App Store Google Play

Коли Росія забирала Крим, Бондаренко займався системним менеджментом у Москві, - Денисенко

04.10.2019 09:00
Коли Росія забирала Крим, Бондаренко займався системним менеджментом у Москві, - Денисенко

Певну байдужість до велелюдного мітингу під вікнами і патріотичного руху загалом у новопризначеного голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Олександра Бондаренка можна пояснити його бізнесом у Москві в період розпалу російської агресії.

Про це народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко заявив під час мітингу «Ні капітуляції!» 2 жовтня під стінами ДніпроОДА.

На запитання одного із спікерів Андрій Денисенко відповів, що Олександр Бондаренко займався "системним менеджментом" в Москві в той час коли Росія забирала Крим та вводила свою армію на Донбас.

"У 2014 році пан Бондаренко, якого нам представили як системного менеджера, займався системним менеджментом у Москві. Коли був Іловайськ, коли російська орда забирала Крим вдиралася на Донбас, він нормально платив податки в Російській Федерації. Про це дуже добре відомо діючій владі, тому що це є в його офіційних документах. Або ж він цей факт приховав. Нехай оприлюднить свою автобіографію, яку кожен чиновник надає при вступі на державну посаду", - зазначив Андрій Денисенко.

Окрім цього, він додав, що саме через ці сторінки біографії Бондаренка годі чекати від останнього надмірно патріотичного запалу і поваги до думки ветеранів АТО.

"Пан Бондаренко прибув до нас з Харкова, а ще раніше – з Москви. Саме тому, я думаю, у цієї людини є певна байдужість і несприйняття ані наших українських реалій, ані патріотичного руху. Хоча, я би хотів почути його тут, перед українською громадою й дізнатися про його "роботу в тилу ворога", - відзначив Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...