App Store Google Play

Дніпровська мерія порожніє: втік ще один поплічник Філатова?

04.10.2019 12:45
Дніпровська мерія порожніє:  втік ще один поплічник Філатова?

Дніпровська мерія стрімко порожніє: до втікача-заступника міського голови Михайла Лисенка долучився начальник Інспекції з питань благоустрою Руслан Мороз. 

Про ймовірну втечу чиновника на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомив громадський активіст Іван Красіков з посиланням на достовірні джерела.

За інформацією Красікова, учора слідчі прокуратури планували вручити Морозу підозру, однак запізнились: начальник управління залишив місто. Наразі місце його перебування невідоме, а дніпряни, які коментують інцидент, припускають, що чиновника навмисне завчасно попередили про небезпеку джерела в прокуратурі.

Руслан Мороз - один з найбільш відданих  Борису Філатову чиновників, який з лютого 2016 року  працює в команді мера і є фігурантом цілої низки гучних скандалів.

Посадовець не гребував застосуванням силових методів боротьби з неугодними підприємцями та активістами. 

Як повідомляв Дніпроград, за фактом незаконного знесення ринку на Калиновій було відкрито кримінальне провадження та розпочато слідство.

Нагадаємо, що заступника Філатова Михайла Лисенка наразі шукає прокуратура за розкрадання коштів на ремонті Центрального мосту і фінансування "ДНР".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...