App Store Google Play

Бійці 17-ї танкової бригади повернулись додому з фронту

4 Жовтня 09:45
Бійці 17-ї танкової бригади повернулись додому з фронту

Бійці 17-ї танкової бригади імені Костя Пестушка повернулись до Кривого Рогу із зони проведення Операції об’єднаних сил. Військові понад півроку перебували в Донецькій та Луганській областях, тепер прибули на ротацію на місце постійної дислокації. Про це повідомляє Суспільне Дніпро, передає Дніпроград.

На території військової частини бійців зустрічали рідні, товариші по службі, волонтери та представники командування. Зустрічали з квітами, нагородами та оркестром.

До Віри Путаліс з однорічним Тимуром на руках час від часу підходить тато Єгор. До від’їзду на Донбас чоловік бачив сина ще малюком, тепер Тимур почав впізнавати тата. У родинах військових рідні звикли до довгих розлук, каже Віра.

«Не перше таке розставання. Ось так ми тата любимо і скучаємо», – розазує Віра Путаліс, дружина військовослужбовця.

Віталій Огородник у свої 23 командує танковою ротою. Каже, скільки часу бійці 17-ї танкової проведуть на рідній землі, військові точно не знають. Тут його чекає кохана. Побачитись ще не встигли.

«Ми готуємося, у нас постійна підготовка. Переводимо техніку на зимовий режим експлуатації», – зазначив боєць Віталій Огородник.

Більше тисячі бійців 17-ї танкової бригади повернулися до Кривого Рогу зі Сходу України. Механізований батальйон бригади ще залишається у Донецькій та Луганській областях для виконання бойових завдань на лінії зіткнення, танкісти задіяні у процесі розведення військ.

«По всій території, починаючи з Луганської області. Між крайніми підрозділами відстань – 420 км. Ми знаходимося в резерві, у разі виникнення небезпеки виконуємо ті завдання, які притаманні танковим військам», – зазначив заступник командира 17-ї бригади Олег Терещенко.

4-го і 5-го червня бригада втратила трьох бійців, сержанта Владислава Бережного, старшого солдата Олександра Лина та молодшого сержанта Едуарда Лазарєва. В пам’ять про них оголосили хвилину мовчання.

Понад сотню бійців нагородили медалями, відзнаками, подяками й грамотами.

Нагадаємо, що нещодавно танкісти 17 ОТБр брали участь у всеукраїнських змаганнях.

Раніше 17 танкова бригада з Кривого Рогу отримала ім'я холодноярського отамана Костянтина Пестушка

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...