App Store Google Play

"ДніпроБас" з роду "ПівнічТрансу": нові автобуси для Дніпра привезли з Кривого Рогу

1 Жовтня 14:15
"ДніпроБас" з роду "ПівнічТрансу": нові автобуси для Дніпра привезли з Кривого Рогу

Вчора, 30 вересня, у Дніпрі помпезно презентували нового перевізника ТОВ "ДніпроБас", який незабаром випустить на маршрути міста великі автобуси. Втім, як виявилося "новизна" нового перевізника лише юридична, а транспорт отриманий від "аборигена" маршрутних перевезень області "Північтрансу", повідомляє Дніпроград.

Так, вчора було представлено автобуси зеленого кольору марки MAN A.21  

"Новий перевізник ТОВ "Дніпробас" вже в Дніпрі. У серпні 2019 за дорученням міського голови, заступника міського голови М.А. Лисенка провів нараду з перевізниками Дніпра з метою знищення такого явища як "маршрутка" і переходу на автобуси великої місткості. В результаті цієї наради відгукнулися не тільки міські перевізники, а й нове для міста підприємство. І ось сьогодні в Дніпро приїхали автобуси великої місткості нового перевізника. Станом на зараз в місто прибуло 13 автобусів MAN A.21 пасажиромісткістю 87 осіб (30 сидячих місць), які вже через кілька днів вийдуть на один з маршрутів міста", - відзвітував на своїй сторінці у Facebook завідуючий сектором контролю та моніторингу Департаменту транспорту та інфраструктури Іван Васючков.

Тобто, перевізника презентували як нового гравця на ринку транспортних перевезень міста. Керує ТОВ "ДніпроБас" Куліков Сергій Михайлович. В компанії запевнили, що вже за кілька місяців на маршрути міста виведуть 30 таких автобусів

У місцевих ЗМІ було озвучено, що автобуси доставлені у Дніпро прямісінько зі Швеції.

Проте, деякі небайдужі громадяни звернули увагу, що ці автобуси вже були помічені у Кривому Розі, а їхнім власником насправді є компанія "ПівнічТранс". Слід зазначити, що "ПівнічТранс" належить відомому одеському бізнесмену Сурену Сардаряну - партнеру родини Вілкулів та одному з "меценатів" Партії Регіонів. При цьому компанія джерелом надходжень майже неконтрольованих готівкових коштів, які соратники Януковича використовують на свої потреби. Наразі компанія є головним перевізником у Кривому Розі - вотчині родини екс-регіоналів Вілкулів.

Якщо зафіксувати номери презентованих у Дніпрі автобусів і забити їх у реєстрах, то можна побачити, що транспортні засоби дійсно належали "ПівнічТрансу" до серпня цього року. Ба більше, наразі ліцензія на використання цих автобусів є лише у одеської компанії Сардаряна. У свою чергу, ТОВ "ДніпроБас" згідно із реєстрами має у власності лише два автобуси марки БАЗ А079.14. 

Аналогічні автобуси неодноразово були помічені на дорогах Кривого Рогу й навіть обслуговували криворізький маршрут №3. Окрім цього, "ПівнічТранс" обіцяла випустити їх на маршрути №10, 295, 307. 

Що цікаво, криворізький блогер Андрій Заславський лише нещодавно піднімав тему великих автобусів у Кривому Розі й питав куди вони поділися з маршрутів міста.

Але що найголовніше, Андрій Заславський згадує нинішнього керівника ТОВ "ДніпроБас" Сергія Кулікова як "представника керівництва одеської компанії "ПівнічТранс". 

"В інтернет виклали фотографію, на якій видно: зелені автобуси простоюють в Кривбасі, на території ПАТ "ПівнічТранс" (найбільшого міського перевізника). Більш того, за словами Сергія Кулікова, представника керівництва цієї одеської компанії, в Кривий Ріг завезли двадцять додаткових автобусів аналогічного типу! Тож, проект не "помер", і "далі буде..?", - писав Заславський у своєму блозі 15 вересня цього року.

Знову ж, якщо зануритися у реєстри, то можна знайти інформацію, що Куліков Сергій Михайлович керував різноманітними компаніями та автомобільними організаціями переважно в Одесі та Кривому Розі - вотчинах "ПівнічТрансу". Та й що казати ще, якщо Сергій Куліков сам анонсував нові автобуси для Кривого Рогу на своїй сторінці у Facebook.

Вочевидь, репутація "ПівнічТрансу" не дозволяла презентувати його автобуси у Дніпрі як щось "нове і помпезне", тож зацікавлені сторони вирішили це питання просто - створили нову компанію ТОВ "ДніпроБас" й переписали на неї зелені автобуси. Потім з цих автобусів стерли напис "Я люблю Кривий Ріг" й перевезли у Дніпро, де їх і було презентовано 30 вересня.

Від цього виграють усі: Дніпровська міська рада звітує про оновлення транспорту й "чистого" перевізника, а "ПівнічТранс" продовжує контролювати маршрутні перевезння в Дніпрі (у майбутньому ТОВ "ДніпроБас" вийде одразу на декілька маршрутів міста".

Що ж стосується якості автобусів, що були випущені в середині 2000-х років, то її зможуть оцінити дніпряни.

Разом із цим, слід пам'ятати, що "оновлення" парку автобусів може бути підготовкою до підвищення вартості проїзду в транспорті. Міськрада Дніпра ще влітку готувалася до цього.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...