App Store Google Play

ДМЗ Ярославського запевняє, що зменшення обсягів виробництва пов'язане з модернізацією

29.09.2019 16:00
ДМЗ Ярославського запевняє, що зменшення обсягів виробництва пов'язане з модернізацією

Дніпровський металургійний завод, що не так давно викупив олігарх Олександр Ярославський, зменшує інтенсивність своєї роботи. Про це повідомили у прес-службі підприємства, передає Дніпроград.

Чутки про зменшення обсягів виробництва з'явилися наприкінці тижня. У соцмережах зазначали, що ДМЗ нібито працює збитково, тому на чверть зменшує роботу. 

Вчора, 28 вересня, у прес-службі частково підтвердили чутки, але запевнили, що зміна режиму роботи пов'язана з модернізацією заводу.

"Дніпровський металургійний завод (ДМЗ) з 5 жовтня 2019 р змінить режим роботи у зв'язку з проведенням масштабних робіт з модернізації виробництва", - зазначили на підприємстві.

Також було повідомлено, що модернізація ДМЗ - один із етапів масштабних інвестицій у підприємства регіону, які складатимуть 300 мільйонів євро.

"На Дніпровському металургійному заводі заплановано низку великих інвестиційних проектів. Ми капітально ремонтуємо і модернізуємо виробництво для стабільної роботи обладнання і зниження навантаження на навколишнє середовище, - підкреслив Віталій Баш, генеральний директор DCH Steel і ДМЗ.

Наразі відомо, що у зв'язку із модернізацією буде зупинено роботу декількох цехів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...