App Store Google Play

Сотні дніпрян вийшли на акцію протесту проти капітуляції

14 Жовтня 17:00
Сотні дніпрян вийшли на акцію протесту проти капітуляції

Сьогодні, 14 жовтня, під стінами Дніпропетровської обласної державної адміністрації пройшло народне віче проти капітуляції, повідомляє Дніпроград.

Захід розпочали з гімну та хвилини мовчання за загиблими захисниками. Сотні дніпрян зібралися на площі й вкотре донесли владі, що народ виступає проти поступок окупантам та колаборантам. Слід зазначити, що до заходу приєдналися і вихідці з Донецьку, які через окупацію булт вимушені покинути свій дім. Свою думку вони продемонстрували лаконічно, взявши з собою плакат з написом "Донецьк проти капітуляції".

У свою чергу, відомий у Дніпрі громадський діяч Кирило Дороленко зазначив, що Україна змогла відстояти свою свободу, тож це під силу їй і сьогодні.

"Ми зібралися тут аби висловити свою позицію представникам влади. Ми заявляємо, що Україна не буде капітулювати. Українці змогли відбитися у 2014 році, тож ми не розуміємо чому в 2019 ми повинні йти на те, що нам диктує окупант. У нас потужна армія і ми готові продовжити боротьбу для того, щоб українці й надалі були вільними", - сказав Кирило Дороленко.

Народний депутат України восьмого скликання Андрій Денисенко також заявив, що влада має дослухатися народ в зупинити капітуляцію. Він зазначив, що у Володимира Зеленського є місяць для того, щоб зупинити загваранння з ворогом.

"Ми прийшли сюди аби сказатисвоє рішуче НІ капітуляції й висловити ультиматум Зеленському. Він має почути це або піти. Це ультиматум владі і попередження Вові Зеленському", - зазначив Денисенко.

Він також додав, що сьогодні ще є шанс зупинити здачу національних інтересів.

"Сьогодні ще є шанс зупинити зраду, зупинити капітуляцію. Це зробити просто. Вова, перестань здавати. Не перестати стріляти, бо цей ворог на нашій землі. Це українська земля, окупована гіркиними та моторолами, іншими посіпаками Росії, фсбшниками, грушниками. Вона окупована через вторгнення російських регулярних військ", - наголосив Андрій Денисенко.

Саме тому, якщо нинішня влада протягом місяця не зупинить капітуляцію і не зупинить переговори з окупантами на їхніх умовах, представники Руху Опору обіцяють вийти на Майдан.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...