App Store Google Play

Українські літаки скинули над Кримом тисячі листівок - передали вітаня з вільної України

4 Жовтня 13:30
Українські літаки скинули над Кримом тисячі  листівок - передали вітаня з вільної України

На Херсонщині аеророзвідники-волонтери запустили на територію окупованого Росією Криму кілька дронів, які розкидали над Армянськом проукраїнські листівки. Про це повідомляє ТСН.

До польотів активісти готувалися кілька тижнів. У кожен дрон, який мав подолати до Армянська 16 км, завантажили три тисячі листівок.

Дрони пройшли всі перепони російських оборонних комплексів, скинули в ранковий час пік листівки над Армянськом та успішно повернулися назад.

Зазначається, що це була перша спроба аеророзвідників «увійти» в Крим. Незабаром планують повторити акцію над Севастополем.

В листівках йшлося про те, про що мовчать окупанти – зокрема, про провальний туристичний сезон, екологічну катастрофу та занепад сільського господарства.

Після закінчення операції всі безпілотники успішно повернулися з окупованого Криму на українську територію в те місце, звідки їх запускали.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...