App Store Google Play

Сотні дніпрян вийшли на мітинг проти капітуляції за "формулою Штайнмайєра"

03.10.2019 09:45
Сотні дніпрян вийшли на мітинг проти капітуляції за "формулою Штайнмайєра"

Вчора, 2 жовтня, під будівлею Дніпропетровської обласної державної адміністрації зібралися сотні дніпрян аби висловити свій протест проти підписання так званої "формули Штайнмайєра", повідомляє Дніпроград.

Під стіни ДніпроОДА вийшли представники різноманітних організацій та політичних сил. Це свідчить про те, що ухвала "формули Штайнмайєра" турбує усіх українців, незважаючи на їхні політичні погляди.

Під час мітингу низка спікерів висловила своє бачення на документ.

Зокрема, дніпровський політик  Андрій Денисенко наголосив, що ця формула є формулою Путіна, тому українці не дадуть себе "продати" РФ.

“Ми не будемо чекати того моменту, коли нас зварять в казані як ту жабку. Я розумію, що нам треба зберегти внутрішній мир та інститути державності, але ми з вами тверезо оцінюючи ситуацію повинні сьогодні сказати, що влада в Україні ніколи не була такою слабкою як зараз”, - зазначив Андрій Денисенко.

У свою чергу голова громадської організації "Січ-Дніпро" Кирило Дороленко заявив, що Дніпро вийшов під стіни ОДА аби нагадати, що тут є люди, які можуть протидіяти капітуляції.

"Вони прийняли рішення без врахування нашої позиції. Вони вважають себе найрозумнішими, бо мають монобільшість. Дніпро вийшов сюди аби довести, що тут є люди, які за можуть зібратися за добу і висловити свій протест. Вони повинні нас почути аби ми не збиралися тут щодня або не їхали до Києва", - сказав Дороленко.

За різними оцінками на мітинг вийшли від 400 до 600 осіб.

Подібні акції відбулися у більшості великих міст України. Вимога у всіх одна - зупинити капітуляцію та бути публічними під час прийняття подібних рішень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...