App Store Google Play

ДМЗ Ярославського запевняє, що зменшення обсягів виробництва пов'язане з модернізацією

29 Вересня 16:00
ДМЗ Ярославського запевняє, що зменшення обсягів виробництва пов'язане з модернізацією

Дніпровський металургійний завод, що не так давно викупив олігарх Олександр Ярославський, зменшує інтенсивність своєї роботи. Про це повідомили у прес-службі підприємства, передає Дніпроград.

Чутки про зменшення обсягів виробництва з'явилися наприкінці тижня. У соцмережах зазначали, що ДМЗ нібито працює збитково, тому на чверть зменшує роботу. 

Вчора, 28 вересня, у прес-службі частково підтвердили чутки, але запевнили, що зміна режиму роботи пов'язана з модернізацією заводу.

"Дніпровський металургійний завод (ДМЗ) з 5 жовтня 2019 р змінить режим роботи у зв'язку з проведенням масштабних робіт з модернізації виробництва", - зазначили на підприємстві.

Також було повідомлено, що модернізація ДМЗ - один із етапів масштабних інвестицій у підприємства регіону, які складатимуть 300 мільйонів євро.

"На Дніпровському металургійному заводі заплановано низку великих інвестиційних проектів. Ми капітально ремонтуємо і модернізуємо виробництво для стабільної роботи обладнання і зниження навантаження на навколишнє середовище, - підкреслив Віталій Баш, генеральний директор DCH Steel і ДМЗ.

Наразі відомо, що у зв'язку із модернізацією буде зупинено роботу декількох цехів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...