App Store Google Play

ЦВК призначила перші вибори в ОТГ Січеславщини

12.10.2019 15:00
ЦВК призначила перші вибори в ОТГ Січеславщини

Центральна виборча комісія призначила дату проведення місцевих виборів одразу в кількох ОТГ Січеславщини, повідомляє Дніпроград.

Як йдеться в постанові ЦВК № 1920 вибори депутатів сільських, селищних, міської рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів будуть проведені у зв’язку з утворенням у зазначених областях об'єднаних територіальних громад.

ВІдповідно, такі вибори призначені на Січеславщині на 22 грудня 2019 року.

Зокрема, вибори продуть:

в Глеюватській ОТГ (Глеюватська сільська рада (села Глеюватка, Веселий Кут, Красна Балка, Новоіванівка), Шевченківська сільська рада (села Шевченківське, Високе Поле, Зелене Поле, Кам’яне Поле, Лісове, Новопокровка)

Затишнянській ОТГ (Затишнянська сільська рада (села Затишне, Лугове, селище Гранітне), Преображенська сільська рада (села Преображенка, Вітрівка, Лозуватка, Лозуватське, Михайлівка, Червона Балка, Червоне, Черкаське)

Чернеччинській ОТГ (Чернеччинська сільська рада (села Чернеччина, Мусієнкове), Гупалівська сільська рада (село Гупалівка), Дмухайлівська сільська рада (село Дмухайлівка), Заплавська сільська рада (села Заплавка, Краснопілля, Кременівка, Минівка)

Магдалинівській ОТГ (Магдалинівська селищна рада (смт Магдалинівка, села Дубравка, Кільчень), Жданівська сільська рада (села Жданівка, Грабки, Деконка, Дудківка, Крамарка), Казначеївська сільська рада (село Казначеївка), Котовська сільська рада (села Котовка, Степанівка), Мар’ївська сільська рада (села Мар’ївка, Олянівка, Трудолюбівка), Новопетрівська сільська рада (села Новопетрівка, Виноградівка, Водяне, Шевське), Олександрівська сільська рада (села Олександрівка, Запоріжжя, Малоандріївка), Оленівська сільська рада (село Оленівка), Очеретуватська сільська рада (село Очеретувате), Першотравенська сільська рада (село Першотравенка), Поливанівська сільська рада (села Поливанівка, Веселий Гай, Калинівка, Новоіванівка), Почино-Софіївська сільська рада (села Почино-Софіївка, Січкарівка, Тарасівка), Шевченківська сільська рада (села Шевченківка, Євдокіївка, Тарасівка)

Обухівській ОТГ (Дніпровський район: Обухівська селищна рада (смт Обухівка, село Горянівське); Петриківський район: Миколаївська селищна рада (смт Миколаївка)

Теги: ЦВК, вибори, ОТГ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...