App Store Google Play

Правоохоронці продовжують викривати злочинні схеми посадовців Дніпровської міськради

10.10.2019 09:00
Правоохоронці продовжують викривати злочинні схеми посадовців Дніпровської міськради

Правоохоронці повідомили про підозру заступнику міського голови Дніпра та двом посадовцям мерії через оборудку з паспортизацією вулиць. Про це повідомляє Суспільне Дніпро, передає Дніпроград.

За словами начальника відділу прокуратури області Максима Березюка, посадовців Дніпровської міської ради підозрюють у розкраданні понад 16 мільйонів гривень бюджетних коштів на змовленні виготовлення паспортів вулиць.

Як зазначив Максим Березюк, 2018 року міськрада перерахували на рахунок товариства з обмеженою відповідальністю, яке мало здійснювати паспортизацію, понад 16,8 мільйона гривень, однак підприємство відповідну роботу не здійснювало, натомість використало вже існуючі документи.

«Нами встановлено, що вказані паспорти були сформовані на основі документів, які вже були наявні в Дніпровській міській раді», – сказав Максим Березюк.

Як зазначив представник прокуратури, експертиза підтвердила обсяги завданих збитків.

Він додав, що сьогодні було повідомлено про підозру заступнику міського голови – начальнику департаменту благоустрою та двом його заступникам.

Одному з посадовців підозру вручили особисто, двом іншим – заочно, адже вони оголошені в розшук.

Нагадаємо, що в СБУ розслідують розкрадання грошей та зловживання владою під час будівництва метро у Дніпрі.

Окрім цього, наразі експерти припускають, що сумнозвісний "капітальний ремонт" Центрального мосту насправді є косметичним.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...