App Store Google Play

Вокзал Дніпра може стати приватним - офіційно

13.10.2019 11:00
Вокзал Дніпра може стати приватним - офіційно

Крім залізничних вокзалів Києва, Миколаєва та Хмельницького, в список тих, які потенційно могли б бути передані в концесію, потрапили вокзали Дніпра, Харкова, Івано-Франківська та Вінниці.

Про це пише ЦТС, посилаючись на інформацію заступника міністра інфраструктури України Олександри Клітіной. 

Зокрема, звітуючи про результати роботи в міністерстві за тиждень, вона повідомила:

“Погоджено список залізничних вокзалів, який буде аналізуватися експертами Світового банку згідно з можливістю реалізації концесійних проєктів. Це:

  • Харків;
  • Дніпро;
  • Вінниця;
  • Запоріжжя;
  • Івано-Франківськ;
  • Хмельницький;
  • Миколаїв — принципово!”.

Зазначимо, тиждень тому Олександра Клітіна інформувала, що отримано попередню згоду GIF (Global Innovation Fund) і Світового банку щодо проведення аналізу концесії залізничних вокзалів і малодіючих станцій.

Згідно з Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, планується модернізація за допомогою механізмів державно-приватного партнерства деяких залізничних вокзалів. Зокрема, мова про вокзали Києва, Миколаєва та Запоріжжя.

Про концесію залізничних вокзалів в Україні говорили ще за часів попереднього уряду. Зокрема, зазначалося, що першим вокзалом, який планують передати в управління приватним компаніям мав стати Київський центральний вокзал.

Крім цього, для управління вокзалами в межах Укрзалізниці планували створити окрему Вокзальну компанію. Вона має запрацювати до кінця 2019 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....