App Store Google Play

Зеленський веде Україну прямо на гармати і вкопані танки рашистів, - Денисенко

7 Жовтня 13:00
Зеленський веде Україну прямо на гармати і вкопані танки рашистів, - Денисенко

Народний депутат України восьмого скликання Андрій Денисенко заявив, що Володимир Зеленський веде Україніу на гармати і вкопані танки рашистів, передає Дніпроград.

"Зеленський веде Вкраїну зеленим іловайським коридором - прямо на гармати і вкопані танки рашистів. Москва сльозам не вірить, не знає жалю і, сміючись у вічі, ніколи не тримала слова. Якщо здамося, повіримо ворогу - загинуть не десятки тисяч - мільйони", - наголосив Денисенко.

Він також закликав українців знову вийти на вулиці, аби Зеленський все ж почув народ і не підписував мирних угод на умовах капітуляції.

"Ті, хто сто років тому повірив Москві, у НЕП та українізацію і склав зброю - пішли у м‘ясорубку масових репресій, гинули від голоду, а їхні односельці їли своїх дітей. В нас ще є час і сили вискочити із пастки підступного й підлого руссского миру. А Зе має або почути, або піти.
Корекція або ампутація - третього не дано. 14 жовтня, на козацьку Покрову, ми дамо владі останній шанс", - заявив Андрій Денисенко.

Таким чином, 14 жовтня, на Покрову і День Захисника України під стінами ДніпроОДА відбудеться Народне Віче. Час початку заходу - 15:00.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...