App Store Google Play

Мир будь-якою ціною

5 Жовтня 10:00
Мир будь-якою ціною

Усі коментарі замайоріли варіаціями на тему "мир будь-якою ціною". Поспішаю вас порадувати. Ціна цього миру вже давно відома. І це не будь-яка ціна. А цілком конкретна.

Отже. Ціна миру:

Україна має федералізуватися.

Україна має відмовитися від євроінтеграції.

Україна має відмовитися від НАТО.

Україна має відмовитися від своєї мови.

Україна має відмовитися від своєї історії та своїх героїв.

Україна має стати частиною руского міра.

Україна має купувати газ з рф за будь-якою виставленою рф ціною.

В ідеалі Україна має припинити існування, і стати Малоросією.

Все.

Ця ціна давно відома, нічого несподіваного або нового тут немає. Вимоги не мінялися з самого початку війни. Ніякі інші варіанти РФ не розглядає.

Якщо Україна була готова прийняти такі вимоги, то не варто було починати вести оборону. Бо кожен день до цієї ціни додається рахунок по кількості загиблих захисників. І безпідставно прийняти ці умови зараз - це прирівняти їхні зусилля, життя та здоров'я до нуля.

Коли я написала слово "безпідставно", я мала на увазі "просто тому що хтось втомився". Бо ж погодьтесь, у нас є укріплена лінія оборони, наші війська не розгромлені, у нас є ресурси, у нас існує економіка та промисловість, і навіть до недавнього часу було багато союзників та їхньої допомоги. Тобто жодних об'єктивних причин визнавати поразку.

Якщо ці причини не об'єктивні, то як тоді виходить, що суспільство обговорює "мир будь-якою ціною"? Чому ми згодні знецінити життя своїх захисників?

Сьогодні в коментарях зустріла таке: "війну треба закінчувати любим шляхом, хоча би заради тих хлопців, які ще живі, а ті хто загинув, вони за ради миру своє життя відали". Відчуваєте, яка ієзуїтська логіка тут закладена? Мир подається самодостатньою річчю, без усього, що його супроводжує. Але правда в тому, що це не так. Мир у незалежній Україні кардинально відрізняється від миру у Малоросії. Відрізняється рівно на ціну, яку треба заплатити аби зрештою стати Малоросією. І віддавати життя українців за мир у Малоросії безглуздо.

Site

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...