App Store Google Play

Зеленський веде Україну прямо на гармати і вкопані танки рашистів, - Денисенко

07.10.2019 13:00
Зеленський веде Україну прямо на гармати і вкопані танки рашистів, - Денисенко

Народний депутат України восьмого скликання Андрій Денисенко заявив, що Володимир Зеленський веде Україніу на гармати і вкопані танки рашистів, передає Дніпроград.

"Зеленський веде Вкраїну зеленим іловайським коридором - прямо на гармати і вкопані танки рашистів. Москва сльозам не вірить, не знає жалю і, сміючись у вічі, ніколи не тримала слова. Якщо здамося, повіримо ворогу - загинуть не десятки тисяч - мільйони", - наголосив Денисенко.

Він також закликав українців знову вийти на вулиці, аби Зеленський все ж почув народ і не підписував мирних угод на умовах капітуляції.

"Ті, хто сто років тому повірив Москві, у НЕП та українізацію і склав зброю - пішли у м‘ясорубку масових репресій, гинули від голоду, а їхні односельці їли своїх дітей. В нас ще є час і сили вискочити із пастки підступного й підлого руссского миру. А Зе має або почути, або піти.
Корекція або ампутація - третього не дано. 14 жовтня, на козацьку Покрову, ми дамо владі останній шанс", - заявив Андрій Денисенко.

Таким чином, 14 жовтня, на Покрову і День Захисника України під стінами ДніпроОДА відбудеться Народне Віче. Час початку заходу - 15:00.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...