App Store Google Play

Територію ще однієї школи намагається захопити забудовник

08.10.2019 17:15
Територію ще однієї школи намагається захопити забудовник

Територія ще одного навчального закладу може незаконно відійти до забудовника, який зводить багатоповерхівку, повдіомляє Дніпроград.

Так, наразі біля школи №133 у Дніпрі триває будівництво 9-поверхового будину. Влітку цього року забудовник захопив частину стадіону школи, аби використовувати її у власних інтересах. Керівник навчального закладу повідомив про це міську раду, яка попередила забудовника про відповідальність за такі зухвалі дії. Будівельники прибрали огорожу, але проблема залишається відкритою.

Наразі будівництво багатоповерхівки триває й батьки школярів скаржаться на порушення норм з боку забудовника. Не зважаючи на те, що міськрада обіцяла зупинити будівництво у разі чергових порушень, воно триває і зараз.

Як наслідок, Дніпровська міська рада пішла вже звичним для себе шляхом при складних питаннях - створює робочу групу, яка за планом має вирішити проблему із будівництвом 9-поверхівки поблизу школи №133.

Наразі відомо, що робоча група складатиметься з восьми осіб, серед яких депутати, громадська активістка, чиновники. Головою групи обрано секретаря міськради Олександра Санжару.

Слід зазначити, що це не перша історія з нахабними забудовниками, що забирають територію школи. Так, протягом останніх двох років школа №10 продовжує боротьбу проти забудовника, який хоче звести багатоповерхівку просто біля навчального закладу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...