App Store Google Play

Україна - не піаніно: дніпряни зібралися на віче проти капітуляції

6 Жовтня 15:00
Україна - не піаніно: дніпряни зібралися на віче проти капітуляції

Сьогодні, шостого жовтня, під стінами ДніпроОДА громадське понадпартійне об'єднання Рух Опору капітуляції влаштували «Віче на Майдані». Акція, яка спрямована проти будь-яких спроб влади ухвалити рішення, які призведуть до поразки у війні з Росією, зібрала декілька сотень небайдужих дніпрян. Про це повідомляє кореспондент Дніпроград з місця події.

«Україна - не піаніно. Нація – не «свати». Нас можуть покинути іноземні партнери – їм бізнес з Росією важливіше за принципи. Нас може ігнорувати влада – вони живуть в своєму кварталі. Але країну ми втратимо тоді, коли ми покинемо спроби за неї боротися», - такий посил несли організатори «Віче на Майдані».

Серед організаторів Віче виступила ГО «Сила громад», куратором і спікером якої є активістка Людмила Шамрай.

Після того, як пролунав гімн України учасники акцій закликали всіх українців об’єднатися і не допустити капітуляції у війні з росією. Із промовою виступали ветерани війни. Зокрема, Дмитро Кошка зазначив, що демократія – це не лише вибір, а і контроль за цим вибором.

«Ми не можемо допустити, щоб було втрачено все, за що ми боролися всі ці роки. Скільки життів було складено за те, щоб зберегти територіальну цілісність України, її незалежність, її культуру! Такими акціями ми маємо показувати владі, куди можна рухатися, а куди ні», - зазначив ветеран війни на Сході Дмитро Кошка.

Небайдужі дніпряни зазначили, що мають безліч питань до дій президента Зеленського, як-от схвалення тексту формули Штайнмаєра, надання "особливого статусу" для Донбасу тощо.

«Ми вимагаємо аби Україна залишилася незалежною і у повному складі, а не опинилася під путіним. Ми не хочемо опинитися у складі росії, бо росія – найбільше зло у світі», - зазначив учасник акції Володимир Погорєлов.

У ході Віче відбулося символічне спалювання білого прапору, на знак того, що українці не мають наміру здаватися, і хочуть миру лише шляхом перемоги. Лунали гасла «Слава нації, ні капітуляції», «Одна єдина Соборна Україна» та «Зелю геть!».

Наприкінці мирної акції активісти підготували офіційне звернення до керівництва облради.

Нагадаємо, другого жовтня, дніпряни мітингували проти капітуляції за "формулою Штайнмайєра".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...