App Store Google Play

У Кривому Розі стався спалах гострої кишкової інфекції: в лікарні 21 дитина

27.09.2019 11:15
У Кривому Розі стався спалах гострої кишкової інфекції: в лікарні 21 дитина

У Криворізькій спеціалізованій школи №118 стався спалах захворюваності на гостру кишкову інфекцію. Про це повідомляє Суспільне Дніпро, передає Дніпроград.

Станом на ранок 26 вересня з симптомами гострої кишкової інфекції до медиків звернулося 19 дітей. Усі вони перебувають на амбулаторному лікуванні, батьки захворілих дітей відмовились від госпіталізації.

"25 вересня до 11-ої амбулаторії центру сімейної медицини № 4 звернулося 17 дітей зі скаргами. Усі ці діти відвідують ЗОШ № 118 з 1-го по 4-ий класи. Стан дітей на момент звернення - від легкого ступеня тяжкості до середньої важкості. Жодна дитина не була госпіталізована. Усім була надана допомога і призначено амбулаторне лікування", - сказала Суспільному лікарка амбулаторії №11 ЦСМ № 4 Марина Кирилова.

Як повідомила журналыстам Суспільного Неля Полюхович, начальниця відділу санепіднагляду Держпродспоживсслужби в Дніпропетровській області, станом на 14.00 під амбулаторним спостереженням перебувала вже 21 дитина.

«До Держпродспоживслужби почала надходити інформація про захворювання дітей в цьому навчальному закладі 25 вересня, тобто вчора. Спеціалісти Держпродспоживслужби вчора розпочали вже проводити розслідування причин захворюваності дітей в цьому закладі. Ці розслідування ще тривають. Сьогодні наша лабораторія проводила дослідження, відбирались проби, зразки  харчових продуктів, питна вода, досліджувались змиви із зовнішнього середовища у навчальному закладі, тобто ситуація з’ясовується. Діти перебувають на амбулаторному лікуванні. Тобто стан здоров’я дітей середньої важкості.  Від госпіталізації в лікувально-профілактичний заклад батьки відмовились», – сказала Неля Полюхович.

Для остаточного встановлення причин захворювання дітей очікують на результати лабораторного дослідження. На це потрібно приблизно п’ять робочих днів, сказала фахівець.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...