App Store Google Play

Рух Опору Капітуляції опублікував Резолюцію Народного Віче

07.10.2019 11:00
Рух Опору Капітуляції опублікував Резолюцію Народного Віче

Нещодавно створений Рух Опору Капітуляції опублікував Резолюцію, на яку має звернути увагу нинішня влада, передає Дніпроград.

Як зазначають представники Руху Опору, українське суспільство рішуче протестує проти впровадження так званого плану “припинення війни”. За словами президента Володимира Зеленського він одноосібно погодив його з Путіним. Цей план передбачає вибори на окупованих Росією територіях Донеччини і Луганщини та встановлення там особливого статусу.

"Ці наміри президента суперечать волі українського народу. Результати опитувань суспільної думки упродовж років свідчать, що абсолютна більшість українців не сприймає ні виборів на окупованих територіях, ні створення там проросійської автономії з особливим статусом, ні будь-яких інших поступок агресору, які суперечать національним інтересам України і є руйнівними для її незалежної державності та цивілізаційного вибору", - зявили в Русі.

Відповідно, ініціативна група закликає всіх небайдужих громадян до загальнонаціональної мобілізації задля організації широкого спротиву незаконним і антиконституційним діям влади.

"З метою протидії капітуляції та захисту державності, ветерани, волонтери, науковці, експерти, журналісти, громадські організації та активісти створили громадський надпартійний Рух Опору Капітуляції. Десятки політичних партій та громадських організацій по всій Україні та за кордоном вже об’єдналися в цей Рух", - йдеться в зверненні.

Повний текст Резолюції Народного Віча “Зупинимо капітуляцію”: 

До кожного громадянина України. Особисто надіслати Президенту України та народному депутату від Вашого виборчого округу вимогу не ініціювати та не ухвалювати будь-яких рішень та законодавчих актів, які призведуть до капітуляції перед Кремлем.

До мешканців громад України. Закликати місцеві ради ухвалити рішення, що засуджують капітулянтські заяви і наміри президента Зеленського.

До місцевих активістів. Організовувати осередки Руху Опору Капітуляції по всій Україні. Вести просвітницьку роботу серед населення, роз’яснюючи реальні наслідки плану “припинення війни”.

До трьох парламентських фракцій “Батьківщина”, “Європейська солідарність” і “Голос”. Офіційно створити у Верховній Раді опозиційну платформу “Ні капітуляції!” та налагодити її співпрацю з Рухом Опору Капітуляція.

До позапарламентських політичних сил. Долучатися до Руху Опору Капітуляції на загальнонаціональному рівні та на місцях. До українських церков. Надавати духовну підтримку і благословення спротиву українського народу капітуляції перед агресором.

До закордонного українства. Звернутися до президента Франції Емануеля Макрона і федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель з попередженням, що їхня участь в нав’язуванні Україні капітуляції на російських умовах означатиме їхню співучасть в агресії проти України.

До держав-союзниць України в НАТО і ЄС. Зміцнювати коаліцію протидії російській агресії щодо сусідніх країн. Необхідно об’єднати зусилля не лише для підтримки України зараз, а й для гарантій безпеки усім сусіднім державам, які зазнають або можуть зазнати агресії з боку Росії.

До президента, Верховної Ради та уряду. Формувати та провадити державну політику щодо Росії та окупованих нею територій на підставі чинного Закону України “Про особливості державної політики та забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганських областях”. Росія – агресор і повинна нести повну відповідальність за злочини перед Україною та за ситуацію на окупованих територіях. Донбас і Крим мають повернутися до України разом, без жодних умов з боку Кремля.

Також вимагаємо у президента негайно відправити у відставку Главу Офісу президента Андрія Богдана як людину, що стояла за зривом підписання Угоди про асоціацію з ЄС в 2013 році та за зневагу до громадянського суспільства.

Ми закликаємо всіх громадян України підтримати відкрите звернення громадськості до Президента України “Не допустимо капітуляції!” від 17 вересня 2019 року. У зверненні, яке ініціювали відомі представники громадянського суспільства, сформульовані ключові положення національної позиції України під час переговорів у будь-якому форматі.

Також ми запрошуємо взяти участь в заходах протесту 14 жовтняв Києві та на місцях.

Рух Опору Капітуляції

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...