App Store Google Play

ДМЗ Ярославського запевняє, що зменшення обсягів виробництва пов'язане з модернізацією

29.09.2019 16:00
ДМЗ Ярославського запевняє, що зменшення обсягів виробництва пов'язане з модернізацією

Дніпровський металургійний завод, що не так давно викупив олігарх Олександр Ярославський, зменшує інтенсивність своєї роботи. Про це повідомили у прес-службі підприємства, передає Дніпроград.

Чутки про зменшення обсягів виробництва з'явилися наприкінці тижня. У соцмережах зазначали, що ДМЗ нібито працює збитково, тому на чверть зменшує роботу. 

Вчора, 28 вересня, у прес-службі частково підтвердили чутки, але запевнили, що зміна режиму роботи пов'язана з модернізацією заводу.

"Дніпровський металургійний завод (ДМЗ) з 5 жовтня 2019 р змінить режим роботи у зв'язку з проведенням масштабних робіт з модернізації виробництва", - зазначили на підприємстві.

Також було повідомлено, що модернізація ДМЗ - один із етапів масштабних інвестицій у підприємства регіону, які складатимуть 300 мільйонів євро.

"На Дніпровському металургійному заводі заплановано низку великих інвестиційних проектів. Ми капітально ремонтуємо і модернізуємо виробництво для стабільної роботи обладнання і зниження навантаження на навколишнє середовище, - підкреслив Віталій Баш, генеральний директор DCH Steel і ДМЗ.

Наразі відомо, що у зв'язку із модернізацією буде зупинено роботу декількох цехів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...