App Store Google Play

Територію ще однієї школи намагається захопити забудовник

8 Жовтня 17:15
Територію ще однієї школи намагається захопити забудовник

Територія ще одного навчального закладу може незаконно відійти до забудовника, який зводить багатоповерхівку, повдіомляє Дніпроград.

Так, наразі біля школи №133 у Дніпрі триває будівництво 9-поверхового будину. Влітку цього року забудовник захопив частину стадіону школи, аби використовувати її у власних інтересах. Керівник навчального закладу повідомив про це міську раду, яка попередила забудовника про відповідальність за такі зухвалі дії. Будівельники прибрали огорожу, але проблема залишається відкритою.

Наразі будівництво багатоповерхівки триває й батьки школярів скаржаться на порушення норм з боку забудовника. Не зважаючи на те, що міськрада обіцяла зупинити будівництво у разі чергових порушень, воно триває і зараз.

Як наслідок, Дніпровська міська рада пішла вже звичним для себе шляхом при складних питаннях - створює робочу групу, яка за планом має вирішити проблему із будівництвом 9-поверхівки поблизу школи №133.

Наразі відомо, що робоча група складатиметься з восьми осіб, серед яких депутати, громадська активістка, чиновники. Головою групи обрано секретаря міськради Олександра Санжару.

Слід зазначити, що це не перша історія з нахабними забудовниками, що забирають територію школи. Так, протягом останніх двох років школа №10 продовжує боротьбу проти забудовника, який хоче звести багатоповерхівку просто біля навчального закладу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...