App Store Google Play

Дніпро має вийти і сказати своє рішуче Ні капітуляції! - Андрій Денисенко

01.10.2019 23:00
Дніпро має вийти і сказати своє рішуче Ні капітуляції! - Андрій Денисенко

Народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко закликав дніпрян вийти на вулицю та сказати своє рішуче ні капітуляції. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Андрій Денисенко зазначає, що сьогодні влада під тиском РФ та Заходу підписала документ, який фактично легалізує всю антиукраїнську нечисть, яка останні п'ять років вбивала українців та знищувала нашу державу.

"Сьогодні всю Україну сколихнула новина, що наша влада дозволила під тиском Заходу і Росії підписатися під документом, який передбачає реалізацію "формули Штайнмайєра", а попросту - імплементацію всього корумпованого, злочинного, антиукраїнського, рашистського організму ОРДЛО, підконтрольного Росії, в тіло України, в законне поле України. "Формула  Штайнмайєра" передбачає проведення виборів в ОРДЛО і легалізацію всієї влади, всіх цих потвор, які катували наших хлопців, які знущалися над українськими символами, які під керівництвом своїх російських кураторів разом з бурятами воювали проти України і здійснили серйозні злочини проти людства і людяності. Нам пропонують всіх цих людей зробити депутатами місцевих рад в Україні", - заявив Денисенко.

Окрім цього він зауважив, що Україні пропонуються відвести війська, здати територію, здати землі, политі українською кров'ю наших захисників. 

"Фактично нам пропонують капітуляюцію, відступ по всіх стратегічних напрямках, за які ми боролися протягом останніх п'яти років. Дніпро був в 2014 році на першому рубежі, на передньому краї боротьби за українську незалежність. Це український форпост, це батько добробатів, де формувався добровольчий рух, це оплот України. Це місто, з якого в 14 році почався крах "руськой весни" і путінського натиску на Україну", - додав Андрій Денисенко.

Відповідно, Дніпро має продемонструвати свою силу і вийти під стіни ДніпроОДА аби не допустити капітуляції.

"Сьогодні ми, дніпряни, маємо сказати своє слово. Я пропоную усім завтра, 2 жовтня, після робочого дня, о 18:00 прийти сюди, під стіни ОДА щоби засвідчити і президенту Зеленському, за кого багато хто голосував з дніпрян,  своє рішуче "ні" капітуляції, свою підтримку захисникам України, адже невдовзі 14 жовтня - Покрова, свято українського козацтва, нашого Січеславського краю. І я дуже хочу вірити, що влада в останній момент не ступить на цей тонкий лід і послухається голосу розуму і голосу народу", - заявив Денисенко.

Таким чином, завтра, 2 жовтня, під стінами ДніпроОДА о 18:00 очікується масовий мітинг проти дій нинішньої влади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...