App Store Google Play

Правоохоронці продовжують викривати злочинні схеми посадовців Дніпровської міськради

10 Жовтня 09:00
Правоохоронці продовжують викривати злочинні схеми посадовців Дніпровської міськради

Правоохоронці повідомили про підозру заступнику міського голови Дніпра та двом посадовцям мерії через оборудку з паспортизацією вулиць. Про це повідомляє Суспільне Дніпро, передає Дніпроград.

За словами начальника відділу прокуратури області Максима Березюка, посадовців Дніпровської міської ради підозрюють у розкраданні понад 16 мільйонів гривень бюджетних коштів на змовленні виготовлення паспортів вулиць.

Як зазначив Максим Березюк, 2018 року міськрада перерахували на рахунок товариства з обмеженою відповідальністю, яке мало здійснювати паспортизацію, понад 16,8 мільйона гривень, однак підприємство відповідну роботу не здійснювало, натомість використало вже існуючі документи.

«Нами встановлено, що вказані паспорти були сформовані на основі документів, які вже були наявні в Дніпровській міській раді», – сказав Максим Березюк.

Як зазначив представник прокуратури, експертиза підтвердила обсяги завданих збитків.

Він додав, що сьогодні було повідомлено про підозру заступнику міського голови – начальнику департаменту благоустрою та двом його заступникам.

Одному з посадовців підозру вручили особисто, двом іншим – заочно, адже вони оголошені в розшук.

Нагадаємо, що в СБУ розслідують розкрадання грошей та зловживання владою під час будівництва метро у Дніпрі.

Окрім цього, наразі експерти припускають, що сумнозвісний "капітальний ремонт" Центрального мосту насправді є косметичним.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...