App Store Google Play

У Дніпрі стартував фестиваль DniPRO GogolFest

28 Вересня 15:00
У Дніпрі стартував фестиваль DniPRO GogolFest

Сучасне мистецтво набирає все більшої популярності та виходить за межі стандартів. Ввечері 27 вересня розпочався масштабний фестиваль DniPRO GogolFest. У Дніпрі міжнародне дійство відбувається вперше. Стартував фестиваль на площі Героїв Майдану. Саме там було проведено гранд оперу відкриття «Pro Dni Pro». Режисером грандіозного шоу став Влад Троїцький, а серед виконавців — київські рейв-бенд «ЦеЩо» та музично-театральна формація Nova Opera. Про це повідомляє Вісті Придніпров'я, передає Дніпроград.

Містичне дійство тривало на двоповерховій сцені, виконавці були одягнені у жовті плащі, твори лунали українською та іноземною мовами під супровід традиційних інструментів та сучасної музики.

Головна мета фестивалю — це згуртування міст України, демонстрація сучасного мистецтва через злиття двох культур: української та іноземної.

Натовп глядачів залишився вражений та приємно здивований даним дійством. Гості фестивалю відчули та пережили загадкову оперу разом із музикантами. Містика це чи ні, але саме під час виконання передостаннього твору пішов невеликий дощ та закінчився разом із музикою. Природа мов підігрувала грандіозній виставі.

DniPRO GogolFest триватиме до 29 вересня включно. Серед головних подій:
• 28 вересня – спецподія у недобудованій станції метро «Центральна» та показ опери-реквієм IYOV, яка увійшла до топ-10 опер світу 2018 року; дитяча українсько-литовська вистава; франко-українська вистава та україно-німецький проект. Більшість з цих заходів відбудуться у кіностудії на вулиці Телевізійна, 3.

• 29 вересня – музична притча «Сон Аліси» від театру «ДАХ», вистава «Однокласники» від театру «Верим», виступи експериментального етно-електронного дуету OY Sound System та Super Basse. Відбуватимутьсявони за тією ж адресою.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...