App Store Google Play

Знову Солоне? Зеленський пообіцяв у Дніпрі збудувати новий аеропорт

11.10.2019 11:15
Знову Солоне? Зеленський пообіцяв у Дніпрі збудувати новий аеропорт

Президент України Володимир Зеленський запевняє, що в 2020 році в Дніпрі почнеться будівництво нового міжнародного аеропорту, і він триматиме на контролі питання фінансування цього будівництва. Про це повідомляє Укрінформ, передає Дніпроград.

Зокрема, відповідаючи на запитання журналістів про те, що у проєкті державного бюджету на наступний рік не передбачено коштів на будівництво летовища, яке глава держави називав пріоритетним, Зеленський зазначив, що фінальний варіант проєкту держбюджету ще обговорюватиметься.

«Це не фінальний бюджет. Ми домовилися, що ми – одна команда, і фінальний бюджет ми проговорюватимемо разом з міністром фінансів і Прем’єр-міністром. Вони ще до мене не приходили з фінальним бюджетом», – зазначив Зеленський.

Він також додав, що будівництво летовища не відкладається – його зводитимуть у 2020 році.

«Відповідь одна: ми будемо будувати в Дніпрі аеропорт. Нічого не відкладається. У 2020-му будемо будувати аеропорт і не тільки в Дніпрі», - сказав Президент.

Як повідомлялося, у липні 2019 року Президент України запевнив, що кошти на реконструкцію міжнародного аеропорту "Дніпропетровськ" у місті Дніпро будуть виділені. 

Нещодавно було скасовано тендер на проект реконструкції аерпорту.

Наразі міжнародний аерпорт "Дніпропетровськ" знаходиться у власності олігарха Ігоря Коломойського. При цьому, вкласти гроші у будівництво терміналу готовий харківський бізнесмен Олександр Ярославський. 

При цьому, після невдалого піару міський голова Дніпра Борис Філатов переклав усю відповідальність за аеропорт на Зеленського.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...