App Store Google Play

ДМЗ Ярославського запевняє, що зменшення обсягів виробництва пов'язане з модернізацією

29.09.2019 16:00
ДМЗ Ярославського запевняє, що зменшення обсягів виробництва пов'язане з модернізацією

Дніпровський металургійний завод, що не так давно викупив олігарх Олександр Ярославський, зменшує інтенсивність своєї роботи. Про це повідомили у прес-службі підприємства, передає Дніпроград.

Чутки про зменшення обсягів виробництва з'явилися наприкінці тижня. У соцмережах зазначали, що ДМЗ нібито працює збитково, тому на чверть зменшує роботу. 

Вчора, 28 вересня, у прес-службі частково підтвердили чутки, але запевнили, що зміна режиму роботи пов'язана з модернізацією заводу.

"Дніпровський металургійний завод (ДМЗ) з 5 жовтня 2019 р змінить режим роботи у зв'язку з проведенням масштабних робіт з модернізації виробництва", - зазначили на підприємстві.

Також було повідомлено, що модернізація ДМЗ - один із етапів масштабних інвестицій у підприємства регіону, які складатимуть 300 мільйонів євро.

"На Дніпровському металургійному заводі заплановано низку великих інвестиційних проектів. Ми капітально ремонтуємо і модернізуємо виробництво для стабільної роботи обладнання і зниження навантаження на навколишнє середовище, - підкреслив Віталій Баш, генеральний директор DCH Steel і ДМЗ.

Наразі відомо, що у зв'язку із модернізацією буде зупинено роботу декількох цехів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...