App Store Google Play

ДМЗ Ярославського запевняє, що зменшення обсягів виробництва пов'язане з модернізацією

29.09.2019 16:00
ДМЗ Ярославського запевняє, що зменшення обсягів виробництва пов'язане з модернізацією

Дніпровський металургійний завод, що не так давно викупив олігарх Олександр Ярославський, зменшує інтенсивність своєї роботи. Про це повідомили у прес-службі підприємства, передає Дніпроград.

Чутки про зменшення обсягів виробництва з'явилися наприкінці тижня. У соцмережах зазначали, що ДМЗ нібито працює збитково, тому на чверть зменшує роботу. 

Вчора, 28 вересня, у прес-службі частково підтвердили чутки, але запевнили, що зміна режиму роботи пов'язана з модернізацією заводу.

"Дніпровський металургійний завод (ДМЗ) з 5 жовтня 2019 р змінить режим роботи у зв'язку з проведенням масштабних робіт з модернізації виробництва", - зазначили на підприємстві.

Також було повідомлено, що модернізація ДМЗ - один із етапів масштабних інвестицій у підприємства регіону, які складатимуть 300 мільйонів євро.

"На Дніпровському металургійному заводі заплановано низку великих інвестиційних проектів. Ми капітально ремонтуємо і модернізуємо виробництво для стабільної роботи обладнання і зниження навантаження на навколишнє середовище, - підкреслив Віталій Баш, генеральний директор DCH Steel і ДМЗ.

Наразі відомо, що у зв'язку із модернізацією буде зупинено роботу декількох цехів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...