App Store Google Play

Коли Росія забирала Крим, Бондаренко займався системним менеджментом у Москві, - Денисенко

4 Жовтня 09:00
Коли Росія забирала Крим, Бондаренко займався системним менеджментом у Москві, - Денисенко

Певну байдужість до велелюдного мітингу під вікнами і патріотичного руху загалом у новопризначеного голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Олександра Бондаренка можна пояснити його бізнесом у Москві в період розпалу російської агресії.

Про це народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко заявив під час мітингу «Ні капітуляції!» 2 жовтня під стінами ДніпроОДА.

На запитання одного із спікерів Андрій Денисенко відповів, що Олександр Бондаренко займався "системним менеджментом" в Москві в той час коли Росія забирала Крим та вводила свою армію на Донбас.

"У 2014 році пан Бондаренко, якого нам представили як системного менеджера, займався системним менеджментом у Москві. Коли був Іловайськ, коли російська орда забирала Крим вдиралася на Донбас, він нормально платив податки в Російській Федерації. Про це дуже добре відомо діючій владі, тому що це є в його офіційних документах. Або ж він цей факт приховав. Нехай оприлюднить свою автобіографію, яку кожен чиновник надає при вступі на державну посаду", - зазначив Андрій Денисенко.

Окрім цього, він додав, що саме через ці сторінки біографії Бондаренка годі чекати від останнього надмірно патріотичного запалу і поваги до думки ветеранів АТО.

"Пан Бондаренко прибув до нас з Харкова, а ще раніше – з Москви. Саме тому, я думаю, у цієї людини є певна байдужість і несприйняття ані наших українських реалій, ані патріотичного руху. Хоча, я би хотів почути його тут, перед українською громадою й дізнатися про його "роботу в тилу ворога", - відзначив Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...