App Store Google Play

Вокзал Дніпра може стати приватним - офіційно

13.10.2019 11:00
Вокзал Дніпра може стати приватним - офіційно

Крім залізничних вокзалів Києва, Миколаєва та Хмельницького, в список тих, які потенційно могли б бути передані в концесію, потрапили вокзали Дніпра, Харкова, Івано-Франківська та Вінниці.

Про це пише ЦТС, посилаючись на інформацію заступника міністра інфраструктури України Олександри Клітіной. 

Зокрема, звітуючи про результати роботи в міністерстві за тиждень, вона повідомила:

“Погоджено список залізничних вокзалів, який буде аналізуватися експертами Світового банку згідно з можливістю реалізації концесійних проєктів. Це:

  • Харків;
  • Дніпро;
  • Вінниця;
  • Запоріжжя;
  • Івано-Франківськ;
  • Хмельницький;
  • Миколаїв — принципово!”.

Зазначимо, тиждень тому Олександра Клітіна інформувала, що отримано попередню згоду GIF (Global Innovation Fund) і Світового банку щодо проведення аналізу концесії залізничних вокзалів і малодіючих станцій.

Згідно з Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, планується модернізація за допомогою механізмів державно-приватного партнерства деяких залізничних вокзалів. Зокрема, мова про вокзали Києва, Миколаєва та Запоріжжя.

Про концесію залізничних вокзалів в Україні говорили ще за часів попереднього уряду. Зокрема, зазначалося, що першим вокзалом, який планують передати в управління приватним компаніям мав стати Київський центральний вокзал.

Крім цього, для управління вокзалами в межах Укрзалізниці планували створити окрему Вокзальну компанію. Вона має запрацювати до кінця 2019 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...