App Store Google Play

Знову Солоне? Зеленський пообіцяв у Дніпрі збудувати новий аеропорт

11 Жовтня 11:15
Знову Солоне? Зеленський пообіцяв у Дніпрі збудувати новий аеропорт

Президент України Володимир Зеленський запевняє, що в 2020 році в Дніпрі почнеться будівництво нового міжнародного аеропорту, і він триматиме на контролі питання фінансування цього будівництва. Про це повідомляє Укрінформ, передає Дніпроград.

Зокрема, відповідаючи на запитання журналістів про те, що у проєкті державного бюджету на наступний рік не передбачено коштів на будівництво летовища, яке глава держави називав пріоритетним, Зеленський зазначив, що фінальний варіант проєкту держбюджету ще обговорюватиметься.

«Це не фінальний бюджет. Ми домовилися, що ми – одна команда, і фінальний бюджет ми проговорюватимемо разом з міністром фінансів і Прем’єр-міністром. Вони ще до мене не приходили з фінальним бюджетом», – зазначив Зеленський.

Він також додав, що будівництво летовища не відкладається – його зводитимуть у 2020 році.

«Відповідь одна: ми будемо будувати в Дніпрі аеропорт. Нічого не відкладається. У 2020-му будемо будувати аеропорт і не тільки в Дніпрі», - сказав Президент.

Як повідомлялося, у липні 2019 року Президент України запевнив, що кошти на реконструкцію міжнародного аеропорту "Дніпропетровськ" у місті Дніпро будуть виділені. 

Нещодавно було скасовано тендер на проект реконструкції аерпорту.

Наразі міжнародний аерпорт "Дніпропетровськ" знаходиться у власності олігарха Ігоря Коломойського. При цьому, вкласти гроші у будівництво терміналу готовий харківський бізнесмен Олександр Ярославський. 

При цьому, після невдалого піару міський голова Дніпра Борис Філатов переклав усю відповідальність за аеропорт на Зеленського.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...