посадовими особами КУ “Адміністративне управління ДОР”. Ми хотіли з'ясувати причини відімкнення та намагалися поспілкуватися із представниками обласної ради. Втім замість діалогу, отримали ігнорування та тотальну мовчанку", - йдеться у заяві представників медіа-майданчика.

Через ситуацію що склалася і дії певних посадових осіб, що мають ознаки кримінального злочину, колектив Медіапростору змушений був звернутися до правоохоронних органів з вимогою відреагувати на ситуацію. Також медійники звертаються до голови обласної ради Гліба Пригунова, аби той відреагував на самоправство та свавілля представників обласної влади.

Крім цього громадські активісти звертаються до журналістів та небайдужих дніпрян по допомогу та підтримку, головним чином - інформаційну.

"Mediaprostir - відкритий та безкоштовний майданчик, де протягом року пройшли сотні заходів від різних громадських організацій та мешканців Дніпра. Ми з радістю та відкритими дверима проводили зустрічі, конференції, брифінги, презентації, фестивалі та форуми. Тепер нам потрібна ваша допомога. Просимо усіх громадських активістів та небайдужих дніпрян публічної підтримки та максимального поширення цієї інформації. Окрім того, будемо вдячні, якщо хтось може допомогти організаційно - задля відновлення роботи нам потрібен генератор потужністю до 60кВт", - звертаються до громади активісти відключенного громадського медіа-центру.

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...