App Store Google Play

Коли Росія забирала Крим, Бондаренко займався системним менеджментом у Москві, - Денисенко

04.10.2019 09:00
Коли Росія забирала Крим, Бондаренко займався системним менеджментом у Москві, - Денисенко

Певну байдужість до велелюдного мітингу під вікнами і патріотичного руху загалом у новопризначеного голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Олександра Бондаренка можна пояснити його бізнесом у Москві в період розпалу російської агресії.

Про це народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко заявив під час мітингу «Ні капітуляції!» 2 жовтня під стінами ДніпроОДА.

На запитання одного із спікерів Андрій Денисенко відповів, що Олександр Бондаренко займався "системним менеджментом" в Москві в той час коли Росія забирала Крим та вводила свою армію на Донбас.

"У 2014 році пан Бондаренко, якого нам представили як системного менеджера, займався системним менеджментом у Москві. Коли був Іловайськ, коли російська орда забирала Крим вдиралася на Донбас, він нормально платив податки в Російській Федерації. Про це дуже добре відомо діючій владі, тому що це є в його офіційних документах. Або ж він цей факт приховав. Нехай оприлюднить свою автобіографію, яку кожен чиновник надає при вступі на державну посаду", - зазначив Андрій Денисенко.

Окрім цього, він додав, що саме через ці сторінки біографії Бондаренка годі чекати від останнього надмірно патріотичного запалу і поваги до думки ветеранів АТО.

"Пан Бондаренко прибув до нас з Харкова, а ще раніше – з Москви. Саме тому, я думаю, у цієї людини є певна байдужість і несприйняття ані наших українських реалій, ані патріотичного руху. Хоча, я би хотів почути його тут, перед українською громадою й дізнатися про його "роботу в тилу ворога", - відзначив Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...