App Store Google Play

"ДніпроБас" з роду "ПівнічТрансу": нові автобуси для Дніпра привезли з Кривого Рогу

01.10.2019 14:15
"ДніпроБас" з роду "ПівнічТрансу": нові автобуси для Дніпра привезли з Кривого Рогу

Вчора, 30 вересня, у Дніпрі помпезно презентували нового перевізника ТОВ "ДніпроБас", який незабаром випустить на маршрути міста великі автобуси. Втім, як виявилося "новизна" нового перевізника лише юридична, а транспорт отриманий від "аборигена" маршрутних перевезень області "Північтрансу", повідомляє Дніпроград.

Так, вчора було представлено автобуси зеленого кольору марки MAN A.21  

"Новий перевізник ТОВ "Дніпробас" вже в Дніпрі. У серпні 2019 за дорученням міського голови, заступника міського голови М.А. Лисенка провів нараду з перевізниками Дніпра з метою знищення такого явища як "маршрутка" і переходу на автобуси великої місткості. В результаті цієї наради відгукнулися не тільки міські перевізники, а й нове для міста підприємство. І ось сьогодні в Дніпро приїхали автобуси великої місткості нового перевізника. Станом на зараз в місто прибуло 13 автобусів MAN A.21 пасажиромісткістю 87 осіб (30 сидячих місць), які вже через кілька днів вийдуть на один з маршрутів міста", - відзвітував на своїй сторінці у Facebook завідуючий сектором контролю та моніторингу Департаменту транспорту та інфраструктури Іван Васючков.

Тобто, перевізника презентували як нового гравця на ринку транспортних перевезень міста. Керує ТОВ "ДніпроБас" Куліков Сергій Михайлович. В компанії запевнили, що вже за кілька місяців на маршрути міста виведуть 30 таких автобусів

У місцевих ЗМІ було озвучено, що автобуси доставлені у Дніпро прямісінько зі Швеції.

Проте, деякі небайдужі громадяни звернули увагу, що ці автобуси вже були помічені у Кривому Розі, а їхнім власником насправді є компанія "ПівнічТранс". Слід зазначити, що "ПівнічТранс" належить відомому одеському бізнесмену Сурену Сардаряну - партнеру родини Вілкулів та одному з "меценатів" Партії Регіонів. При цьому компанія джерелом надходжень майже неконтрольованих готівкових коштів, які соратники Януковича використовують на свої потреби. Наразі компанія є головним перевізником у Кривому Розі - вотчині родини екс-регіоналів Вілкулів.

Якщо зафіксувати номери презентованих у Дніпрі автобусів і забити їх у реєстрах, то можна побачити, що транспортні засоби дійсно належали "ПівнічТрансу" до серпня цього року. Ба більше, наразі ліцензія на використання цих автобусів є лише у одеської компанії Сардаряна. У свою чергу, ТОВ "ДніпроБас" згідно із реєстрами має у власності лише два автобуси марки БАЗ А079.14. 

Аналогічні автобуси неодноразово були помічені на дорогах Кривого Рогу й навіть обслуговували криворізький маршрут №3. Окрім цього, "ПівнічТранс" обіцяла випустити їх на маршрути №10, 295, 307. 

Що цікаво, криворізький блогер Андрій Заславський лише нещодавно піднімав тему великих автобусів у Кривому Розі й питав куди вони поділися з маршрутів міста.

Але що найголовніше, Андрій Заславський згадує нинішнього керівника ТОВ "ДніпроБас" Сергія Кулікова як "представника керівництва одеської компанії "ПівнічТранс". 

"В інтернет виклали фотографію, на якій видно: зелені автобуси простоюють в Кривбасі, на території ПАТ "ПівнічТранс" (найбільшого міського перевізника). Більш того, за словами Сергія Кулікова, представника керівництва цієї одеської компанії, в Кривий Ріг завезли двадцять додаткових автобусів аналогічного типу! Тож, проект не "помер", і "далі буде..?", - писав Заславський у своєму блозі 15 вересня цього року.

Знову ж, якщо зануритися у реєстри, то можна знайти інформацію, що Куліков Сергій Михайлович керував різноманітними компаніями та автомобільними організаціями переважно в Одесі та Кривому Розі - вотчинах "ПівнічТрансу". Та й що казати ще, якщо Сергій Куліков сам анонсував нові автобуси для Кривого Рогу на своїй сторінці у Facebook.

Вочевидь, репутація "ПівнічТрансу" не дозволяла презентувати його автобуси у Дніпрі як щось "нове і помпезне", тож зацікавлені сторони вирішили це питання просто - створили нову компанію ТОВ "ДніпроБас" й переписали на неї зелені автобуси. Потім з цих автобусів стерли напис "Я люблю Кривий Ріг" й перевезли у Дніпро, де їх і було презентовано 30 вересня.

Від цього виграють усі: Дніпровська міська рада звітує про оновлення транспорту й "чистого" перевізника, а "ПівнічТранс" продовжує контролювати маршрутні перевезння в Дніпрі (у майбутньому ТОВ "ДніпроБас" вийде одразу на декілька маршрутів міста".

Що ж стосується якості автобусів, що були випущені в середині 2000-х років, то її зможуть оцінити дніпряни.

Разом із цим, слід пам'ятати, що "оновлення" парку автобусів може бути підготовкою до підвищення вартості проїзду в транспорті. Міськрада Дніпра ще влітку готувалася до цього.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...