App Store Google Play

Лисенко співпрацював з днрвським комерсантом задля розкрадання коштів, - СБУ

11 Жовтня 08:00
Лисенко співпрацював з днрвським комерсантом задля розкрадання коштів, - СБУ

Служба безпеки України викрила злочинну схему Департаменту благоустрою та інфраструктури, який за домогою зв'язкі з комерсантом з ДНР розкрадав бюджетні кошти. Про це повідомили в прес-службі СБУ, передає Дніпроград.

Як зазначається,  протягом 2018 року заступник міського голови Дніпра Бориса Філатова Михайло Лисенко уклав договори з директором приватного підприємства на виконання послуги з технічного обліку та паспортизації вулиць міста, на яких розташовано об'єкти критичної інфраструктури.

З’ясовано, що роботи на стратегічно важливих для міста об’єктах виконувались під керівництвом комерсанта, який зареєстрований і фактично проживає у Донецьку. За наявними даними, протягом 2014-2019 років на підконтрольну Україні територію він не в'їжджав і не звертався за оформленням відповідних перепусток.

"У ході слідчо-оперативних дій правоохоронці вилучили договори, додаткові угоди, зведені кошториси, підписані акти виконаних робіт, що свідчать про проведення фінансово-господарських операцій з донецьким комерсантом. Крім того, вилучено документи, які підтверджують факт отримання із Держказначейства майже 17 мільйонів гривень, що згодом були переведені на рахунки підприємства, зареєстрованого бізнесменом на підконтрольній українській владі території", - розповіли в СБУ.

При цьому, для створення нових паспортів вулиць використовувалися старі документи. А це означає що роботи фактично не виконувалися або виконувалися формально.

Таким чином, Михайло Лисенко не тільки співпрацював з ДНР, а і сприяв розкраданню коштів з бюджету Дніпра. За такою схемою було виведено майже 17 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що в СБУ розслідують розкрадання грошей та зловживання владою під час будівництва метро у Дніпрі.

Окрім цього, наразі експерти припускають, що сумнозвісний "капітальний ремонт" Центрального мосту насправді є косметичним.

Наразі Лисенко знаходиться у розшуку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...