App Store Google Play

За рік реконструкція лікарні у Дніпрі здорожчала втричі – до півмільярда

11.10.2019 15:45
За рік реконструкція лікарні у Дніпрі здорожчала втричі – до півмільярда

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської ОДА 7 жовтня за результатами тендеру замовив ТОВ «Майстер-Буд» реконструкцію лікарні у Дніпрі (коригування) за 431,05 млн грн. Про це повідомляють Наші Гроші, передає Дніпроград.

У жовтні 2018 року фірма виграла підряд на реконструкцію будівлі КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня» у комплексі забудови на площі Соборній (Жовтневій), 14 за 167,68 млн грн. Роботи мали завершити до кінця 2019 року, однак у лютому 2019 року подовжили строк до кінця 2020 року, а згодом розірвали договір за згодою сторін у зв’язку з істотною зміною обставин з оплатою в розмірі 69,11 млн грн.

Улітку замовник замовив коригування та експертизу проекту й оголосив новий тендер.

Загальна сума виплачених за старим договором коштів і вартості нового договору складає 500,16 млн грн, що майже втричі дорожче від вартості старого договору.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, у реконструкцію включене медичне обладнання. Найдорожчими є фемтосекундна лазерна система VisuMax без процедурних комплектів за 20,66 млн грн., ендоскопічна хірургічна система Endo Optics OME 4000 E за 16,36 млн грн. та ексімерний лазер Technolas Teneo 317Inel.patient bod, surgical chair and gas bottles Diagnostic Workstation Zyoptix за 13,07 млн грн.

Вибірково перевірені ціни будівельних матеріалів відповідають ринку. Так, ізоляція повітроводів K-Flex AD ST ALU DUCT товщиною 10 мм на 2,47 млн грн. коштує 622 грн./кв. м, що на чверть дешевше за торішню ціну від «Майстер-Буду» у 762 грн./кв. м. На ринку таку ізоляцію продають залежно від обсягу замовлення по 485805 грн./кв. м.

На зарплату піде 60,95 млн грн., або 14% загальної вартості підряду, а на прибуток – 11,59 млн грн., або 3%. Ціна угоди на 8% нижча від очікуваної суми у 468,38 млн грн.

Бенефіціарами «Майстер-буду» через ТОВ «Юніком Капітал» є Лариса Флакс, Михайло Тульчинський і Павло Мінасов. Раніше частка Мінасова належала Дмитру Мішалова, чий син В’ячеслав Мішалов у 2016-2017 роках був секретарем Дніпровської міськради.

Мішалов-старший раніше був відомий як перший віце-президент компанії «ПриватЛенд». Представник «Привату» Борис Філатов в 2015 році став мером Дніпра. Раніше спільний бізнес з Мішаловим також мав екс-глава адміністрації президента Борис Ложкін. Бізнес-партнером Ложкіна був нинішній глава Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко.

Після обрання Мішалова-молодшого депутатом Дніпровської міськради від «Самопомочі» у жовтні 2015 року «Майстер-буд» отримав державних підрядів на 2,03 млрд грн.

Нині єдиним конкурентом було ТОВ «Будівельно-монтажне проектне бюро «Новий дім» Оксани Коваль і директора Сергія Грушецького, причому ніхто не знижував ціну під час торгів. Усього із серпня 2018 року суперник отримав ремонтно-будівельних підрядів виключно Дніпровської міськради та Дніпропетровської ОДА на 696,24 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...