App Store Google Play

Лисенко співпрацював з днрвським комерсантом задля розкрадання коштів, - СБУ

11.10.2019 08:00
Лисенко співпрацював з днрвським комерсантом задля розкрадання коштів, - СБУ

Служба безпеки України викрила злочинну схему Департаменту благоустрою та інфраструктури, який за домогою зв'язкі з комерсантом з ДНР розкрадав бюджетні кошти. Про це повідомили в прес-службі СБУ, передає Дніпроград.

Як зазначається,  протягом 2018 року заступник міського голови Дніпра Бориса Філатова Михайло Лисенко уклав договори з директором приватного підприємства на виконання послуги з технічного обліку та паспортизації вулиць міста, на яких розташовано об'єкти критичної інфраструктури.

З’ясовано, що роботи на стратегічно важливих для міста об’єктах виконувались під керівництвом комерсанта, який зареєстрований і фактично проживає у Донецьку. За наявними даними, протягом 2014-2019 років на підконтрольну Україні територію він не в'їжджав і не звертався за оформленням відповідних перепусток.

"У ході слідчо-оперативних дій правоохоронці вилучили договори, додаткові угоди, зведені кошториси, підписані акти виконаних робіт, що свідчать про проведення фінансово-господарських операцій з донецьким комерсантом. Крім того, вилучено документи, які підтверджують факт отримання із Держказначейства майже 17 мільйонів гривень, що згодом були переведені на рахунки підприємства, зареєстрованого бізнесменом на підконтрольній українській владі території", - розповіли в СБУ.

При цьому, для створення нових паспортів вулиць використовувалися старі документи. А це означає що роботи фактично не виконувалися або виконувалися формально.

Таким чином, Михайло Лисенко не тільки співпрацював з ДНР, а і сприяв розкраданню коштів з бюджету Дніпра. За такою схемою було виведено майже 17 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що в СБУ розслідують розкрадання грошей та зловживання владою під час будівництва метро у Дніпрі.

Окрім цього, наразі експерти припускають, що сумнозвісний "капітальний ремонт" Центрального мосту насправді є косметичним.

Наразі Лисенко знаходиться у розшуку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...