App Store Google Play

У Павлоградській міській лікарні №4 з’явиться сучасне приймально-діагностичне відділення

28 Вересня 16:00
У Павлоградській міській лікарні №4 з’явиться сучасне приймально-діагностичне відділення

У Павлоградській міській лікарні №4 облаштують сучасне приймально-діагностичне відділення. Будівлю реконструюють коштом Світового банку. Проте нині роботи просуваються занадто повільно, скаржаться медики. Про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА, передає Дніпроград.

 «У нас є перелік пріоритетних медичних закладів, будівництво або реконструкція яких має завершитися максимум в першій половині 2020 року. Серед них – павлоградська лікарня №4. Цей об’єкт дуже важливий, адже одночасно тут можуть лікуватися 300-350 людей.  Тим більше це спільний проект з нашими міжнародними партнерами – Світовим банком», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. 

 У міській лікарні №4 Павлограда створюють сучасне приймально-діагностичне відділення. Для цього до першого поверху зробили дві прибудови.

«Як у будь-якій старій лікарні, приймально-діагностичне відділення у нас було дуже маленьким. Неможливо було розподілити пацієнтів за ступенями тяжкості стану. В одній частині будівлі – травмпункт, в іншій – терапевт. Анестезіологу, аби терміново надати допомогу, потрібно пробігти пів лікарні», – розповіла директорка Павлоградської лікарні №4 Ірина Жицька. 

 За її словами, над проектом нового відділення працювали разом лікарі та проектанти.

 «Спланували велике сучасне приміщення, де легко можуть розвернутися кілька каталок. Там людині, яку, наприклад, привезли на «швидкій» зможемо надати комплексну допомогу. В одному місці будуть зосереджені необхідні лікарі, медобладнання, операційні», – пояснила Ірина Жицька. 

Реконструкція стартувала у 2018-му, а завершитися мали наприкінці 2019 року. Проте через значний обсяг додаткових робіт строк перенесли на середину 2020-го. Доки узгоджуються фінансові питання, будівельники мають виконати першочергові задачі. До кінця року запустити ліфт, завершити ремонт фасаду та заміну вікон. Це дозволить знівелювати дискомфорт, який через затягнуту реконструкцію відчувають лікарі та пацієнти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...