App Store Google Play

Територію ще однієї школи намагається захопити забудовник

08.10.2019 17:15
Територію ще однієї школи намагається захопити забудовник

Територія ще одного навчального закладу може незаконно відійти до забудовника, який зводить багатоповерхівку, повдіомляє Дніпроград.

Так, наразі біля школи №133 у Дніпрі триває будівництво 9-поверхового будину. Влітку цього року забудовник захопив частину стадіону школи, аби використовувати її у власних інтересах. Керівник навчального закладу повідомив про це міську раду, яка попередила забудовника про відповідальність за такі зухвалі дії. Будівельники прибрали огорожу, але проблема залишається відкритою.

Наразі будівництво багатоповерхівки триває й батьки школярів скаржаться на порушення норм з боку забудовника. Не зважаючи на те, що міськрада обіцяла зупинити будівництво у разі чергових порушень, воно триває і зараз.

Як наслідок, Дніпровська міська рада пішла вже звичним для себе шляхом при складних питаннях - створює робочу групу, яка за планом має вирішити проблему із будівництвом 9-поверхівки поблизу школи №133.

Наразі відомо, що робоча група складатиметься з восьми осіб, серед яких депутати, громадська активістка, чиновники. Головою групи обрано секретаря міськради Олександра Санжару.

Слід зазначити, що це не перша історія з нахабними забудовниками, що забирають територію школи. Так, протягом останніх двох років школа №10 продовжує боротьбу проти забудовника, який хоче звести багатоповерхівку просто біля навчального закладу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...