App Store Google Play

Територію ще однієї школи намагається захопити забудовник

08.10.2019 17:15
Територію ще однієї школи намагається захопити забудовник

Територія ще одного навчального закладу може незаконно відійти до забудовника, який зводить багатоповерхівку, повдіомляє Дніпроград.

Так, наразі біля школи №133 у Дніпрі триває будівництво 9-поверхового будину. Влітку цього року забудовник захопив частину стадіону школи, аби використовувати її у власних інтересах. Керівник навчального закладу повідомив про це міську раду, яка попередила забудовника про відповідальність за такі зухвалі дії. Будівельники прибрали огорожу, але проблема залишається відкритою.

Наразі будівництво багатоповерхівки триває й батьки школярів скаржаться на порушення норм з боку забудовника. Не зважаючи на те, що міськрада обіцяла зупинити будівництво у разі чергових порушень, воно триває і зараз.

Як наслідок, Дніпровська міська рада пішла вже звичним для себе шляхом при складних питаннях - створює робочу групу, яка за планом має вирішити проблему із будівництвом 9-поверхівки поблизу школи №133.

Наразі відомо, що робоча група складатиметься з восьми осіб, серед яких депутати, громадська активістка, чиновники. Головою групи обрано секретаря міськради Олександра Санжару.

Слід зазначити, що це не перша історія з нахабними забудовниками, що забирають територію школи. Так, протягом останніх двох років школа №10 продовжує боротьбу проти забудовника, який хоче звести багатоповерхівку просто біля навчального закладу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...