App Store Google Play

Міськрада Дніпра закуповує для доріг солі на 32 мільйони

8 Жовтня 15:00
Міськрада Дніпра закуповує для доріг солі на 32 мільйони

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради 4 жовтня уклало угоду з ТОВ «Інкомеко» про ремонт та утримання автошляхів міста й ліквідації стихійних сміттєзвалищ у 2019 році на 32,46 млн грн. Про це повідомляють Наші Гроші.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, бо відкриті торги двічі відміняли через нестачу учасників. На перші відмінені торги прийшло тільки «Інкомеко» з тією ж ціною.

Спершу договір уклали на 89,93 млн грн., що на 0,1% нижче від очікуваної вартості відмінених торгів у 90,00 млн грн. Однак того ж дня вартість зменшили додатковою угодою з урахуванням фактичного обсягу видатків майже втричі – до 32,46 млн грн.

За підсумковою відомістю ресурсів «Інкомеко» на відмінених торгах без ПДВ, найбільша сума у 26,45 млн грн. (майже третина ціни пропозиції фірми) припадала на «Роботу автотранспорту та механізмів» без жодної деталізації по 787-837 грн./маш.-год.

Сіль коштувала 1 390 грн./т, що відповідало січневій і квітневій цінам від «Інкомеко».

Однак у вересні КП «Шляхрембуд» Харківської міськради замовило кам’яну сіль вищого ґатунку крупність 3 із протизлежувальною добавкою до 150 г/т без пакування по 1 440 грн./т із ПДВ. Без урахування податку ціна складає 1 200 грн./т, що на 16% дешевше.

Комунальники Богуслава та Коломиї нещодавно замовляли сіль по 1 4891 494 грн./т із ПДВ. Без урахування податку це становить 1 241-1 245 грн./т, що на 12% дешевше.

Тендерна документація відмінених торгів вимагала від учасників надання:

  • аналогічного договору, виконаного принаймні на 80% із підтвердженням актами;
  • довільну довідку щодо можливості місцезнаходження машин та механізмів у межах Дніпропетровської області на час виконання робіт із зазначенням адреси;
  • довільну довідку щодо фінансової спроможності учасника стосовно закупівлі необхідних товарів та матеріалів для надання послуг за предметом закупівлі.

Дніпровську «Інкомеко» зі статутним капіталом 1 200 грн. записано на директора Олексія Саулевича. За даними системи «YouControl», у червні 2017 р. засновником був Валерій Владиславович Литовський, а керівником – Наталія Станіславівна Литовська. Роком раніше, у червні 2016 р. фірмою володів Владислав Едуардович Литовський, а керувала Наталія Станіславівна Яворська (можливо, дівоче прізвище Литовської).

Тендерно-договірний відділ замовника очолює Мирослава Володимирівна Яворська.

Литовський десь із літа 2016 р. до осені 2017 р. очолював Відділ транспорту управління ЖКГ та інфраструктури Департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДА.

Загалом із січня 2018 року «Інкомеко» підписала договорів виключно з Дніпровською міськрадою на 752,8 млн грн. (без урахування змін додатковими угодами).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...