App Store Google Play

Вокзал Дніпра може стати приватним - офіційно

13.10.2019 11:00
Вокзал Дніпра може стати приватним - офіційно

Крім залізничних вокзалів Києва, Миколаєва та Хмельницького, в список тих, які потенційно могли б бути передані в концесію, потрапили вокзали Дніпра, Харкова, Івано-Франківська та Вінниці.

Про це пише ЦТС, посилаючись на інформацію заступника міністра інфраструктури України Олександри Клітіной. 

Зокрема, звітуючи про результати роботи в міністерстві за тиждень, вона повідомила:

“Погоджено список залізничних вокзалів, який буде аналізуватися експертами Світового банку згідно з можливістю реалізації концесійних проєктів. Це:

  • Харків;
  • Дніпро;
  • Вінниця;
  • Запоріжжя;
  • Івано-Франківськ;
  • Хмельницький;
  • Миколаїв — принципово!”.

Зазначимо, тиждень тому Олександра Клітіна інформувала, що отримано попередню згоду GIF (Global Innovation Fund) і Світового банку щодо проведення аналізу концесії залізничних вокзалів і малодіючих станцій.

Згідно з Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, планується модернізація за допомогою механізмів державно-приватного партнерства деяких залізничних вокзалів. Зокрема, мова про вокзали Києва, Миколаєва та Запоріжжя.

Про концесію залізничних вокзалів в Україні говорили ще за часів попереднього уряду. Зокрема, зазначалося, що першим вокзалом, який планують передати в управління приватним компаніям мав стати Київський центральний вокзал.

Крім цього, для управління вокзалами в межах Укрзалізниці планували створити окрему Вокзальну компанію. Вона має запрацювати до кінця 2019 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...