App Store Google Play

Бійці 17-ї танкової бригади повернулись додому з фронту

04.10.2019 09:45
Бійці 17-ї танкової бригади повернулись додому з фронту

Бійці 17-ї танкової бригади імені Костя Пестушка повернулись до Кривого Рогу із зони проведення Операції об’єднаних сил. Військові понад півроку перебували в Донецькій та Луганській областях, тепер прибули на ротацію на місце постійної дислокації. Про це повідомляє Суспільне Дніпро, передає Дніпроград.

На території військової частини бійців зустрічали рідні, товариші по службі, волонтери та представники командування. Зустрічали з квітами, нагородами та оркестром.

До Віри Путаліс з однорічним Тимуром на руках час від часу підходить тато Єгор. До від’їзду на Донбас чоловік бачив сина ще малюком, тепер Тимур почав впізнавати тата. У родинах військових рідні звикли до довгих розлук, каже Віра.

«Не перше таке розставання. Ось так ми тата любимо і скучаємо», – розазує Віра Путаліс, дружина військовослужбовця.

Віталій Огородник у свої 23 командує танковою ротою. Каже, скільки часу бійці 17-ї танкової проведуть на рідній землі, військові точно не знають. Тут його чекає кохана. Побачитись ще не встигли.

«Ми готуємося, у нас постійна підготовка. Переводимо техніку на зимовий режим експлуатації», – зазначив боєць Віталій Огородник.

Більше тисячі бійців 17-ї танкової бригади повернулися до Кривого Рогу зі Сходу України. Механізований батальйон бригади ще залишається у Донецькій та Луганській областях для виконання бойових завдань на лінії зіткнення, танкісти задіяні у процесі розведення військ.

«По всій території, починаючи з Луганської області. Між крайніми підрозділами відстань – 420 км. Ми знаходимося в резерві, у разі виникнення небезпеки виконуємо ті завдання, які притаманні танковим військам», – зазначив заступник командира 17-ї бригади Олег Терещенко.

4-го і 5-го червня бригада втратила трьох бійців, сержанта Владислава Бережного, старшого солдата Олександра Лина та молодшого сержанта Едуарда Лазарєва. В пам’ять про них оголосили хвилину мовчання.

Понад сотню бійців нагородили медалями, відзнаками, подяками й грамотами.

Нагадаємо, що нещодавно танкісти 17 ОТБр брали участь у всеукраїнських змаганнях.

Раніше 17 танкова бригада з Кривого Рогу отримала ім'я холодноярського отамана Костянтина Пестушка

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...